Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemista, aki nem emlékszik...

Egyetemista, aki nem emlékszik, hány kredites kurzusból vizsgázik, lehet ilyen?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom elképzelni, mert én is jártam egyetemre.

Ha megkérdezem, Fb-n miért nem adja meg az egyetemét az adatlapján, kitérő választ ad (az intézményt, szakot levélben leírja).


Hogy lehet megbizonyosodni arról, hogy valaki tényleg az adott egyetem hallgatója?



2017. jan. 18. 21:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Beülsz egy olyan előadásra, ahol olyan katalógust adnak körbe, amire ki van nyomtatva a névsor, és amit állítólag felvett.
2017. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

1.: Vizsgaidőszakban nincs előadás. És ezért utazok több száz kilométert? Egyébként logikus lenne, ha közeli egyetemről lenne szó és nem éppen a vizsgaidőszak folyna.

Más ötlet? TO/Rektori ezt megmondhatja (gondolom nem)?

2017. jan. 18. 22:04
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Megkérdezed az évfolyamtársait, hogy ismerik-e.
2017. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
3.: Ez jó ötlet, megnézem az Fb adatlapján, az ismerősei között van-e valaki az általa megadott egyetemről és szakról. Végül is az nem szégyen, ha valaki leinformálható.
2017. jan. 18. 22:08
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg nézd meg az egyetemi facebook csoporto(ka)t, hogy tagja-e.
2017. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

5.: Igen, ha rákeresek az egyetemére Fb-n.

Esetleg a szakjára.


Egyébként a teljes nevét és az egyeteme nevét beírva idézőjelek között semmi eredmény, ugyanez igaz a teljes nevére és a szakjára, fényképet is viszonylag keveset, ill. nem beazonosítható időpontban készítettet ad meg magáról.


Ez még nem gyanús, mert van másik ismerősöm is aki egyetemen tanul, de nem találok a fenti Google keresős módszerrel semmit róla.

2017. jan. 18. 22:27
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Éppen lehet, nekem is vannak ilyen mértékben szórakozott csoporttársaim, és pl. én soha nem adtam meg egyik sulimat sem a facebookon, ez még nem emberiség ellen elkövetett bűncselekmény.

Egyébként az egyetem egy felnőttoktatási intézmény, a szülőknek sem adnak ki semmilyen információt a gyermekükről, nemhogy egy kvázi vadidegennek. A legegyszerűbb, és gyakorlatilag ténylegesen az egyetlen járható út, ha "magánnyomozásba fogsz", állítólagos csoporttársakon kereszül érdeklődsz.

2017. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Az hogy nem tudja a kurzusok kreditszamat, szerintem meg nem gyanus. Pl. en is azt tudom csak, hogy ebben a felevben volt 30 kreditem, de hogy azonbelul a mult heti vizsgam az hany kredites targy volt, halvany fogalmam se lenne rola. Pontos informaciok meg nalam sincsenek kint a facen, de leirom aki kerdezi. Ebben simcs semmi fura. Az ijesztobb es furabb, hogy te igy nyomozol egy majdnem idegen utan..
2017. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 dq ***** válasza:
83%
Soha egyetlen kurzusról nem tudtam hogy hány kredites. Ha kötelezõ akkor teljesen mindegy. Van ahol 0 jelentõsége van a krediteknek, csak dísznek vannak kb.
2017. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"Van ahol 0 jelentõsége van a krediteknek, csak dísznek vannak kb."


Ma már nem nagyon van ilyen...

2017. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!