Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki ismeri az FLP termékeit,...

Ki ismeri az FLP termékeit, meg az üzleti részét? Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés
Mikortól van benne pénz?
2009. szept. 12. 21:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
87%

A válasz megírásának időpontja: 09-12 22:37


végighallgattam néhány MLM-es előadást az életem folyamán. mindegyikbe bekerül valahogy a NSA. szerintem a NASA már nem is foglalkozik űrkutatással, hanem csak az MLM cégeknek fedez fel eszméletlen drága cuccot.


érdekelne, hogy az FLP vagy más hasonló cég pl. mit ajánl a magas koleszterint csökkenésére és hogy az mennyibe kerül.

2009. okt. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Srapnel ***** válasza:
66%

Mivel a hatályos eu-s jogszabályok alapján minden fogyasztási cikken fel kell tüntetni, hogy mi van benne, százalékos arányban, ezért az FLP-s és nem FLP-s, ugyanolyan tartalmú élelmiszer/kiegészítő a tudomány jelenlegi állása szerint egyenértékű.


A kiegyensúlyozott étrend pedig nem pótolható ilyen-olyan kiegészítőkkel. Sajnos egyik oldalnak sincs teljesen igaza, az itt írottakban, ui., aki azzal példálózik, hogy csak kiegyensúlyozott étrenddel egészséges, meg aki azzal, hogy FLP-s cuccok meggyógyították, mindkettő csak "anekdotikus" sztori, tehát általános igazságok levonására nem alkalmas. Akinek pl. vasfelszívódási zavara van, az hiába eszik csak májat, viszont a másik oldalról, nem csak FLP-s cuccokból lehet vasat pótolni (ld. az első bekezdésemet). Az viszont biztos, hogy a gyógyszergyáraknak számtalan statisztikai alapú klinikai tesztet kell végeztetni a gyógyszerekre, különben nem kerülhetnek forgalomba. Már hallom is a túl oldalról az érvet, hogy a gyógyszergyárak hazudnak, statisztikát hamisítanak, rászoktatnak, etc., viszont ez esetben nem látom, hogy az FLP miért ne tenné ugyanezeket, ugyanilyen indokból.


Az pedig, hogy van pár orvos is, aki az FLP mellett áll, nem bizonyíték, mert lehet, a családjában van valaki, aki csinálja, vagy ő maga, ezért nem tekinthető objektív véleménynek.


Az egyedüli módszer talán az, hogy egyél kiegyensúlyozottan, egyél minél kevésbé feldolgozott élelmiszert, minél több fajtát, mozogj sokat, ha pedig így sem vagy egészséges, akkor keress fel több orvost, tanuld ki a betegségedet és kísérletezd ki a segítségükkel, hogy hogyan javíts a helyzeten. Szereket meg csak orvosi javaslatra, gyógyszertárból. De hogy MLM-en belülről, ahol csak anekdoták keringenek? Nem okos...

2009. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nem csak pár orvos van benne, hanem több ezer!!!
2009. okt. 19. 21:05
 24/33 Srapnel ***** válasza:
74%

Oké és összesen hány orvos van egyébként? Képezz egy hányadost. Meg honnan veszed az adatot? Az FLP-től? Mert akkor ajjaj.


Egyébként az MLM-nél számtalan jobb kereseti lehetőség is van, a befektetett munkát és időt nézve. Nagyon kevesen mennek pozitívba. Az MLM bizony a múlt módszere és nem a jövőé. A sok, egyéni értékesítő mászkál fel s alá a saját autójával/bkv-val, ahelyett, hogy ez központilag, egyszerre, nagy tömegben menne? Nekem be ne magyarázza senki, hogy ez gazdaságos. Már pedig, ha nem az, akkor a költségek magasabbak. Ha pedig magasabbak a költségek, csak úgy juthatnak egy kevesen sok pénzhez, ha cserébe sok másiktól veszik el. A 99% (vagy akármennyi, de ennek közelében van) sikertelen embertől.

