Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hány napig kellene vérezni...

Hány napig kellene vérezni missed ab után??

Figyelt kérdés
Tegnap előtt volt a műtét. A műtét után közvetlen volt vérzés, aznap itthon is, másnap már alig, éppen hogy. Ma pedig már csak akkor mikor pisilni mentem, de az is csak ilyen rózsaszínes, nem igazán véres. Enyhe görcseim vannak, de az sem vészes.. Lázam nincs. Kicsit megvagyok ilyedve mert valahol azt olvasom hogy 1-2nap vérzés, máshol meg azt hogy 2-3hét.😖😳 Olyat is olvastam hogy 4-5napon tért vissza újra a vérzés.

2022. febr. 24. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Ez a mini vérzés még akár 1 hétig is tarthat!
2022. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a bajom éppen hogy nem vérzek már. Inkább kevésnek tartom. 😖😪
2022. febr. 24. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugiii jó az úgy. Én se nagyon véreztem.szintén csak törlésnel volt ez tartott 1.5 hétig.
2022. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kicsit izgulós típus vagyok, de akkor próbálok megnyugodni hogy minden rendben.. :( én úgy gondoltam hogy legalább 1 hét vérzés lesz, és most kicsit idegesít hogy másfél nap volt az egész...
2022. febr. 24. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2 vetélésem bolt sose véreztem intenzíven!
2022. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én missed ab műtét után 10 napig véreztem, de ez mindenkinél más. Lehet 1-2 nap kihagyás után megint fogsz egy kicsit.
2022. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!