Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha módosítom a kipufogót, az...

Ha módosítom a kipufogót, az mit fog eredményezni?

Figyelt kérdés
Tehát van egy Skoda Favoritom. A tervem az hogy a kipufogórenszert teljesen átalakítom. Pontosabban helyettesítem egy puszta csővel. Tehát semmi dob, semmi hangtompító, semmi katalizátor. Csak egy sima üres cső. (Most tegyük félre a greepeace-t) Nőni fog a fogyasztás? A teljesítmény csökkeni fog? Előre mondom: Nem a teljesítménynövelés a célom.

2017. jan. 16. 23:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát a motor élettartama csökken, illetve valószínűleg nőni fog a fogyasztás. Különben nyilván műszaki előtt a roncstelepi pót-ideiglenes kiput fogom rátenni, aztán még a műszaki napján a vizsga után levenni.
2017. jan. 17. 16:56
 12/24 anonim ***** válasza:

Nyilván.


Mondjuk azt megírhatnád nekem privátban, hogy szerinted mi értelme az ilyen kamu kérdéseknek.

2017. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés. Komolyan kérdeztem. Nem kell ahhoz privát üzenet ;) És meg is lesz valositva.
2017. jan. 17. 20:35
 14/24 anonim ***** válasza:
Jaja. Jó hogy.
2017. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a nissan skyle kipufogojat henteld rá valahigy attol lesz a legjobb hangja!
2017. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Mármint Nissan Skyline-ra gondolsz? Hát akár poénnak szántad, akár komolyan mondtad, nem ér annyit a Skoda, hogy drága kiput vegyek rá.
2017. jan. 17. 23:11
 17/24 veterán vas ***** válasza:

Lemaradt:

Még azért is jó, ha csak egy sima 60-as csövet teszel az autó alá, mert nem kell órákat bíbelődni a hajtogatással, illesztéssel. A tiszta egyenes vonalvezetés praktikus, és szemet gyönyörködtető. :D

Igaz, annyival lejjebb kerül a cső, hogy az első gyufásdobozon fennakadsz, de ez ne zavarjon.

Szép, és a hangos, Mi kell még? :D

2017. jan. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Muszáj hajlítani :/ ugyanis ültetve lesz.
2017. jan. 19. 15:18
 19/24 anonim ***** válasza:
na most mindjárt jön a köv kérdés, hogy milyen flexkoronggal vágja a rugót :)
2017. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 veterán vas ***** válasza:

Jótanács!

Ne vágd meg mind a négy rugót! Ha kettőt megfelezel, az éppen jó méretű lesz, és ha vissza akarod alakítani vizsgára, akkor csak kettő spirált kell beszerezni a bontóból.

Tudod, első a takarékosság./második a Diósgyőr/ :D


Jah' és ha már ilyen szép mélyépítésűt autót akarsz, akkor ne sz@rakodj a csőhajtogatással. Vidd el a kasztnin belül.

Nincs vele munka, maradhat egyenesen, sosem fog leérni, és még a fűtésed is nagyban fog javulni.


Ugyan itt. azbeszt-szilikonos bandázs eladó jó áron. ;)

2017. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!