Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha villant a traffipax mindenk...

Ha villant a traffipax mindenképpen jön a csek?

Figyelt kérdés
Osztrák autópályán útépitésnél 80km/h-s tábla után villant egy piros fény, kicsit későn lassultam le.. Ez lassan már egy hónapja volt. Számíthatok a büntetésre és ha igen mennyi időn belül érkezik meg?
2023. aug. 2. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Traffipax kb. 20 éve nem villan. Pláne nem piros fénnyel.
2023. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1


Angliában mai napig használnak vakus trafit (is).


Osztrákoknál nem tudom, de biztos nem piros fénnyel villan. És nem szoktak sehol trafizni ideiglenes sebességkorlátozásnál (útépítés)


Kérdező, benézted valószínűleg az útépítés fényeit.

2023. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mikor érkezik meg, nem tudhatod. Mi Olaszorszában csináltunk gyorshajtást, 3 hónap múlva egy holland ügynökségtől érkezett az olasz levél. Ne is aggódj rajta, amíg nem érkezik meg. Ha meg érkezik, bírságot befizetni, amikor meg kérik, ki vezetett a pontbejegyzés miatt, mondjátok meg, hogy sokan voltatok váltva, nem tudjátok, hol volt a fotó és ki vezetett akkor, azt meg lehet úszni ezzel. (Magyarországon ugye meg sem próbálják bekérni, ki vezetett, hogy a bírságon felül még pontokat is bejegyezhessenek.)
2023. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Csekk
2023. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 qkker1 ***** válasza:
100%

"Traffipax kb. 20 éve nem villan. Pláne nem piros fénnyel."


Németországban és Ausztriában /lehet, hogy máshol is, de csak ezekben szoktam autózni/ pirosan villan a sebességmérő, még nappal is . Valószínűleg csak annyi értelme van, hogy tudd, várható a csekk.

2023. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem csak villámlott?
2023. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
nem piros volt az, hanem narancssárga ;) és igen, küldik majd, csak külföldre tovább tart.
2023. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem Bécs után villant és pirosan.Ezek beépített trafik.kb másfél hónap után jött.Ha szerencséd van a minimum 45 eurót kapod
2023. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!