2009. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
58%
Nem ismerlek benneteket,de szerintem aki nem akarja az nem fogyasztja aki nem akar vele foglalkozni az nem teszi,nálunk mindenki fogyasztja AzFLP termékeit és mindenkinek használt.ha olcsóbbat tudtok fogyasszátok ,ha nincs az egészségetekre pénzetek egyetek amit szeretnétek és megengedhettek magatoknak én nem dolgozom benne de nagyon sok jó ember van a csapatban akinek adok a véleményére orvosok is én nem ismerek jobbat ennél és nem is akarok mást megismerni bizonyítottan jók akinek meg böki a szemét az ,hogy valaki jobb valamiben mint ő azt csak sajnálni tudom.A negatív hozzászólásokat mindig az olyan emberek írják akik irigyek a mások sikerére az helyett,hogy ők is tennének valamit a saját érdekükben és nem a fotelban a tv előtt ülve sírnának,hogy nincs pénzem nincs egészségem stb... az ő életük az ő döntésük csak magukat okolhatják azért amiben vannak.Aki tovább lát az orránál annak kívánom,hogy legyen sikeres és tudjon minél több embernek segítő kezet nyújtani.A sárdobálást meg fejezzétek be,mert szerintem mindenkinek van olyan dolga amit a szemére lehetne vetni ...nem igaz? Hajrá FLP!!!
2010. nov. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Utolsó hozásszólónak teljesen igazad van!
2010. nov. 3. 14:13
 27/33 Srapnel ***** válasza:
86%

Az "utolsó" válaszolónak és a kérdésfeltevőnek:


Már írtam: "Mivel a hatályos eu-s jogszabályok alapján minden fogyasztási cikken fel kell tüntetni, hogy mi van benne, százalékos arányban, ezért az FLP-s és nem FLP-s, ugyanolyan tartalmú élelmiszer/kiegészítő a tudomány jelenlegi állása szerint egyenértékű."


Ez nem sárdobálás, hanem érvényben lévő jogszabály. Ha egy FLP-s termék bármilyen szempontból jó, akkor egy, a nálánál olcsóbb, de azonos összetételű termék szintén ugyanolyan jó, ugyanabból a bármilyen szempontból (leszámítva a NEM az összetételtől függő szempontokat). Természetesen lehet hinni az FLP-ben is, csak úgy, mint a horoszkópban és a boszorkányságban.


"de szerintem aki nem akarja az nem fogyasztja aki nem akar vele foglalkozni az nem teszi"


Ezzel csak azt írtad, hogy szabad világban élünk, tehát jó esetben nem kényszerít senki arra, hogy olyat fogyassz, amit nem akarsz, vagy azzal foglalkozz, amivel nem akarsz. Tudjuk. Ez mitől érv?


"nálunk mindenki fogyasztja AzFLP termékeit és mindenkinek használt"


Ez nem bizonyíték. Kontrollált klinikai tesztek hiányában honnan tudni, hogy az FLP használt és nem más (akár a sima kaja, vagy bármi más gyógyító eljárás, vagy a puszta idő)?


"ha nincs az egészségetekre pénzetek egyetek amit szeretnétek és megengedhettek magatoknak"


Ez az egyértelmű és általános igazság nem tartozik a témához és nem érv sem az FLP ellen, sem mellette.


"én nem ismerek jobbat ennél és nem is akarok mást megismerni"


Szerencsére az imént explicit módon közölted, hogy egyes esetből és szubjektív érzetből akarsz az FLP mellett érvelni, ami így nem elfogadható érv.


"akinek meg böki a szemét az ,hogy valaki jobb valamiben mint ő azt csak sajnálni tudom"


Lehet őket sajnálni, igen. Ettől függetlenül, ha az FLP esetleg(!) egy sikeres üzleti konstrukcióval társul, sem jelenti azt, hogy az FLP orvosilag jó, vagy ha jó, akkor jobb más, ugyanolyan hatóanyag tartalmú terméknél.


