Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy osztályfőnök adhat azért...

Egy osztályfőnök adhat azért megrovót, mert Messenger csoportba a diákok like jellel reagáltak az üzenetére?

Figyelt kérdés
Beküldött az osztályfőnök egy képet amin a következő szülői értekezletről vannak információk és a diákok a kék like gyorsreakcióval reagáltak. A tanár ezen kiakadt és az első háromnak aki reagált megrovót ad. Ezt fel lehet valahol jelenteni vagy bármi? Így abszolút nem szabályos és ez szerintem undorító dolog, nem rólam van szó a diákok alatt. Az indok az volt "a csoport nem célszerű használata"

2023. okt. 20. 15:20
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

Megírnám neki privátban, hogy én meg hétfőn az igazgató előtti leb.szásban részesítem a hatalommal való visszaélés, a Facebook Messenger, és a szülők tájékoztatást szolgáló felületek nem megfelelő használatáért.


Csak hogy tudja, hol a helye.

2023. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Vajdaságban nem szünetnap, csak nem részleteztem ennyire, mertem gondolni hogy nem lesz olyan aki minden hülye részletbe belemegy, különben is minek találna ki valaki ilyen hülye kamu kérdést, nincs belőle semmi előny se hátrány.
2023. okt. 20. 16:19
 13/47 anonim ***** válasza:
2%

Azt iskolák október 23-án zárva lesznek. Egyiket sem nyitják ki szülői értekezlet miatt. Csatoltál egy messenger üzenet fotó amit én is meg tudok szerkeszteni. Sajnos kamuzol.


Most ha azt várod, hogy több százan szidják a tanárokat akkor találj ki jobb kamukérdéseket.


Például: Egy osztályfőnök adhat azért megrovót, mert kamu Messenger csoportba a diákok like jellel reagáltak a kamukérdést kiíró balfék hülyegyerek üzenetére?

2023. okt. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
0%
17, mindjárt jön, hogy de nem Mo. 🤣
2023. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
97%

13


Nálunk Romániában pl nem, s gondolom ott se, ahol ők vannak.

Ezt az oldalt magyarok használják, nem magyarországiak...

2023. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
2%

Nekem nem kerek a sztori... Ennek van valami előzménye, ami szerintem valahogy kimaradt a kérdésleírásból.

Megalapozott véleményt csak akkor lenne érdemes megfogalmazni, ha ismerjük a részleteket. Most az ügyből ismerünk egy mozzanatot... Nyilvánvaló, hogy a kérdező kiragadja azt, ami rá(juk) vet jó fényt és rosszként tünteti fel a másik felet...

Én nem vagyok egyáltalán biztos abban, hogy itt nincs valami, ami épp az érintettekre vonatkozóan negatív...


Tehát kéretik kiegészítő információkkal előállni...

2023. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

21 de látod nem érdekli őket semmi, ki a fenének lenne kedve péntek délután ilyen faszsagokat kitalálni a tanárokrol H random ismeretlen emberek reagáljanak ra?


Öcsém az előbb küldte a képeket, mert benne volt az első háromban aztán most kapja a megrovót és kérdezte mit kéne tenni, erre jön a nép mindenféle hülyeséggel 😆

2023. okt. 20. 16:25
 18/47 A kérdező kommentje:
22 de hát rajta van minden a képen, beküldte az osztályfőnök, hogy 23 (VAJDASÁGBAN NEM SZÜNETNAP) szuloertekezletet tart, a gyerekek likeval reagáltak és a tanár kiakadt majd az első háromnak valamiért (???) osztályfőnöki megrovót ad
2023. okt. 20. 16:27
 19/47 anonim ***** válasza:
10%

Kérdésedre a válaszom: még a Vajdaságban se adnak ezért osztáyfőnökit. Ha meg adnak amit számít. Majd linkeld be az osztályfőnökidet is!


Napi utáljuk a tanárokat kérdésed meg volt. Lehet zárni a topicot.

2023. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

24 26 menjetek már el innen, ha nem segítetek keressetek már valami jobb elfoglaltságot.

24 minek adnék tiszteletet ha egyből jössz hülyegyerekezni? Vagy te valami felsőbbrendű lény vagy?

2023. okt. 20. 16:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!