Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha valaki levelet szeretne...

Ha valaki levelet szeretne írni a pápának, azt hova kell címezni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 22:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

én nemcsak magam miatt szeretném. Szerintem az én házasságom érvénytelen.

szerintem az lenne a jó, hogyha bárki áldozhatna. Hiszen bűnt mindenki követ el. Oké, én értem, hogyha együtt élek valakivel, aki nem a férjem, akkor az is bűn. de miért, ha szépen élünk? én nagyon megbántam, hogy rosszul sikerült a házasságom, és ha okosabb lettem volna, lehet többet tűrök. de ha minden nap csak veszekedés volt, meg kiabálás, és semmi jele a szentségi életnek, akkor akkor lett volna e jogom többször áldozni, és képmutatni, vagy most amikor nem veszekszem, és nyugodt életet folytatok?

Nem tudom, ez nehéz kérdés

És nem a betegnek van szüksége orvosságra? ez a bibliában van

2012. jan. 26. 12:39
 12/16 anonim ***** válasza:
19%
Ne törődj vele. Ennek a hókuszpókusznak, ami a áldozás néven megy semmi köze Istenhez, jobb is ha kimaradsz belőle. (ki tudja kinek is áldoznak valójában? hogy nem Istennek az biztosra veheted, Isten ilyet áldozatot soha nem rendelt, se másfajta földi papságot, mint a levita, de az is ideiglenes volt, a mennyire mutatott)
2012. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

www.esszenus.hu


itt áldozhatnak

2012. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
És az ugyanaz? Amúgy köszönöm a válaszokat
2012. jan. 30. 10:12
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem ugyanaz. Esszénuséknál az áldozás nem Krisztus valóságos testében részesít, hanem szerintük "az angyalok kenyerében".

Mond Neked az "ezotéria" szó valamit? Na az esszénusok nyakig benne vannak, ha hívő katolikus vagy, kerüld őket. (ők persze szeretettel várnak, mert szerintük összeegyeztethető a 2, de NEM, NEM AZ.)

2012. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
És szerintetek valaha megváltoztatják majd a katolikusok ezt a törvényt? Nekem szükségem van Jézusra, nem élhetek nélküle
2012. jan. 31. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!