Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Friss felvételizők! Nem...

Friss felvételizők! Nem érzitek kicsit gáznak magatokat néha?!

Figyelt kérdés

Először is: TISZTELET A KIVÉTELNEK!


de


2 (KETTŐ!!!) napja vettek fel titeket. Mégis mindenki itt sír az oldalon:

1) Ha elértem a ponthatárt már tuti felvettek? Vagy még válogatnak közülünk?!

2) Nem kaptam SMS-t akkor mmost meghalok?

3) Felvettek a 19. megjelölt szar helyemre, de oda nem akarok menni, ráadásul a 14. helyemre is lett volna elég pontom, akkor a portás Misi bácsival ha megbeszélem mehetek oda a 19. helyett?

4) Csak icipici tényleg kevéske pont hiányozott, csak 2/4/6/10 pont hiányzik a másik helyemhez a felvételihez, fellebbezhetek?!

5) NEM KAPTAM MÉG AZ EGYETEMTŐL LEVELET ÚRISTEN MEGHALOK?!

6) Nem kaptam az egyetemtől levelet, pedig a szomszéd Józsi már tudja a Neptun kódját és már 3x széthekkelte a Neptunt, én még nem tudom szétnyomkodni. MIT TEGYEK?!

7) Nem kaptam még Neptun kódot, és tudjátok kollégiumi jelentkezés meg gólyatábor és minden más és mindenről LEMARADOK ÚRISTEN MEGHALOK!


Miért kell ezt?! MIÉRT?


Mi is voltunk elsősök, mi is örültünk a felvételinek, de NEM ISMÉTLEM NEM kajabáltunk 2 nap után azért a szaros levélért.


MAJD MEGJÖN. Addig is legyen nyugalom, élvezd a szabad életed, mert az egyetemen ilyen úgysem lesz.....


(Az pedig, hogy ALAPSZINTEN nincsenek tisztában egyesek a felvételi rendszer működésével több mint nevettséges.....)



2013. júl. 27. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
12:06-os: van egy félreértés köztünk, én egy olyan 40-esnek írtam a választ, akit utólag kimoderáltak, így lettél te a 40-es, holott 41-es voltál. Nem is tűnt fel, hogy irreleváns a te hozzászólásodra az enyém? (A 41-es.)
2013. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
Azért írtam vissza neked, mert irrelevánsnak éreztem.
2013. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Habár aláírom, tényleg vannak olyanok, akik hülyeségeket kérdeznek, azért be kell látni: A felvi.hu képtelen egy normális tájékoztatást nyújtani.
2013. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:

Már mért lenne képtelen? Inkább csak egyesek képtelenek végigolvasni a felvételi tájékoztatót. Érdekes, én is felvételiztem, de én hajlandó voltam végigolvasni azt a bizonyos tájékoztatót, ennek köszönhetően nem merültek fel bennem hülyébbnél hülyébb kérdések. Azért szerintem ha valaki feltesz egy ilyen kérdést, ott szerintem közel sem a felvivel vannak problémák:

"Felvettek a 19. megjelölt szar helyemre, de oda nem akarok menni, ráadásul a 14. helyemre is lett volna elég pontom, akkor a portás Misi bácsival ha megbeszélem mehetek oda a 19. helyett? "

2013. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nyilván nem az ilyen kaliberű kérdésekre gondoltam.
2013. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 A kérdező kommentje:

Ma az egyik kérdező olyat kérdezett, amire a válasz a felvi főoldalán sárga keretben kiemelve van......

És nem találta meg a felvin...


Amúgy eltelt 1 hét már a "mikor jön meg a levél" és a "mit kell szétnyomkodni a neptunban" időszaka van........

2013. aug. 1. 22:06
 57/72 anonim ***** válasza:
A mit kell szétnyomkodni a neptunban kérdéskörben én is kérdeztem valamit, csupán azért, mert hiába írogattam a drága HÖKöseinknek, nem voltak hajlandóak válaszolni. Én nem tudom, hogy miért zavar téged ez és miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni.
2013. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
41%

Én ma léptem be először a Neptunba, és máris tudtam kezelni. Tényleg nem agysebészet. De én továbbra is tartom magam ahhoz, hogy vannak legitim kérdések, amelyről nem adnak normális tájékoztatást.

Például osztálytársam azt kérdezte tőlem, hogy feltöltse e a gimnáziumi bizonyítványát? Hiszen a felvi.hu-n az van, hogy csak akkor töltse fel, ha tanulmányi pontokat akar számíttatni. Persze én megmondtam neki, hogy mindenképpen a kedvezőbbet fogják neki beszámítani, akármit tölt fel. De mégis: Ha valaki csak a felvi.hu-ról tájékozódik, és olyat lát, hogy "akkor töltse fel, ha tanulmányi pontokat akar számíttatni" akkor joggal gondolhatja azt, hogy ha feltölti, akkor nem duplázhat, nem?

Vagy az én esetem: Kötelező megadni az állandó lakcímet. Ha hiszed, ha nem, én jogi értelemben hajléktalan vagyok. Albérletben lakom. Honnan a francból kellett volna tudnom, hogy mit írjak anélkül, hogy megkérdezem?

2013. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló hasonlít a sok "értelmes" kérdezőhöz. Nem tudtam, hogy a válaszon nevessek vagy közben fogjam a fejem a fájdalomtól.


"Például osztálytársam azt kérdezte tőlem, hogy feltöltse e a gimnáziumi bizonyítványát? Hiszen a felvi.hu-n az van, hogy csak akkor töltse fel, ha tanulmányi pontokat akar számíttatni. Persze én megmondtam neki, hogy mindenképpen a kedvezőbbet fogják neki beszámítani, akármit tölt fel. De mégis: Ha valaki csak a felvi.hu-ról tájékozódik, és olyat lát, hogy "akkor töltse fel, ha tanulmányi pontokat akar számíttatni" akkor joggal gondolhatja azt, hogy ha feltölti, akkor nem duplázhat, nem? "


Akinek problémái vannak az értelmezéssel, abban igen, joggal merülhet fel, hogyha feltölti akkor nem duplázhat. Viszont akinek ennyi esze van, az mit akar a felsőoktatásban? Nekem soha meg se fordult volna fejemben az, hogyha feltöltöm mindkettőt akkor nem duplázhatok, hiszen le van írva több oldalon is, hogy mindenkinek a kedvezőbb számítási módszer szerint számítják a pontjait.

2013. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
41%

"Viszont akinek ennyi esze van, az mit akar a felsőoktatásban?"


Csak erre az egy mondatra reagálnék. Ennek az osztálytársamnak 90% felett volt mindkét érettségije. Szóval miért is ne lenne? Mert nem tudott egy dolgot, és megkérdezte tőlem? Te talán mindent tudsz?

2013. aug. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!