Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lessz-e valaha akkora országun...

Lessz-e valaha akkora országunk, mint amekkor Trianon előtt volt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 08:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
86%

Visszajár?

Ugyanmár ,talán inkább azzal kéne fogalkozni ami most van,azt kéne valahogy fellendíteni amink van.A jelenleg itt élő emberek megélhetésén kéne agyalni

2010. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
54%

"Még egy dolog jó lenne, a magyar állampolgárság, mert akkor személyivel utazhatnék pl. Svájcba, ahova nyáron megyek.


18L"


Van egy rossz hírem, svájcba a magyaroknak is kell útlevél

2010. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
Akkor már nem is kell a magyar állampolgárság, akkor már nem is érzik magukat annyira magyaroknak :D
2010. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
67%
Több mint ezer év alatt folyamatosan változott a terület, általában, sok volt a háború és a legtöbb nem volt túl szerencsés. Ezért meggondolandó, hogy megéri e kockáztatni. Az eu-t elég biztonságos és jó megoldásnak tartom én is.
2010. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
5%
nem lesz, hálisten.
2010. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem történelmi, hanem etnikai revízióra lenne szükség. De elsősorban SOS rendbe kell rakni a mostani Magyarországot. De jó megoldásnak tartanám, ha segítenénk a kinti magyar lakta területek autonómiáját. Az EU-tól én már nem várok semmit (lehet ezért lepontozni, nem érdekel). Mert nyugodt szemmel végignézik, ahogy csorbítják az őslakos kisebbség jogait az utódállamokban (szlovák nyelvtörvény, magyar-verés...). Nekem igenis számít, hogy amiért az őseim harcoltak, ne tűnjön el a történelem szemetesládájában önös érdekek miatt. Nekem legalább annyira számít a hazám sorsa, mint a sajátomé, mert az utódaim országáért is harcolok. Egészséges (ismétlem EGÉSZSÉGES) nemzeti öntudatra pedig minden nemzetnek szüksége van. Aki meg felhozta a roma országot, szerintem pár hónapon belül felbomlana, hiszen nincs miből segélyt adni (tisztelet az egyre kevesebb kivételnek).
2010. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
12%

Jobb kérdés volna, lesz-e majd egyszer újra országunk: egyes nemzetközi szerződések eredményeként okafogyottá vált és megszűnt pl. a belügyminisztérium, mivel a 'hazánkban' érvényes jogszabályok egy részét külföldön alkotják. Mint állam, már nem független az ország.

(nem vagyok jobbikos, inkább abszolút politikaellenes és minden olyan ellenes, ami egyes érdekcsoportoknak lehetőséget ad más emberek nevében szerződni, kölcsönvenni, költekezni)

2010. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
62%

IGEN!

A törökök is vagy 150 évig itt voltak, teljes egészében nem, de pl Erdély, Felvidék az mindenképpen visszakerül.

2010. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
30%
Nem, de azért egy kis kártérítés leeshetne. Bár azért legalább 1 db tengerpart jól jönne.
2010. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!