Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyit van...

Terhesség alatt mennyit van otthon a férjetek? El szokott menni külön programokra? Esetleg van olyan, akinek éjszakára is kimaradozik?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 18:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
76%
Munka után meg hétvégén itthon van , nem olyan sűrűn de elszokott menni normális fiús programokra, egyáltalán nem bánom, szüksége van férfiak társaságára is, fiús programokra, soha nem marad ki éjszakára
2016. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Sokat van itthon a párom, így a vége felé meg aztán pláne. Vannak külön programok, terhesség előtt is voltak, heti 1x biztos elmegy focizni pár órát, vagy épp a haverjai jönnek át xboxozni. Éjszakára soha nem maradozik ki szerencsére, előtte sem és most sem.
2016. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nalunk semmi nem valtozott a terhesseg alatt. Majdnem az utolso napig dolozni jartam. Elotte is eljartunk kozosen es kulon is szorakozni. Elotte kozosen jartunk paintballozni, de nyilvanvalo okok miatt kimaradtam a terhesseg alatt. En nagyon szeretek jogazni, heti tobbszor is jartam munka utan. Ugyanugy eljartunk koncertekre, es szorakozohelyekre, de nme volt sertodes belole ha en elobb hazajottem, mert elfaradtam. Amikor en csak egy konyvre vagytam es egy kis nyugira, akkor termeszetesen elment egyedul is. Nem csinaltam ebbol nagy gondot. Rengeteget dolgozik, es neki kell a kikapcsolodas, az iszogatas a haverokkal. En meg ha egesz nap emberek nyavajait hallgattam akkor egy kis csendre volt szuksegem. Maximalisan megertjuk egymast. Nem lancoltam magamhoz, hogy uljon a szoknyam mellett ha nekem epp olyanom volt. Nekunk ez igy nagyon jol bevalt, es meg a mai napig is. 26N
2016. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!