Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki ismeri az FLP termékeit,...

Ki ismeri az FLP termékeit, meg az üzleti részét? Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés
Mikortól van benne pénz?
2009. szept. 12. 21:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Én ismerem a termékeket és a rendszert is. Ha hiszel benne talán még hat is, az üzleti rész pedig piramisjáték.
2009. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
már megint egy ilyen hülyeség? pont ugyanúgy van benne pénz, mint az összes előző ilyesmiben. bullshit.
2009. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
Ismerem. Ilyen áron drága, hasonló hatékonyságú de olcsóbb megoldásokat ismerek. Akit sikerül beetetned, azoktól lehet pénzed, de csak addig, amíg rá nem jönnek, hogy a pénztárcájuk nem fogja hosszú távon bírni.
2009. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%
Termékek általában nagyon jók, csak meglehetősen drága. Üzletileg? A fene tudja, mint mindenféle MLM.
2009. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
30%

Nos, én ismerem elég jól a Forever Living Products-ot.

Magam is benne 'dolgozok'. Egyrészt nem piramis, hiszen az illegális (törvénytelen!), ezt a céget 1978-ban alapította Rex Maughan, Magyarországon pedig 12 éve működik. A termékek nem hit kérdése, ugyanis több mint 8000! orvos (ma is praktizáló, szaktekintélyek) és természetgyógyász van a programban. Többek között Prof. Dr. Nagy Elemér, aki a NASA űrkutatási programban orvos. Valamint a csecsemők és az állatok nem tudják miben kell hinni, mégis rendbeteszi a szervezetüket, segít...

Magyarországon 2,8 milliárd forintot forgalmaz egy hónapban (a Béres Rt. egy évben 5 milliárdot)!!!

Ha valaki ISMERI, az nem fikázza.

Én sem hittem benne, ugyanis dolgoztam korábban más MLM rendszerekben, de azokban nem voltam sikeres (nem volt jó a Marketing terv, nem dolgozott a csapat, nem segítettek a vezetők, mindenáron el kellett adni és beszervezni másokat, stb...).

A nyílt hátgerincemből és a csigolyacsúszásokból eredő két gerincsérvemet nem kell megoperálni, mert tisztességgel elfogyasztottam azokat, amit az orvos(ok) javasoltak és a mai napig is használom a termékeket.

Még annyit, hogy a legtöbb termék a piac LEGOLCSÓBBika, csak nem tudják az emberek, hogy hogyan kell használni!

Minősítések: Magyar Természetgyógyászok szövetsége, Kosher, Islam, összes ISO, Aloe Világtanács, stb.

Ezt a minőséget SOKKAL olcsóbban megkapod, mint a bolti és gyógyszertári dolgokat.

Itt is fontos, hogy milyen a csapat, milyen a vezetőd!

Mellesleg a világ legtöbb milliomosát az MLM rendszerek termelik ki.

Az 'első perctől' lehet belőle pénzed, ahogyan nekem is. Fontos dolog, hogy foglalkozni kell vele. Azért nem azt írom, hogy dolgozni, mert én nem tekintem munkának, ugyanis nem kell vele stresszelni, vért izzadni, hogy a bele is kilóg az embernek. Heti kb.5-10 óra. Kb. egy hónapja foglalkozok vele és már 10-20 ezer forint kiesik belőle, ráadásul így a nagykereskedelmi ár kétharmadáért jutok a termékekhez (nagyker ár -43%, és még 35%)!

Sokan nem ismerik és nem is hajlandóak meghallgatni, tájékozódni, de fikázzák, mert hallanak másoktól 'okos' infokat.

Ja, most jött haza a csapat a jutalom (ingyen) Görögországi nyaralásból, amit a 2.szint eléréséért adnak (néhány hónap munkája). Kb.6-12 hónap alatt európai szintű fizetést vehetsz ki belőle (nem Magyar átlagfizetést).

Amúgy az alapítót Gazdasági Nobel-díjra terjesztették fel tavaly...második lett!!!!

Akit ezek után érdekel legalább tájékozódás szinten, küldjön privát üzenetet. [értékesítők és toborzók kíméljenek!]

2009. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
Ha tudok neked olyanokat mondani, amik ugyanazokra a bajokra minimum feleannyiba kerülnek, elhiszed, hogy drága? :-)
2009. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
29%
akkor mondj valamit krónikus vashiányra...
2009. szept. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
83%
Máj ételek.
2009. szept. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
38%

22:37-es vagyok

Először is: a világon(!) nem tudsz olyat mondani, amiben több HATÓANYAG van és ennél tisztább, ilyen áron.

Másodszor nem vagyok orvos, van a programban több mint 8000 magyar orvos és természetgyógyász, akik segítenek.

Amennyiben neked vagy személyes környezetedben van ilyen betegség, és érdekel, találunk megoldást (ha van) krónikus vashiányra.

2009. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
39%

...valamint hidd el és értsd meg, hogy ezek nem a hagyományos értelemben vett gyógyszerek.

Ezek a szervezet hiányállapotait szüntetik meg, így a szervezet lesz képes rendbehozni (amit még lehet) a fennálló betegségeket.

Gondolom annyira mindenki intelligens, hogy tudja, a szervezet önmagát gyógyítja. Ha a gyógyszer természetes lenne, akkor lehetne fáról szedni....no comment.

2009. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!