Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemista, aki nem emlékszik...

Egyetemista, aki nem emlékszik, hány kredites kurzusból vizsgázik, lehet ilyen?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom elképzelni, mert én is jártam egyetemre.

Ha megkérdezem, Fb-n miért nem adja meg az egyetemét az adatlapján, kitérő választ ad (az intézményt, szakot levélben leírja).


Hogy lehet megbizonyosodni arról, hogy valaki tényleg az adott egyetem hallgatója?



2017. jan. 18. 21:52
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

20.: Ennek ellenére, több esetben kerül állásközvetítő cégekhez, ismeretlen úton az önéletrajzom...


Szinte mindenki megadja az aktuális, vagy volt iskoláját.


Lakcím, ki beszélt itt lakcímről? Mi van?

Nekem minden ennyire bizalmatlan és leinformálhatatlan ember gyanús. Aki egy e-mail címet sem tud viszont megadni.


Itt pedig a bűnözők háborognak, mert nekik érdekük, hogy rejtve maradjon a kilétük... eleve ez egy anonim oldal.

2017. febr. 15. 17:49
 22/25 dq ***** válasza:

Ez rossz, pontosabban nem létező logika. Aki állást keres az azt ad meg amit akar, annak akinek akarja, és azért mert meg akarja adni.


Ennek nincs köze ahhoz hogy te mások után nyomozol.


(Amit persze minden további nélkül megtehetsz, akár magánnyomozót is fogadhatsz ha olyanod van. Vagy akár csak úgy egymagad.)

2017. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

22.: Karácsonykor küldtem képeslapokat, de képzeld, ahhoz, hogy elküldjem, meg kellett kérdezzem a címeket.


Csomó ismerősöm után "nyomoztam", ráadásul egymagam tettem.

Ez nagyon beteg, nem?


A lányok szemszínét, szemről olvasással szoktam magán úton kinyomozni! Ez is brutál durva, szerintem, még szabálytalan is.

2017. febr. 15. 18:10
 24/25 dq ***** válasza:

Nyomós érvek...

Ha te elhiszed őket, én nem bánom.


Nem kifejezetten célom tök ismeretlen emberekben bűntudatot kelteni csak úgy.


Mindenesetre szólok hogy a másik 7 milliárd ember szerint ez beteges kissé.

2017. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

24.: 7 485 000 000


És név szerint?

2017. febr. 15. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!