Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért csinál valaki ilyet?...

Miért csinál valaki ilyet? Normális? Kieg lent.

Figyelt kérdés

Ma reggel mentem kocsival az iskolába, nagy hó esett reggel belepte az utat, megyek a városba a fő úton, belső sávban a megengedett 50km/h-val és egyszer csak egy kis utcából jobbról kikanyarodott egy kocsi elém, azt hittem a külsőbe kanyarodik mivel én mentem a belsőbe, de rögtön a belsőbe kanyarodott, én azonnal elkezdtem fékezni de csúszott a kocsi a hó miatt, így tudtam, hogy midnenképp neki megyek mert 10el vánszorgott kb.

Így a szembe sávba kormányoztam a kocsit, ahol jött szembe egy másik aki lehúzódott, így éppen hogy elkerültük egymást és vissza tudtam menni az elém kanyarodó elé, ő meg semmit nem is észlelt az egészből, egy öregember régi autóval.

Annyira idegesítő, hogy ilyenek vannak:@

Nem történt semmi baj szerencsére, még koccanás sem, de miért ilyen b*rom valaki, hogy nem adja meg az elsőbbséget?Vagy akkor kanyarodjon külső sávban mert ott nem ment senki.


2011. jan. 26. 19:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértek, 30-35 évesen majd én is így leszek szerintem, most csak ehhez tudok viszonyítani:D
2011. jan. 27. 17:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem 30-35 éves vagyok.
2011. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hanem? 25?:)
2011. jan. 27. 19:57
 14/15 anonim ***** válasza:
nem.
2011. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Oké, akkor úgy kérdezem, hogy mennyi idős vagy?:)

Ezek szerint idősebb mint amiket tippeltem mert több száz ezer kilométert levezetni sok év.

2011. jan. 27. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!