Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » És mit csináljanak azok,...

És mit csináljanak azok, akik. (? )

Figyelt kérdés

[link]


Szóval a mi autónk forgalmi engedélyében a környezetvédelmi osztályt jelölő kód 4. Vagyis nem közlekedhetnénk. Viszont pánikbeteg vagyok, nem tudok tömegközlekedési eszközzel utazni, 12 és 7 lányomat meg nem engedem el egyedül. (Elvált nő vagyok, aki egyedül neveli gyermekeit)

Szóval ilyenkor mégis mi van?



2017. jan. 22. 18:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem egy iskolába járnak, a kicsinek meg nem fogom azt mondani,hogy busszal és villamossal (sok átszállas,másfél órás út) menjen egyedül iskolába
2017. jan. 22. 20:12
 12/19 anonim ***** válasza:
azért egy 12 éves gyereket csak ellehet engedni már egyedül,vagy gondolod a buszsofőr kirabolja?
2017. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közelebb iskola? Miért kell egy gyereknek másfél órányira iskolába járnia??
2017. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nincs a gyerekeknek apjuk? Tudom, hogy elváltál, de itt mind a kettőtök kötelessége (és érdeke), hogy a gyerekek eljussanak az iskolába. Budapesten belül laksz? Mert a korlátozás nem mindenhova terjed ki (és csak reggel 6-tól van). Egy darabig se tudnád elvinni őket?
2017. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nagynak ez az álomgimije, és csak tömegközlekedéssel van ilyen messze. Csak az a baj, hogy konkrétan egyik jobbra, másik balra
2017. jan. 22. 20:27
 16/19 A kérdező kommentje:
Az apjukat nem érdeklik a gyerekek, közvetlen a második születése után lelépett, hogy ő nem bírja, és új életet kezdett külföldön
2017. jan. 22. 20:29
 17/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2017. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyen húzós az út, akkor ne küld el őket iskolába. Ha ez problémát okoz valakinek is, akkor fel lehet neki nyugodtan tenni a kérdést, hogy jobb-e az hogy elmegy az iskolába a gyerek, de a közlekedés miatti rosszullét miatt nem tud aktívan részt venni az órán vagy netán még haza is küldik?

Szerintem nem kell túlspilázni a dolgot, valószínűleg sokan vannak most hasonló helyzetben.


Egyébként lehet egy kérdésem? Más közlekedési eszköz még nem vetődött fel benned? Igaz, hogy már vagy 40 éve nem voltam Budapesten (szerencsére), így most nem tudom hogy mekkora a reggeli "csúcsforgalom" de vagy azért tart eddig az eljutás, mert rohadt messze van (-> másik lakhely, akár Kollégium ha van rá lehetőség) vagy mert nagy a forgalom (-> Bicikli, gyaloglás, robogó, bármi más a tömegközlekedésen kívül).

2017. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Ma itthon tartom őket, holnapra pedig megpróbálom lebeszélni a szembeszomszéddal, hátha.


Autóval nem ilyen hosszú az út, csak nagyon nagy kerülővel lehet csak eljutni az iskolákig.

(Bár igen, elég nagy forgalom is szokott lenni)

2017. jan. 23. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!