Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy osztályfőnök adhat azért...

Egy osztályfőnök adhat azért megrovót, mert Messenger csoportba a diákok like jellel reagáltak az üzenetére?

Figyelt kérdés
Beküldött az osztályfőnök egy képet amin a következő szülői értekezletről vannak információk és a diákok a kék like gyorsreakcióval reagáltak. A tanár ezen kiakadt és az első háromnak aki reagált megrovót ad. Ezt fel lehet valahol jelenteni vagy bármi? Így abszolút nem szabályos és ez szerintem undorító dolog, nem rólam van szó a diákok alatt. Az indok az volt "a csoport nem célszerű használata"

2023. okt. 20. 15:20
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
29%
Azt hiszem, világos a szitu - csak épp nem volt megosztva minden info...
2023. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem normális az fix
2023. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Na bármi kérdés még? Szívesen válaszolok csak legyen már megoldás, mert egyre több a mérges emberke ok nélkül 😆
2023. okt. 20. 16:30
 24/47 anonim ***** válasza:
14%
Érdeklődj a Vajdaságban, hátha...
2023. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
36%

24:a tisztelet kölcsönös.

Ide jöttél felcseszni mindenkit.

2023. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
0%

32, te a szakszervezet vagy?

Igaza van annak, aki elvár minimális tiszteletet, ha már idejön segítséget kérni.

2023. okt. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Én megadtam az elején mindenkinek normálisan válaszoltam, aztán megérkezett az oldal legalja a taknyosozassal a hulyegyerekezessel és stb, az ilyen viselkedések után tőlem ne várják el a tiszteletet
2023. okt. 20. 16:42
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó példa arra, hogy hogy bánnak a "főnökök" a gyerekekkel és a felnőttekkel. Vagyis inkább arra, hogy mik a következmények.


Mikor egyetemista voltam, az egyik tanár elvágott egy egész szakot, mert valami k-pop rajongó az egyetem mellé a hóba betetaposta, hogy BTS, s körétaposott egy szívecskét. Majd valaki más is megcsillogtatta a művészhajlamát, s pár méterre odaataposott egy f.szt.


Nem írom le a tanár nevét, de a monogramja B.S.T.

Igen, még a sorrend sem passzol, de ő ettől eltekintve elvágott egy egész szakot egy tárgyból, csak mert. Megteheti.


Az etikai bizottság előtt kötött ki, s a jegyeket át kellett javítsa a rendes eredményekre.


És minden tiszta hófelületbe belerajzoltuk vagy a BTS-es rajzot, vagy pedig a f.aszt az elkövetkező napokban...



Itt MAX kap egy kis ejnye-bejnyét, s ennyivel meg is úszta...


Miközben valami komolyabb munkahelyen ki is csapnák, mert nem megbízható, s önkényesen visszaél a hatalmával.

2023. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
74%

Vajdasági tanárok sem túl minőségiek, ha úgy írják, szerbusztok(sic!).

Amúgy a Krétába beírhatja a ped., csak épp senki sem nézi. Nem is tudtam egyébként, hogy ott is Kréta van, a kérdező legalábbis nem reklamálta meg.

A gyerekeknek ilyen infót nem írunk Messengeren, mert elvész. Vannak fb csoportok a szülőknek, ott rögzített bejegyzésként posztoljuk, ha már közösségi média.

Kamuszagú.

2023. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

Még mindig nem kamu..

Ki mondta hogy minőségesebbek a tanárok? Itt meg nem kréta van, más de az nem úgy működik abszolút, ezért csak simán nem reagáltam rá. Az itteni online naplóba csak jegyeket, hianyzasokat és emojikat lehet adni, nem beszélgetni a tanárokkal vagy anyagokat tölteni.

2023. okt. 20. 17:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!