Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy osztályfőnök adhat azért...

Egy osztályfőnök adhat azért megrovót, mert Messenger csoportba a diákok like jellel reagáltak az üzenetére?

Figyelt kérdés
Beküldött az osztályfőnök egy képet amin a következő szülői értekezletről vannak információk és a diákok a kék like gyorsreakcióval reagáltak. A tanár ezen kiakadt és az első háromnak aki reagált megrovót ad. Ezt fel lehet valahol jelenteni vagy bármi? Így abszolút nem szabályos és ez szerintem undorító dolog, nem rólam van szó a diákok alatt. Az indok az volt "a csoport nem célszerű használata"

2023. okt. 20. 15:20
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%
Aha... munkaszüneti napon szülői? Az igen... én ezért adnék rovót...
2023. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
71%

"mertem gondolni hogy nem lesz olyan aki minden hülye részletbe belemegy"

. Aha... megkérdezed, fel lehet-e jelenteni, vagyis jogi témában teszel fel kérdést, de szerinted hülye részlet hogy melyik országról van szó.


Vannak bajok.

2023. okt. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
79%
De megpróbálom komolyan venni a kérdést: miért kellene bármit tenni? Van negatív következménye? Mert nyilván egy szülő sem veri el a gyerekét nadrágszíjjal egy ilyen indokkal adott rovóért.
2023. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tanar nem normális
2023. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Hogy ezen az oldalon mennyi zseni van, akkor előről


38 vagy ötször le lett írva, külföld itt van tanítás és nem azért lett adva, köze sincs a napnak a megrovohoz és a dolog mai, azt sem tudom honnan sikerült ennyi sületlenséget szedned.


39 ha 20 napja történt volna akkor is pont ugyanez lenne a kérdés, abszolút semmi köze nincs az egésznek a hetfohoz, ha a tanár üzenetében az lett volna, attól ugyanez történt volna, nem értem mi a fenéért vesztek el a hétfőben


40 nyilván a magaviseletet nem dobja meg, gondolom te is jártál iskolába és tudod hogy megy ez

2023. okt. 20. 18:30
 36/47 anonim ***** válasza:
80%

"38 vagy ötször le lett írva, külföld"

. A legelején kellett volna leírni. És akkor nem kellene 20 választ elolvasnom, mire látom, hogy tisztázod a helyzetet.


"köze sincs a napnak a megrovohoz és a dolog mai, azt sem tudom honnan sikerült ennyi sületlenséget szedned."

. Ezt a marhaságot magadtól találtad ki? Nem a nap kérdés, hanem hogy országonként eltérő, mit mivel szankcionálhat a tanár, illetve hogy a tanárral szemben hogyan lehet fellépni.


"nem értem mi a fenéért vesztek el a hétfőben"

. Még egyszer, nem a hétfőben vesztünk el. Baromira nem praktikus egy ilyen kérdésnél mellőzni, melyik országról van szó (ld. feljebb). És mivel az alapsztori eléggé szokatlan, alapból mindenki Magyarországra asszociál, ezért jogosan jut az ember elsőre arra a következtetésre, hogy kamukérdés.


Ha ezt nem érted meg, ha magadtól nem látod be, hogy hibáztál, akkor nem tudok helyetted gondolkodni. De legalább ne a válaszolókat kezd el szapulni a saját felületességed miatt.


"40 nyilván a magaviseletet nem dobja meg, gondolom te is jártál iskolába és tudod hogy megy ez"

. Nem, nem tudom, mert nincs nálunk ilyen, hogy "magaviselet". Magatartás van, de azt legfeljebb középiskolai felvételin nézik, ha 8-os vagy, vagy ha át akarsz menni másik iskolába.

2023. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Attól még ugyanúgy nincs semmi köze a hetfonek az egész dologhoz xd ha meg akkora különbség lenne a szerbiai és a magyarországi tanaros ehhez hasonlo dolgokban meg sem kérdeztem volna itt.


Azt szapulom aki csak az eszét játszani jött ide

De ha jól értem Magyarországon az sem számít ha a gyerek kap 15 megrovót max az anyja megveri

2023. okt. 20. 19:57
 38/47 anonim ***** válasza:
49%
Még mindig nem tudjuk a teljes történetet... Véleményt csak a teljes történet megismerése után...
2023. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

De hát ez a teljes sztori, mi kell még?


Jött a kép H szülői lesz, küldtek likeot, tanár mondta első három kapja a megrovót és ennyi, mást nem mert írni utána a csoportba nehogy kapjanak ők is

2023. okt. 20. 21:21
 40/47 anonim ***** válasza:
24%

Kedves Kérdező!

Nem, nem ez a teljes sztori... Ez a teljes sztorinak csak egy epizódja. Ennek van egy előélete, szerintem itt többen erre az előéletre kíváncsiak, mert az talán segítené őket a véleményformálásban.


Tapasztalat beszél belőlem, mikor azt mondom, hogy terelés, önámítás vagy butaság azt gondolni, hogy egy ilyen, általad felvázolt szituációnak nincs előélete...

2023. okt. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!