Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretnél a halál után "élni"?

Szeretnél a halál után "élni"?

Figyelt kérdés
Mennybe jutni? Esetleg újjászületni? Lehet, hogy kivétel vagyok, de én halál után nem akarok menni sehova. Én nyugalmat akarok, álom nélkül aludni örökre. Se feltámadni, semmit!
2011. szept. 4. 00:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. :)

A jókívánságot és a zenét is.

A lányomnak ma az egész napja ráment a beiratkozásra, tantárgyfelvételre... :( De legalább túl vagytok rajta. :)


Szintén pozitív visszajelzést kapott ma a következő dal, ezért nem bírom kihagyni, persze még kettővel megtoldva... :)


Jeremy Campbell – I'm Alive

http://www.youtube.com/watch?v=iSxDJJMRp90


Todd Agnew – This Fragile Breath http://www.youtube.com/watch?v=UqjuGpwF5zM


Todd Agnew – Still Has A Hold http://www.youtube.com/watch?v=GQuMTiE9FhU


És elnézésedet kérem, de ha egyszer elkezdem, nehezen hagyom abba, már írtam máshol is... :) És ezeken a dalokon keresztül legalább egy kicsit jobban beleláthatsz, hogy én miben hiszek, több millió kereszténnyel együtt.


Ill. még szeretnék rámutatni valamire: A tegnap 16:14-es válaszoló azt írta: "De a teljes elmúlás azt jelentené, hogy nem marad belőled még egy tudat sem, amely érzékelhetné, hogy békessége van. Nem lennél semmi. Se test, se lélek, se tudat, se semmi. Talán egy darabig emlék néhány ember életében, de az se sokáig. Minden, ami most vagy, vagy voltál, teljesen és 100%-osan elvesztené jelentőségét, értelmét, célját. Mintha sose lettél volna. Az egyenlet vége=0."


Szerintem ez egy nagyon jó, sőt kiváló megfogalmazása a dolognak.


Te erre ezt válaszoltad: "Hiszem hogy amit a leendő gyerekeimnek átadok az bennük fog élni és a következő generációkban is ott lesz a "lenyomatom". Ha más nem a génjeikben."


Ha belegondolsz, hiába lesz ott a "lenyomatod", akár a génjeikben, akár máshol; akkor is igaz, amit a 77 %-os válaszoló írt. Ill. az is, amit én írtam előzőleg: Te erről semmit nem fogsz tudni, ez neked nem fog használni. Most ez a hited ad egy bizonyos vigaszt, vagy nem is tudom pontosan, hogy mit. De amit írtál, abból nekem az jön le, hogy azért valahol mégis vágysz az örökkévalóságra.


Még egyszer minden jót Neked, és sok sikert! :)

2011. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék a halál után is élni. Jól ellenék, senkit sem bántanék.
2012. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Én a mennyben lenni és nem szeretnék vissza jönni más emberként minden emlékemet kitörölve.
2023. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
# Dettó
2023. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!