Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek szulni fogok...

Szerintetek szulni fogok hamarosan?

Figyelt kérdés
Utolso hetnel tartok, mar par hete hogy napkozben sokat kemenyedik a hasam, es fajdogal hol a hasam alja hol a derekam vagy alul erzek szuro kis fajdalmat. Ejszakankent surun jarok pisilni, es egyszeruen nemtudok aludni csak max 3 orat, majd felkelek, es mar harmadik hete tart. masnap reggel ha meg alszom kicsit, azutan mindig fejfajassal ebredek.
2016. aug. 31. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb biztosan :-)
2016. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Repülő fent,gyerek bent még nem maradt.
2016. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az utolsó hétnél tartasz akkor nem kell nagy jóstehetség megmondani, hogy hamarosan szülni fogsz. Tuti. :)
2016. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ma töltöttem a 39. hetet, nekem is hasonló tüneteim vannak. Ma voltam uh-n, a doktornő szerint minden zárt, azt mondta szerinte még egy hét biztosan belefér. Szóval ezek, amiket leírtál, nem feltétlenül jelzik, hogy 1-2 napon megindul a szülés. Persze - ahogy mondani szokás - minden terhesség más, illetve terhesség esetén semmi nincs kőbe vésve. Sok sikert! 39 hkm
2016. szept. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre annyit tudok mondani hogy en 34 hetesen voltam controllon azt mondta az orvos minden oke. Semmi baj. Masnap megszultem. Szval egy biztos. Meg fog szuletni ha akar.
2016. szept. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!