Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőm elújságolta, hogy...

A barátnőm elújságolta, hogy terhes, nekünk meg nem jön össze?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon régóta szeretnénk babát és próbálkozunk is. 1 hét múlva lesz a lagzink. A "barátnőm" 2 hónapja bejelentette, hogy együtt van egy tizen X évvel idősebb férfival, a szeretője volt, lebuktak, úgyhogy most már tud róla az asszony is. Erre most, lagzi előtt 1 héttel elújságolta, hogy terhes. Én teljesen kiakadtam. Nem tudta volna már megvárni a lagzit a hírrel? Tudja, hogy mióta próbálkozunk, mióta járok orvosról orvosra, én meg nem tudtam, hogy ők is tervezik...

Jogosan esik s.rul, hogy pont a lakodalmunk előtt jelenti be, vagy csak én kezdek már becsavarodni és örülnöm kellene az ő örömüknek?


2016. okt. 22. 14:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülni kellene az örömüknek! Tök mindegy mikor mondta volna el, neked úgyis szarul esett volna.
2016. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ez igaz, de ezt ő is sejthette. Épp ezért kellett volna szerintem megvárni a lagzinkat. :S

És még csak 7 hetes terhes, épp, hogy volt szívhang.

2016. okt. 22. 14:29
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Pontosan ahogy az utolso irja.

Nem o tehet arrol hogy nektek meg nem jott ossze. Azert mert neked meg nem sikerult akkor mas se legyen terhes? Biztosan nagyon nehez neked es megterhelo ez lelkileg, de nem o sem mas nem oka annak hogy nektek meg nincsen. Igy nem jogos a kiakadasod. Lehet ha nem akarnad ennyire gorcsosen mar regen lenne. Biztosan nem maradsz gyerek nelkul de csak a sajat helyzetedet nehezited ezzel a gorcsos akarassal. Menj pszichologushoz ha az kell hogy konnyebben atveszeld ezt az idoszakot hatha hamarabb jon a golya is

2016. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Te most nem tudsz józanul gondolkodni a kérdésben, körülötted minden terhes nő csak egy újabb döfés a szívbe a terméketlenséged miatt, teljesen mindegy hogy mikor mondja el. Nem őt kell hibáztatni emiatt, ő csak örül a babájának.
2016. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Egy kicsit önző vagy. Oké, hogy a ti esküvőtök lesz, de az a nap fog rólatok szólni, nem addig és utána is minden. Nem csak te vagy a világon, hanem számtalan másik ember is még.

És ha valóban barátnők vagytok, akkor mégis kinek mondja el az ember, ha babát vár többek között, ha nem a barátnőjének? És most komolyan, ő tehet róla, hogy nektek nem jön össze?

Sajnos valakinek összejön, valakinek nem. Valakinek könnyen összejön, valakinek nehezebben. Saját magunkon is olykor tovább kell látni szerintem...

2016. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Mások meg másra vágynak. Terhesen egyedül elhagyott ismerősöm egy férfira vágyna és irigyli aki férjhez megy. Az élet már csak ilyen.
2016. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem akarom görcsösön, de tény, hogy rosszul esik, hogy mindenkinek összejön. Megbeszéltük, hogy ha másképp nem lehetünk szülők, örökbe fogadunk.


Nem tartom igazán barátnőmnek 2 hónapja, azért is írtam idézőjelbe. Tizenéves kora óta játszotta az erkölcscsőszt, aztán meg közli, hogy 1,5 éve együtt van egy fickóval, aki minden nap hazamegy a családjához.

Mondjuk lehet, hogy emiatt nem tudok örülni. Mert nagyot csalódtam benne emiatt. :S

2016. okt. 22. 14:36
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Kicsit érzékeny vagy :-(

Most esküvő, aztán nászút, megvannak a fényképek/videók, karácsony....

2016. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Nincs igazad. Az az o elete, nem a tied. Majd te is terhes leszel, ha elfelejted ezt a rosszindulatot! Semmirol nem kestel le. Vagy terhesen akartal ferjhez menni?
2016. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De akkor az miért nem esett rosszul, hogy a másik, gyerekkori barátnőm májusban szült? Mentünk is babalátogatóba és annak a babának tökre örültem/örülök.
2016. okt. 22. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!