Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes szuzen?

Lehetek terhes szuzen?

Figyelt kérdés
Baratom allitasa szerint szuzen is lehetek terhes( nem nem kerult be semennyire oda) de szerintem nem.... Mert nem volt behatolas semennyire.... Most o a hulye vagy en?

2016. aug. 25. 20:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok, kiegészíteném:

Ha spermium nem kerülhetett semmilyen módon a hüvelybe, akkor viszont nem lehet teherbe esni.

2016. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Utolsonak igaza van egyetertek, egyet kivève,elovaladektol nem lehetsz terhes.Nincs benne elegendo szamu sperma,ami a terhesseghez szukseges.Ezt orvosoktol is meglehet kerdezni.
2016. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

12 es

akkor nem tudom én hogy lettem terhes a harmadik babával :) ha az előváladéktól nem lehetsz terhes :)

2016. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Most miert kell egybol lepontozni?Orvostol hallottam ezt a dolgot nem sajat magam okoskodtam ki.Azt csak te tudhatod kedves utolso hogy mitol es hogyan lettel terhes.Mindenesetre gratulalok.
2016. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

Abszolút nem rosszindulatból írok, sőt!

A lényeget már többen írták, csak annyit tennék hozzá, hogy használd a netet! Ha tényleg nem kaptál felvilágosítást, akkor keress rá a téged érdeklő témákra, a teherbeesésre, a fogamzásgátlásra, a szexre, és olvass utána. Ne érjen később kellemetlen meglepetés.


Azért sem árt, mert mint látod, itt is sokszor van, aki trollkodik, és olyan marhaságokat állít, mint pl. az, hogy előváladéktól nem lehetsz terhes, mert nincs benne elég sperma. Holott egy, azaz egy darab bőven elegendő a teherbeeséshez, és minden harmadik nő, aki így szexel, teherbe is esik egy éven belül. (A többiek is, előbb-utóbb.)


Azért is jobb, ha normális, "szakértő" oldalakon olvasol utána, és nem fórumokon kérdezel.


A barátod is jobb lenne, ha olvasgatna ilyeneket.

2016. aug. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kétezer éve egy zsidó nővel történt ilyen, de neked ettől nem kell tartanod. ;-)


Más: behatolásnál előváladéktól is terhes lehet egy nő. Sőt, urológus ismerősöm szerint normál aktusnál is általában az előváladékból származik a "győztes" spermium.

2016. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Magyarul> Behatolás nélkül nem lehet terhes egy nő
2016. aug. 26. 11:00
 18/19 anonim ***** válasza:
Biztos hallottál már Szűz Máriáról....ha nem, google a barátod és ne sexelj!
2016. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szuz Maria Szentlelek altal lett terhes..
2016. aug. 26. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!