Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetéltem, de nem vérzek?

Elvetéltem, de nem vérzek?

Figyelt kérdés
Üdv! Tegnap délután elmentem mosdóba, és mikor végeztem a dolgommal éreztem h vmi kicsusszant belőlem, odanéztem és egy barnás-pirosas, véres vmit láttam. 4-5 hetes terhes lehetek.Azóta enyhe mensis görcsöcskék vannak szinte folyamatosan, vérzés nincs. A kérdésem az lenne ilyen létezik-e, elvetélhettem? Mi lehetett?

2016. dec. 11. 20:26
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Persze h édes kevés.. tudom én nagyon jól. Tejcsim sajnos nem volt csak 2 hétig :( úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.. a doki azt mondta lehet h csak egy visszamaradt kis mensis vér távozott ami nem gond.. lefotóztam azt a darabot... ahogy sikerült kivennem a kagylóból.. kár h itt nem tudom megosztani.. nem tudom már tényleg mit tegyek.. kinek higgyek, a dokim nagyon normális és nála is szültem.. meg vagyok vele elégedve... 😔
2016. dec. 12. 08:21
 22/34 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt a vetèlès hogy elmentem wc re mert nagyon görcsölt a hasam. Ès èreztem hogy vmi jön belőlem. Egy nagy darab vères vmi volt. Benne a baba meg minden. Egy az egybe kijött minden. Utàna semmi nem volt. Ès előjele sem....
2016. dec. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

nem kell nekünk a fotó, az orvosnak vidd!

Reméljük, minden rendben lesz.

2016. dec. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Bízom benne..
2016. dec. 12. 08:43
 25/34 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes, hogy mindenki írja, hogy AZONNAL orvos és miegyéb. Az én dokim nagyon jó, de tök más véleményen van, főleg ilyen kis terhességnél. Persze lehet rohanni, csak 4-5-6 hetes megindult vetéléssel az égvilágon semmit nem tudnak kezdeni a kórházban sem. Progipótlást persze adhatnak és ha tényleg az a gond, akkor segíthet, de egy megindult vetéléssel nem sokat tudnak tenni. A vérzés után kell jelentkezni, hogy kitisztult-e a szervezet vagy sem.


Én is jelenleg 6 hetesen fekszem fenyegető vetéléssel. De nekem nem csak egy darab, hanem mensi erősségű vérzésem van/volt. És még így is adott 2 napot a doki múlthéten, hogy várjuk meg, hogy mi lesz. Végül nem ment el 2 nap vérzés után sem, így már kapom a progipótlást. Némileg feleslegesen mert a vérképem alapján rendben volt a progim. Holnap néz rám a doki újra, azóta is vérezgetek.


Kedves Kérdező, szerintem nem vetéltél el, de kíváncsian várom a vizsgálatod eredményét!

2016. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
A helyzet minden szempontból katasztrófa.. sajnos..de köszönöm
2016. dec. 12. 14:47
 27/34 anonim ***** válasza:
95%

" Ilyen nincs, a vetélés mindig erős vérzéssel jár! "

Ez konkrétan nem igaz. Az elején sokszor van, hogy semmi jele nincs, csak kiderül, hogy nincs szívhang.


Kérdezőnek: a szemünkre veted, hogy ítélkezünk. Nézd, akkor tedd fel úgy a kérdést, hogy pontosan fogalmazol. Nem vagyunk gondolatolvasók, ha 4-5 hetes terhességet írsz, akkor ne várd el, hogy tudjuk, hogy a 7. hétben vagy, de fordítva se.

5 hetesen meg nincs szívhang, még véletlenül se. Jó, ha petezsákot és szikhólyagot látod.

Persze attól függ, honnan számolod a terhességet, mert az utolsó menzesz 1. napjától kell. Szóval valami nagyon nem stimmel a számokkal. Ha pontosítod, talán használhatóbb válaszokat kapsz.

2016. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem kérek több választ! :) De igen.. látom h semmit nem értesz! A válaszokat megadta az orvosom, ilyen flegma válaszokra amúgy sem vagyok kíváncsi. :)
2016. dec. 13. 08:16
 29/34 anonim ***** válasza:
74%

Hogy lepontoztak az elozo valaszom pedig semmi rosszat nem irtam benne. Istenem az emberek (foleg a nok) neha annyira primitivek.


Hajra ezt is pontozzatok le, hatha lesz egy kis oromotok! :) ;)


Kedves kerdezo majd irj h mi ujsag veled!

2016. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kérdező?
2016. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!