Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőm elújságolta, hogy...

A barátnőm elújságolta, hogy terhes, nekünk meg nem jön össze?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon régóta szeretnénk babát és próbálkozunk is. 1 hét múlva lesz a lagzink. A "barátnőm" 2 hónapja bejelentette, hogy együtt van egy tizen X évvel idősebb férfival, a szeretője volt, lebuktak, úgyhogy most már tud róla az asszony is. Erre most, lagzi előtt 1 héttel elújságolta, hogy terhes. Én teljesen kiakadtam. Nem tudta volna már megvárni a lagzit a hírrel? Tudja, hogy mióta próbálkozunk, mióta járok orvosról orvosra, én meg nem tudtam, hogy ők is tervezik...

Jogosan esik s.rul, hogy pont a lakodalmunk előtt jelenti be, vagy csak én kezdek már becsavarodni és örülnöm kellene az ő örömüknek?


2016. okt. 22. 14:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Honnan tudjuk, hogy miert erre a nore vagy irigy?
2016. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%

Értem miről beszélsz, sok ilyen ember van, aki mást könnyen elítél mert pl. nős pasival kavar, közben két hét múlva ő is azt csinálja...

Szerintem mindegy h várt-e volna a hírrel az esküvőig vagy se. Ez ne árnyékolja be a dolgot, örülj h van egy szerető vőlegényed. A barátnőd meg lehet h egyedülálló anyuka lesz. Senkinek sem jön össze minden egyszerre általában. Kinek így, kinek úgy.

2016. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
Talán a feleség nevébe képzeled magad.... milyen lehet neki megtudni, hogy a férje szeretője terhes. Nektek meg itt az esküvő, mindjárt felesége leszel.
2016. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
19%
nevébe=helyébe
2016. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem túl reagálod.
2016. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%
Én megértelek. Úgy érzed, hogy te normális kapcsolatban élsz, ő meg nős pasival van együtt és úgy érzed te jobban megérdemelnéd. Mindenkinek vannak ilyen és hasonló gondolatai, de persze itt a gyakorin mindenki olyan szent, soha nem gondolna ilyeneket. Persze... Dehogynem, mert mindenkiben van önzőség, önsajnálat, stb. De próbálj megnyugodni. Nektek is össze fog jönni. Bízz benne és addig örülj, hogy hamarosan lesz egy szuper férjed. Ez ne árnyékolja be az esküvőtöket, mert remélhetőleg ilyen alkalom csak egyszer lesz az életedben. Minden jót kívánok!
2016. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%

"De akkor az miért nem esett rosszul, hogy a másik, gyerekkori barátnőm májusban szült? "


Pont azért, amit te is írtál, mert csalódtál benne. Most pont haragszol rá, amiért hosszú ideje egy erkölcstelen kapcsolatot folytat, ráadásul Te csak 2 hónapja tudsz róla. És ennek tetejébe még babát is vállalnak, és nekik Veled ellentétben gyorsan össze is jött.

Ez esik rosszul, maga a tény, és nem az, hogy mikor jelenti be neked.

Szerintem enyhén szólva túlreagálod. Ok, hogy csalódtál benne, mert nem ezt vártad tőle, de végül is nem ellened vétette ezt, szóval ennek a dolognak nem kellene a barátságotok rovására mennie.

2016. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem jogosan vagy kiakadva, ettol. Fuggetlenul szabad orulni masok oromenek. Azert mert nektek nem sikerul, masoknak Se legyen? Es pont egy baratnodtol sajnalod?
2016. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem hogy igazi barátnőd ha 1,5 éves kapcsolstáról se számolt be... így viszont neked sincs közöd ahoz hogy terhes-e vagy sem. Biztosan örült a hírnek és fűnek fának elkotyogta. Nem tudom milyen lehet szeretőnek lenni de nem tudnék osztozni senkin. Szerintem ha egy pasi megcsal valakit ott csak ő a felelős. Ha angelina Jolie is tenné szét a lábát egy házas embernek akkor is kutya kötelessége lenne kitartania a felesége mellett és visszautasítania. Erkölcsileg a barátnőd senkit nem csalt meg. Vele szemben ugyan úgy nem korrekt hogy belekényszerítette a párja egy olyan kapcsolatba ahol ő két vasat tarthat a tűzben. Az hogy könnyen összejött nekik attól te még nem leszel jobban terméketlen. Nálunk a nagylány besikerült, a kistesó elsőre összejött. Meg sem fordult a fejemben hogy azok akikkel megosztom az örömöm a hátam mögött emiatt köpködnének.
2016. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%

Kerekedj felül ezen és koncentrálj az esküvőre. Az sokkal rosszabb lett volna, ha ő is meg van hívva és ott derül ki, amikor esetleg koccintani kellene és nem akar, mert most nem ihat. Mindig van pár kapatos vagy tapintatlan rokon, aki ilyenkor kierőszakolja az igazságot.

Én is sajnálom, hogy nem jön nektek össze, de nem kellene ennyire megkeseredned. Én is voltam hasonló helyzetben, amikor mindenkinek jól alakult a családi élete, az enyém romokban volt, átérzem. De ne mások boldogsága vagy boldogtalansága befolyásolja a te életedet.

2016. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!