"A negatív hozzászólásokat mindig az olyan emberek írják akik irigyek a mások sikerére az helyett,hogy ők is tennének valamit a saját érdekükben és nem a fotelban a tv előtt ülve sírnának,hogy nincs pénzem nincs egészségem stb..."


Mi a negatív hozzászólás?


"A sárdobálást meg fejezzétek be,mert szerintem mindenkinek van olyan dolga amit a szemére lehetne vetni"


Tehát ha egy sorozatgyilkos mondja azt, hogy a víz hidrogénből és oxigénből áll, akkor nincs igaza, de ha Teréz anya mondja, akkor igen? Sőt, ha egy világ életében jó és erkölcsös ember azt mondja, hogy kén is van a vízmolekulában, akkor igaza van?

2010. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
4%

Hogy te milyen okos vagy!már majdnem azt hittem,hogy valami orvosi kongresszuson vagyunk.Ha annyira okos itt mindenki akkor mutassatok nekem olyan nem FLP-s terméket amely jobb mint az FLP termékei.Mondjuk mutass nekem egy

vitamint ami szerinted a legjobb és használ is ,majd én is mutatok egyet az flp-sek közül és vigyük el a gödöllői

egyetem kutatólaboratóriumába én állom a vizsgálat anyagi részét ha bebizonyosodik,hogy az FLP-s jobb,Mit szólsz hozzá?Benne vagy?Vagy nem bízol bennem?Semmi okod rá ha te mutatsz jobbat még egy jó ebédre is meghívlak.Na?????????? A legkisebb FLP-s vitamin is a világon a legelismertebb de lássuk te mit mutatsz,ne bújj okosnak túnő fellengzős válaszok mögé hanem lássunk bizonyítékot!!!!!!!Na hajrá te kis profi!

2010. nov. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
24%

Beleolvastam a kommentekbe, de nem olvastam végig.

Egyikre sem kívánok reagálni, de engedjétek meg, hogy néhány dolgot (tapasztalat) megosszak veletek.


- FLP-s Probiotic készítmény bevizsgálása megtörtént az egri Mikrobiológiai Intézetben, ahova bárki bevihet bármit. Egy illető gondolt egyet és bevizsgáltatta. Az eredmény:

Egyedülálló módon mind a hat jótékony baktériumtörzs megtalálható benne a megfelelő csíraszámban, ami leegyszerűsítve így hangzik: az van benne, amit ráírtak. Mondta ezt az intézet képviselője.

Ma az országban még egy ilyen készítmény nincs! Legfeljebb két törzset tartalmaznak a készítmények és azok egy része eleve halott, semmire sem jó.

- Ami most kijött Argi+ nevű termék 20 éves orvosi kutatás után lett piacra dobva. MEnnyi kutatás van a gyógyszeripar termékei mögött? Amikor magzatvédő vitamint hívnak vissza, mert 5 év után derült ki káros mellékhatása? Vagy a Vigantolnak, amit a kicsiknek adunk mérgező anyagot tartalmazott a gumiadagolója (vagy minek hívják).

- A Fokhagyma tabletta hatóanyag tartalmát a patikában kb. 60e Forintért tudnátok megvásárolni, kiszámoltuk.

- A Kids vitamin a piac legolcsóbb multivitamin készítménye és a legjobb. Szerintem.


Mindenki azzal próbált Nekem is érvelni, hogy mennyire rossz és placebo a termék.

A néhány hetes kislányom mégis ezzel gyógyult.

A kutyám diszpláziás, porckopásos, az ásványianyag tabletta mellett nem sántít, nincsenek fájdalmai, a szteroidok mellett meg két hétig sem volt tünetmentes.

A férjemnek a gerincsérve+nyitott gerince mellett ezekkel a termékekkel lett élhető az élete, 12 év alatt semmilyen kezelés, sem gyógyszer nem volt képes erre.


