Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemista, aki nem emlékszik...

Egyetemista, aki nem emlékszik, hány kredites kurzusból vizsgázik, lehet ilyen?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom elképzelni, mert én is jártam egyetemre.

Ha megkérdezem, Fb-n miért nem adja meg az egyetemét az adatlapján, kitérő választ ad (az intézményt, szakot levélben leírja).


Hogy lehet megbizonyosodni arról, hogy valaki tényleg az adott egyetem hallgatója?



2017. jan. 18. 21:52
1 2 3
 11/25 dq ***** válasza:
51%
De.
2017. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

8.: "Az ijesztobb es furabb, hogy te igy nyomozol egy majdnem idegen utan.."


És még ijesztőbb, ha egy "majdnem idegen" egyszer leüt és kirabol valahol a lakhelyedtől távol (esetleg úgy, hogy a rokonaid nem is tudják, éppen hol vagy).

Ha valaki leinformálható, az nem szégyen!


Egyébként mint kiderült, vannak csoporttársai szép számmal és tudnak is róla szerencsére.


De bosszantó az is, ha szélhámosba/csalóba futsz bele, én jártam már úgy, hogy egy lánnyal 2 hónapon keresztül leveleztem, aztán találkoztunk. A csaj 4-5 puszit nyomott nekem köszönésnél, elköszönésnél. A végén, amikor kérdeztem, hogy lenne-e kedve ismét találkozni, az arcomba röhögött és elmondta, hogy neki van pasija.


Eleve, ha már valami túl könnyen megy, az gyanús.

2017. jan. 19. 21:27
 13/25 anonim ***** válasza:
81%
Te tenyleg ijeszto vagy. Ismerkedsz, basszus, nem az MI6-nek nyomozol flortolesnek alcazva...
2017. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
OK, te nem így csinálod, vadidegenekhez utazgatsz 100 km-eket, mert szereted a meglepetéseket, de én nem szeretem.
2017. jan. 19. 21:42
 15/25 anonim ***** válasza:
85%
Miert utazgatnek vadidegenekhez (?!) 100 kilometereket? Kerdezo, kicsit allj le. Inkabb arrok gondolj, hogy mennyire fog elkerekedni a lany szeme, amikor a csoporttarsai finoman tapogatozva kozlik vele, hogy jarkal es kerdezget utana valami fura pasas. Beteges vagy.
2017. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

15.: Köszi, hogy lebetegeztél, egy megjegyzést tennék.:

Te az "Utazás" kategóriában vagy 4., ez pedig a " Közoktatás, tanfolyamok" kategória, ha nem tévedek.

Jó napot!

2017. jan. 19. 22:03
 17/25 anonim ***** válasza:

Én sokszor még a tárgyaim pontos nevét sem tudom, nemhogy a kreditüket.

A névre mondjuk az a magyarázatom, hogy a kacifántosabb nevű tárgyakra pár nap után létrejön egy mindenki által elfogadott rövidített név és soha többet nem fogja senki a teljes nevén emlegetni.

2017. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem pont most adtál neki egy még jobb okot, hogy miért ne írja ki hova jár egyetemre. Bármennyire is fáj kérdező, ez már tényleg beteges.
2017. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Miközben, aki állást keres kiad magáról minden infót -fényképe, címe, telefonszáma, életkora, összes végzettsége, hobbija, stb...- totál ismeretlen személyeknek és zömében be sem híják.


Utolsó válaszolók, akkor kezdjetek gyorsan ismerkedni nem leinformálható személyekkel és ha cégetek is van, hát mielőbb vegyetek fel sok nem leinformálható munkavállalót.


Sok sikert!

2017. febr. 11. 22:03
 20/25 anonim ***** válasza:

# 19/19 Időpont ma 22:03


He? Ugye azt tudod, hogy ezeket az információkat a cégeknek törvény általi kötelezettségük a törvény általi módon tárolni, és harmadik személynek nem kiadni?


Azért ez nem ugyanaz a kategória, mint ország-világnak kiadni hova jár. Ha kint lenne a lakcíme te már távcsővel lesnél be az ablakon.

2017. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!