Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az a WALDORF-iskola?

Milyen az a WALDORF-iskola?

Figyelt kérdés
mit tudtok róla? milyenek a továbbtanulási esélyek ha ilyen iskolába jár valaki??
2009. nov. 19. 23:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
42%
19:38-asnak: 16 éves még gyerek, de mennyire. Nem érdekes a felfogásod, hanem szánalmas és "elcseszett". Pont úgy, ahogy te is. Nyugodj meg, senki nem fog lehurrogni, mert ilyen "embereken" általában csak röhögnek a többiek. Sajnálom, nem vagy méltó a társadalomhoz tartozni és nem a különlegességed, hanem az állati mivoltod miatt:)
2009. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
16%
Ez így van!
2009. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
60%
19:38-nak Majd ha lesz gyereked,megváltozik a véleményed,jusson eszedbe.Azt hiszem nagyon fiatal vagy és kicsit öntelt,akinek fogalma nincs a világról,mert még nem sokat dolgozott.
2009. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 bumbi02 ***** válasza:
85%

16 évesen már nem vagy gyerek.És sose mondtam,h ha valaki érdeklődő az hülye,csak ne az olvasás érdekelje.Amúgy a szorgalom és az okosság olyan messze van egymástól,hogy ihaj.És tudom,h érdekes az életfelfogásom,de hála istennek,h az,és nem leszek olyan szülő,hogy rá akarjam kényszeríteni a tanulást a gyerekemre.Szóval hurrogjatok le nyugodtan,és aztán verjétek a melleteket,h ti mekkora intelligens emberek vagytok,hízzon a májatok,h rajtatok kívül meg mindenki más mekkora hülye,mint pl én,meghogy a gyerekemből is majd mekkora nagy hülye bunkó lesz.Jó szórakozást.



de 16 évesen még gyerek vagyok, max nem vagyok már annyira gyerekes mint egy 10 éves de gyerek.. és igen a szorgalom és az okosság távol áll egymástól... sőt.. nem biztos h aki 5ös tanulo okosabb mint az aki 3as..ez csak szorgalmat tükröz.. én speciel tavaly 2,8as voltam most 4,5ös mert többet tanulok de van mellette életem és jó igy ez nekem... a szülönek meg igenis dolga szerintem hogy a gyerekkel megértesse h kell tanulnia.. hogyha nem mondod neki te magától nem fog tanulni és akkor elrontja az életét, az aranyközéputat kell keresni ( Aki sokat tanul elhalasztja a gyerekkorát, aki semmit az elhalasztja felnőttkorát) szal ne tégy elhamarkodottan ilyen kijelentéseket, az írásodból azt vszem ki nagyon utálod/utáltad a tanulás, ez valószinüleg a sikertelenségböl adodot,vagy a nehézségeiböl.. de ebben a korban a gyerekeknek tanulniuk kell!

2009. nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
51%
Hi,mindenkit el kell hogy keseítsek,nem igazán röhög rajtam senki,és nem vagyok elcseszett,és méltó tagja vagyok a társadalomnak:)Más értékei is vannak egy embernek a tudásánál,és annál,hogy fontosnak tartja-e a tanulás,vagy nem.A társadalom tagjának lenni pedig mindenkinek joga van,ha ennyit tanultál,hogy lehet,hogy még ezt sem tudod?:)A 16 évesnek meg annyit,hogy higgye el,sose voltak nehézségeim a tanulásban,és sikertelennek végképp nem vagyok nevezhető,annak ellenére,hogy nem tanultam semmit,most az ország egyik legjobb egyetemére járok (ELTE) és nem valami csicska kétszázponttalfelvesznek-típusú szakra.Nem minden a tanulás...
2009. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 bumbi02 ***** válasza:
80%
hát hogyha az ELTE-re jársz megkérdőjelezném azt a kijelentésedet hogy nem tanultál... az egy dolog hogy vannak jó felfogásuak akiknek nem kell otthon 3 órát készülni minden másnapra mert elég h ha figyelnek órán... de azért h vki az ELTE-re bekerüljön nem elég csak figyelni az órákon....
2009. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez csak mellébeszélés, ez az ELTE dolog...

A waldorf suliról volt szó a kérdésben, és nem arról ,hogy te ,hogyan osztod le az "elcseszett" gyerekeket/felnőtteket.

2009. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
41%
Aha,bocsi télleg csak hazudtam,nem is az ELTEre járok,hanem épp egy OKJ-s szemétfelszedő szakot végzek :S De ott se tanulok semmit,most is megbuktam szelektív hulladékgyűjtésből,mert nem tudtam,hogy a műanyag flakont a műanyag flakon feliratú kukába kell dobni :S Az IQm kb 79,elég nehéz így élni :(
2009. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
pffff
2009. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim válasza:
100%
Már csak azt nem értem, hogy ez a derék eltés miért nem ment már rég el az USÁ-ba tanulni valamelyik magas színvonalú high scoolba, hogy olvasással és tanulással teli viszontagságos gyermekkorát feledve mielőbb széles mosolyú, boldog konzumidiótává váljék, mint az amerikai népesség elentős része... :D
2009. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!