Csak azt akartam ezzel mondani, hogy ne a mindenféle szedett vetett infokon veszekedjetek, hanem járjatok utána a tényeknek, netán próbáljátok ki, és aztán alkosson mindenki véleményt.


Kérdezőnek:

Pénz az első naptól van benne, annyi, amennyit dolgozol. A passzív jövedelem felépítése nagyjából 3-5 év kőkemény munka.

Nem kell üzleti szint, anélkül is lehet mér keresni, de az egyéb juttatások csak az ún. üzleti szinttől van, ezt 1x kell elérni, soha nem vész el. Ahogy a többi szint sem, amit elérsz.

2010. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Srapnel ***** válasza:
61%

"már majdnem azt hittem,hogy valami orvosi kongresszuson vagyunk"


Nem volt eléggé konyhanyelvi?


"Ha annyira okos itt mindenki akkor mutassatok nekem olyan nem FLP-s terméket amely jobb mint az FLP termékei."


Én nem azt mondom, hogy az FLP nem jó, csak azt, hogy más is jó lehet, plusz adott esetben nem tudod, hogy mi használt miben, ha nem vizsgálod ki kontrollált tesztekkel. Ha az FLP vitamint szeded, mellé még placebó hatás is van, lehet, hogy tényleg jobb, mint a sima multivitamin, amit a gyógyszertárban megveszel. Mindkettő esetén használt a vitamin is, de az FLP-snél még a placebó is hozzáadódott. Elhiszem, hogy könnyű mindenre egyszerű és könnyen érthető választ adni, de az emberi szervezet és a világ ennél bizonyítottan összetettebb. Az orvosi egyetemet sem 1 év alatt végzik el. A vegyészmérnök szakot sem. Most meg okosabbak akartok lenni azoknál, akik a kutatóintézetekben dolgoznak.


"Mondjuk mutass nekem egy vitamint ami szerinted a legjobb és használ is"


1. A kémiai anyagok egyértelműek, tehát ugyanannak az anyagnak a két molekulája tökéletesen egyforma. Ezért nincs értelme azon vitatkozni, hogy melyik a jobb vitamin. Pont ugyanaz. 500mg C vitamin az 500mg C vitamin, mindegy, hogy ki gyártja. Természetesen a terméknek valóban azt kell tartalmaznia, mint ami specifikálva van, az előírásnak megfelelő tisztaságban és minőségben.


2. Az meg teljesen más kérdés, hogy mi használ. Ez nem úgy működik, hogy ha valami bajom van, akkor kiválasztok egy vitamint, vagy az összeset és hopp, ha eszem, rendbe jövök. Mi a fenének van akkor a sok kórház? Mindenki enné a vitaminokat és senkinek semmi baja nem lenne. Én nem tudhatom, hogy ha használt valami, akkor az mi volt. Ezért vannak a klinikai tesztek, hogy kiderüljön, egy adott termék általában véve rendelkezik-e hatással, vagy nem. Levonják a placebót és egyéb tényezőket (pl életmód, étel, stb.). Az indokolatlan egyszerűsítés további kérdése meg az, hogy miből gondoljátok, hogy a vitaminok folyamatos szedése az jó? Rengetegen odáig vannak, hogy az FLP természetes és jó, mi közben pont az a baj vele, hogy nem az (nincs a természetben tömény multivitamin). Általános orvosi vélemény (és ha mélyen beletanulsz, akkor magad is rájössz, hogy miért), hogy vitaminkészítményeket csak kúra szerűen és indokolt esetben kell szedni, egyébként változatosan kell enni. Egyél paprikát, narancsot, almát a C vitaminért.


"és vigyük el a gödöllői egyetem kutatólaboratóriumába én állom a vizsgálat anyagi részét ha bebizonyosodik,hogy az FLP-s jobb,Mit szólsz hozzá? Benne vagy?"


