Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Friss felvételizők! Nem...

Friss felvételizők! Nem érzitek kicsit gáznak magatokat néha?!

Figyelt kérdés

Először is: TISZTELET A KIVÉTELNEK!


de


2 (KETTŐ!!!) napja vettek fel titeket. Mégis mindenki itt sír az oldalon:

1) Ha elértem a ponthatárt már tuti felvettek? Vagy még válogatnak közülünk?!

2) Nem kaptam SMS-t akkor mmost meghalok?

3) Felvettek a 19. megjelölt szar helyemre, de oda nem akarok menni, ráadásul a 14. helyemre is lett volna elég pontom, akkor a portás Misi bácsival ha megbeszélem mehetek oda a 19. helyett?

4) Csak icipici tényleg kevéske pont hiányozott, csak 2/4/6/10 pont hiányzik a másik helyemhez a felvételihez, fellebbezhetek?!

5) NEM KAPTAM MÉG AZ EGYETEMTŐL LEVELET ÚRISTEN MEGHALOK?!

6) Nem kaptam az egyetemtől levelet, pedig a szomszéd Józsi már tudja a Neptun kódját és már 3x széthekkelte a Neptunt, én még nem tudom szétnyomkodni. MIT TEGYEK?!

7) Nem kaptam még Neptun kódot, és tudjátok kollégiumi jelentkezés meg gólyatábor és minden más és mindenről LEMARADOK ÚRISTEN MEGHALOK!


Miért kell ezt?! MIÉRT?


Mi is voltunk elsősök, mi is örültünk a felvételinek, de NEM ISMÉTLEM NEM kajabáltunk 2 nap után azért a szaros levélért.


MAJD MEGJÖN. Addig is legyen nyugalom, élvezd a szabad életed, mert az egyetemen ilyen úgysem lesz.....


(Az pedig, hogy ALAPSZINTEN nincsenek tisztában egyesek a felvételi rendszer működésével több mint nevettséges.....)



2013. júl. 27. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
Na jó, nekem nincs kedvem kommenthuszárkodni. Szerintem teljesen jogos volt a kérdés. Vagy talán úgy meséltem el a sztorit, hogy nem tűnt annak? Kétlem. Az hogy neked, nem jut eszedbe ez a kérdés, másnak még eszébe juthat, de attól még nem hülye. Amikor megkérdezték tőlem, először én is azt mondtam, hogy úristen. De akkor felhívta a figyelmem az idézett szövegre: Akkor töltse fel, ha tanulmányi pontot akar számíttatni. Ekkor már azt mondtam, hogy jogosan merült fel benne a kérdés. (Bár talán azt fel lehet neki róni, hogy nem ismerte a szabályt, hogy mindig a kedvezőbbet számítják.) Én nem cáfoltam meg a tényt, hogy sok a hülye kérdés, csak azt mondtam, hogy vannak jogosak is. De vegyétek semmisnek a hozzászólásaimat. Legyen nektek igazatok: Mindenki hülye, aki nem tud valamit a felvételivel kapcsolatban. Addig úgyse nyugszotok.
2013. aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 A kérdező kommentje:

Indul az új szezon:


Kell-e gólyatáborba menni, meghalok-e ha nem megyek gólyatáborba. Soha nem lesznek barátaim ha nem megyek gólyatáborba? Nem szeretek inni, nem vetkőzök nem csinálok semmit ne menjek gólyatáborba?


Napi 15x minimum :D

2013. aug. 2. 11:20
 63/72 anonim ***** válasza:

:D

De a "nem érkezett meg a levél, most mi lesz" jellegű kérdések még mindig tarolnak rendesen.

2013. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 A kérdező kommentje:

Az a másik fele...


Tegnap megkaptam azt a szaros levelet. Kibontom: OTP reklám Erste reklám diákhitel reklám, egyetemi étkezde reklám, UTÁNA egy matricával nevesített körlevélsablon, hogy felvettek (juppi) és egy szarrá fénymásolt 1 oldalas tájékoztató levél, aminek a 3/4-e arról szól hogyan kell kifizetni a költségtérítést amikor államira vettek fel...


A maradék 1/4-en is volt minden lényegtelen, de pl az egész egyetlen dolgot nem tartalmazott: mi a neptun jelszó?


Gondoltam már, hogy rohanok ide feltenni pár hülye kérdést, de aztán hagyatkoztam 5 évvel ezelőtti emlékeimre és beütöttem a születési dátumom :-)))


Ismét gondoltam 1-2 hülye kérdést feltenni, hogy mit nyomkodjak széjjel a neptunban, de végül visszafogtam magam... :D

2013. aug. 2. 11:44
 65/72 anonim ***** válasza:

#61 Addig oké, hogy egy helyen leírják, hogy "mikor kell" feltölteni a középiskolai bizonyítványt. De ha rendesen tájékozódott volna (felvi.hu-n IS fent van), akkor tudhatná, hogy a 2 pontszámítási módszer közül a kedvezőbbet veszik figyelembe. És ez máris megmagyarázza azt a "borzasztóan" félreérthető mondatot.

Nem csodálom, hogy a TO-n mindenki ennyire bunkó...ha ilyen h.lye kérdésekkel bombázzák őket a gólyák, hát én se bírnám sokáig.

2013. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 Aspartia ***** válasza:

Én előre félek ettől a sok hülyétől.

Engem is 250 ponthatáros helyre vettek fel, bár nekem JÓVAL több pontom lett. És már BŐVEN elmúltam 18. :D Szimplán csak azért erre az alacsony ponthatáros szakra adtam be a jelentkezésem, mert engem ez képzés érdekel, és ezt akarom tanulni.


Ha majd sok hülyével lesz dolgom, nyitok én is ide egy kérdést, és írok neked privátot, hogy légyszi olvasd el az általam tapasztalt hülyeségeket az adott karon/szakon! :D

Egyébként ezeknél az embereknél nem lehet tudni, hogy csak hülyék, vagy szimplán csak NAGYON izgulnak, hogy felveszik-e őket.

2013. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:
A kérdés ismét aktuálissá vált :D
2014. júl. 24. 20:46
 68/72 anonim ***** válasza:

Nem.

1. Anonim oldal, nem lehet tudni, ki kicsoda.

2. Stresszes időszak volt ez, naná, hogy még fosunk.

3. Nem akarjuk elhinni, ezért keressük a hibát. Visszavezethető a kettes pontra.

2014. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom a kérdéseket, valóban aktuális most is ez a kérdés.
2014. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
Olyan vicces olvasni, hogy miféle sügérek akarnak egyetemi diplomát szerezni. :D Hogy akarnak ZH-ra készülni, ha még egy felvi tájékoztatót sem tudnak elolvasni?
2014. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!