Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyit van...

Terhesség alatt mennyit van otthon a férjetek? El szokott menni külön programokra? Esetleg van olyan, akinek éjszakára is kimaradozik?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 18:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
Semmi sem változott a terhességeim alatt. Én is mentem a barátnőimmel erre-arra és a párom is ment a barátaival. Engem a terhességem előtt, alatt és után sem zavart. Szerintem a gond ott kezdődik, ha a párok máshogy csinálnak dolgokat, csak azért mert jön a baba.
2016. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nálunk már annyit megy, hogy beszélgetni sincs időnk. Heti többször, hétközben is. Nekem ez rosszul esik. Egy pár alkalommal nem lenne gond, de így nem tudom, hogy mi lesz.
2016. okt. 2. 00:17
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad már neki, hogy téged zavar? Szerintem üljetek le, beszéljétek át és kössetek valamilyen kompromisszumot. Ha szeretitek egymást akkor meg tudjátok oldani. Ha nem hajlandó változtatni, akkor nem tudom. 😞
2016. okt. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Én férjem sem jár el itthonról.

Ahogy az előttem válaszoló is írta, ezt mindenképpen beszéljétek meg, mert ez így nem jó! :( Én biztos nem tudnám elviselni, hogyha elkezdene eljárkálni itthonról. Mondjuk nekünk van már két gyerek egy 7 és egy 2 éves, és hála Istennek sokat segít. Szerintem ha akarna sem lenne energiája eljárkálni! :D

De Ti meg ezt tényleg beszéljétek meg, nem jó érzés elhanyagoltnak lenni...

2016. okt. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
38 hetes terhes vagyok a 3. gyermekünkkel, heti 2x megy másfél órára focizni a barátokkal. Cserébe én is megyek kéthetente kézműveskedni, az kb. 3-3,5 óra alkalmanként. Éjszakára 1x maradt ki idén, egy legénybúcsú miatt, mert másik városban volt.
2016. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ha nagyon gyakran megy külön szórakozni az nagyon nem jó, főleg ha emiatt nem is beszélgettek és téged teljesen elhagyagol. Ez azt sugallja h nem te vagy a fontosabb neki, hanem a haverok.

A baj az, hogy már terhes vagy és ez valószínűleg a baba születése után is így fog folytatódni, ebből semmi jó nem fog kisülni, egyedül maradsz a gyerekkel.

De ha így elhidegültetek egymástól akkor mért estél teherbe tőle?

Próbálj meg beszélni vele, mondd h egy apa ennyit nem járhat el, erre rá fog menni a kapcsolatotok és h szeretnéd ha megszületne a baba akkor teljes része lenne a családotoknak. Erre valószínű azt fogja válaszolni h majd a baba születése után másképp lesz, de ez csak porhintés.

2016. okt. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%

Ez a nagy eljárkálás terhesség alatt kezdődött? És hova megy el ennyit? Éjszakára is ki szokott maradni? Első baba? Hány hetes vagy?

Nem akarok feleslegesen Rád ijeszteni, tényleg csak félve kérdezem, nem lehet, hogy esetleg más nő van a dologban? Mert azért haverozni olyan szinten nem szoktak eljárni, hogy a saját párjukra már ne is legyen idejük. H egy férfi ennyire nem akarja otthon tölteni a szabad idejét a terhes Feleségével/párjával, ott komoly gondok, illetve dolgok vannak a háttérben.

2016. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekunk van 2par baratunk jo kis 6os csapat vagyunk plusz neha par fő.es mindig egyutt megyunk veluk. Kulon nem.

O neha elmegy horgaszni en meg havonta 1-2szer athivom a baratnoket !:)

2016. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ugyanaz minden mint ami volt. Azaz a férjem munkán kivül csak a szüleihez jár el vagy vásárolni. Együtt meg szinte soha nem megyünk sehova, pedig én igényelném mert állandóan otthon vagyok és szükségem van valami másra is, több közös programra vele.

Ezért hát néha hozzám át szokott jönni pár barát, viszont nem viszem most már túlzásba a velük való együttléteket mint régebben mert nem akarok ártani a babámnak, mivelhogy szeretünk bulizgatni együtt.


26 hkm

2016. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha hetente többször eljár, és nem is alszik otthon, akkor sajnos szerintem is másik nő van a dologban. :((

Nincs az a barát, haver, akinél rendszeresen ott lehet aludni.

Mi együtt megyünk általában mindenhova. Ritkán a munkatársaival van félig hivatalos programja esténként. Az ottalvast nem hiszem, hogy meg lehetne nekem magyarázni.

2016. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!