Miért nem csinálod meg nélkülem és publikálod? Hogy esetleg más laborok is ellenőrizhessék? Minek kellek én ehhez? (Az üzletnek is használna.) Mert így aztán EGYSZER azt viszel be, amit akarsz és azt fizetsz le ott, akit akarsz. Az meg pláne nem derülne ki, hogy mi a "jobb", csak az, hogy melyikben miből mennyi van. Aztán ha egy FLP-s tablettában 100mg valami van, egy nem FLP-sben meg 50mg, de az utóbbi negyed annyiba kerül, akkor azt mondom, hogy az utóbbi legalább is olcsóbb, de nem jobb és nem rosszabb, mint az FLP-s. Ha az FLP-s termékedben csak vitamin van, akkor amúgy sincs mit ellenőrizni. Én nem mondom, hogy egy ilyen szer nem jó, csak azt, hogy nem csak az jó és hogy nincs ebben semmi különös. A vitaminok szerepét már régen ismerjük.


Arra meg valószínűleg nem lesz több millió forintod, hogy egy klinikai tesztet végigcsináltass. Az komoly előmunkát és elemzést is jelent, nem csak annyi, hogy beslattyogunk a klinikára és kész.


---


"FLP-s Probiotic készítmény bevizsgálása megtörtént az egri Mikrobiológiai Intézetben, ahova bárki bevihet bármit. Egy illető gondolt egyet és bevizsgáltatta. Az eredmény: Egyedülálló módon mind a hat jótékony baktériumtörzs megtalálható benne a megfelelő csíraszámban, ami leegyszerűsítve így hangzik: az van benne, amit ráírtak. Mondta ezt az intézet képviselője."


Ha egyébként igaz, mert más intézet is megismételte és ugyanarra jutott (nem csak egy tégely termék 1x-i vizsgálata), akkor elfogadjuk és kijelentjük, hogy az FLP ez a konkrét terméke jó. Ennyi. A többi meg más kérdés. Szóval kérjük a hivatkozást a forrásokra.


"MEnnyi kutatás van a gyógyszeripar termékei mögött?"


Terméke válogatja. Pl. az aspirin mögött kb. 100 év van.


"Amikor magzatvédő vitamint hívnak vissza, mert 5 év után derült ki káros mellékhatása?"


Az FLP-s termékekről is kiderülhet ugyanez. Az FLP is profitból működik, nem jótákonysági intézmény.


"Vagy a Vigantolnak, amit a kicsiknek adunk mérgező anyagot tartalmazott a gumiadagolója (vagy minek hívják)."


Nem túl releváns kiragadni egy-két terméket a nagyságrendekkel nagyobb termékpalettából és mutogatni rá. Persze, hogy több termék lesz hibás az FLP-n kívül, mint az FLP-ben, mert az előbbiben sokszorosa a termékek száma az utóbbihoz képest.


"A Fokhagyma tabletta hatóanyag tartalmát a patikában kb. 60e Forintért tudnátok megvásárolni, kiszámoltuk."


60e forintért 50 kiló (egy zsák) fokhagymát veszek a piacon.


"A Kids vitamin a piac legolcsóbb multivitamin készítménye és a legjobb. Szerintem."


A mai gyerekek elég betegesek, mert nagyon sok szed vitamint. Nem biztos, hogy élettanilag előnyös a vitaminkészítmények vitaminarányához, töménységéhez és felszívódási ritmusához kondícionálni az embert már gyerekkorától.


"Mindenki azzal próbált Nekem is érvelni, hogy mennyire rossz és placebo a termék."


Én egy szóval nem állítom, hogy az FLP rossz. Azt mondom, hogy van más jó is.


"A néhány hetes kislányom mégis ezzel gyógyult."


A néhány hetes gyereknek a szervezete még nagyon változékony. Honnan tudod, hogy van ok-okozati összefüggés a szer és a gyógyulás között? Lehet, magától is meggyógyult volna.

2010. nov. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!