Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kisfiu vagy...

Szerintetek kisfiu vagy kislany van a pociban?

Figyelt kérdés

uh on mar kerdeztek szeretnenk e tudni milyen nemu a baba, de nemet mondtunk, mivel parommal mar a legelejen eldontottuk legyen meglepi. az utolso hetnel tartok, es mar nagyon kivancsiak vagyunk.

terhessegem elott imadtam mindenfele edesseget, de amiota babat varok csak az ecetes dolgok, a savanyu ubi es annak leve, a forro citromos tea, az uveges ecetes hal a kedvenceim. hasam nem hegyes es csipore sem hizom, hanem a hasam inkabb elore nol, igy kis kerek formaja van. 55 kg rol indultam, 68 vagyok.

tudom ez csak babona, es genetikatol is fugg, de aki valaszolna nekem, az mire tippel?

koszonom elore



2016. aug. 26. 14:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna lányt mutatott, és ksfiú. Nincs tudományos alapja, de sosat szeretem, húst hússal, finom savanyúságokat, sajtokat. Kerek a hasam, hátulról nem is látszik, h terhes vagyok, mert előre gombolyodik, nem oldalra. Csípőre viszont hiztam.
2016. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is megcsináltam ezt a szódabikarbónás tesztet...húgom meg a kontroll csoportot alkotta XD Most vagy mindkettőnknek lánya lesz, vagy egyikünknek sem. :D


Viccet félre téve nekem kicsit bubis volt "sprite" (ahogy húgomnak is bubis lett)...tegnap a doki 70/30 arányban lánynak mondta, 18hetes vagyok...a kínai naptár is lánynak mondja...Férjem tűkön ül (ő is lányos) és kérdezte, hogy OKÉ!DE MIKOR LESZ 100%??? Mondtam,hogy ha kijött a lukon :D


Egy ismerősöm -mondjuk ő alacsony termetű- nagy lecsüngő pocakja volt. fiú lett. A barátnőm -magas- szép kerek pocakja volt, lánya lett. Már, ha van összefüggés bármi között :)


Bátor dolog megvárni a végeredményt. Ti tényleg szeretitek a meglepetést :D Én arra tippelek, hogy fiú lesz....vagy lány! :D

2016. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!