Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha módosítom a kipufogót, az...

Ha módosítom a kipufogót, az mit fog eredményezni?

Figyelt kérdés
Tehát van egy Skoda Favoritom. A tervem az hogy a kipufogórenszert teljesen átalakítom. Pontosabban helyettesítem egy puszta csővel. Tehát semmi dob, semmi hangtompító, semmi katalizátor. Csak egy sima üres cső. (Most tegyük félre a greepeace-t) Nőni fog a fogyasztás? A teljesítmény csökkeni fog? Előre mondom: Nem a teljesítménynövelés a célom.

2017. jan. 16. 23:29
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
2017. jan. 20. 00:16
 22/24 A kérdező kommentje:
Különben sztem, ha ültetem akkor már airride-ot teszek bele. Az az igazi spórlás. Nem kell hozzá semmi csak levegő. Ki a teleszkópokat, rugókat, helyére megy a friss levegő. A levegő ingyen van. Ez aztán a takarékosság. Ez lesz aztán a lowrider.
2017. jan. 20. 00:28
 23/24 veterán vas ***** válasza:
Csak csodálni tudom a benned rejlő kreatív zsenit, aki magas szintű műszaki háttérrel bír, és akinek az ötletei, a bölcs takarékosságban jegyében testesülnek meg. :D
2017. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a sok amatőr tanulhatna tőlem. XD

2017. jan. 20. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!