Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lessz-e valaha akkora országun...

Lessz-e valaha akkora országunk, mint amekkor Trianon előtt volt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 08:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
39%
Minek kellene neked akkora nagy ország? Ma már mindenki szabadon járkálhat az országhatárokon át. Megbékélést kell hírdetni, nem gyűlölködést.
2010. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
68%

tegnap 22:40


Ezt meséld a Sólyomnak! :DDD

2010. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim válasza:
36%
szerintem akik Ausztriába maradtak nem sirnak ezért!!!!!
2010. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
70%
Itt most nem arról kéne hablatyolni, hogy ,,nem járnánk vele jól" meg hogy ,,el kell fogadni így ahogy van", egyszerűen arra kell gondolni, hogy azon a napon, 1920. június 4.-én, elrabolták tűlünk azt, ami 1000 éven át a mienk volt, A MIENK, magyaroké, ezeken a területeken uralkodott Szent István, Szent László, Könyves Kálmán, és sok más magyar királyunk a történelem során, és ezt csak úgy elvették tőlünk... akiben van egy kis erkölcs az nem azt nézi, hogy anyagilag hogy járnánk vele, hanem elgondolkozik ezeken a dolgokon, hogy mi is az a Magyarország...
2010. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim válasza:
73%
Hát Higgyünk benne, hogy lesz, a magyar nép 90 éve hordozza hátán nap mint nap Trianon keresztjét
2010. jún. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:

Ismertétek-e az alábbit?

Kinek mi a véleménye róla?

(Mert hiszen ez is TRIANON!)


[link]

2010. jún. 6. 12:09
 57/62 anonim ***** válasza:
82%
En delvideki magyar vagyok...es hiszem,hogy lesz meg Nagy Magyarorszag a magyaroke..
2010. szept. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim válasza:

IGENNNN.....

LEsszmég Nagy Magyarország..

Biztos vagyok benne.

2010. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 weisz félix válasza:

IGEN háborúval vissza lehetne csatolni a kabzsin elrabolt területeket!

Egyépként ki ne akarna újra ilyen szép országot lenne újra tengerpartunk,magas hegyeink,ásvány és színes fémekben nameg a többiekbengazdag országunk,és bűntudat nélkűl bonthatjuk le a "szlovákúl"(meg a többi nyelven)írt táblákat!

Csak kezdjünk már el háborúzni,elég volt bő 70-év a férgeskedésbő!

ha kell még énis 14 évesen is el elmegyek a Nagy Magyarországért harcolni!

2011. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek azzal, aki azt írta, hogy akkor és ott elvették azt, ami a miénk volt.

Sokan azt írják, hogy még azzal sem tudunk gazdálkodni, amink van.

De lehet, hogy ha nem taszítottak volna ilyen rossz helyzetbe minket, ha nem egy elégedetlen és frusztrált országgá váltunk volna, ami így valóban kapott egy "keresztet", akkor nem tartanánk itt politikailag, hanem békés, többnyelvű ország lennénk, mint Sváj (mert azt azért tegyük hozzá, hogy Mo. sosem volt nemzetállam. Ha akkora lenne a területünk, el kellene ismerni a többi benne élő nép jogait is).

2011. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!