Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megéri szűznek maradni házassá...

Megéri szűznek maradni házasságig? Vár még valaki ezzel házasságig?

Figyelt kérdés
Miért várjak? vs. Miért ne várjak?
2013. jan. 2. 15:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

Hú ez amúgy elég nehéz kérdés, de ha mindkettőre kell példát hozni:


Várj, mert szép dolog és becsülendő

Ne várj, mert a kapcsolatoknak fontos része a szex, és ha hozzámész valakihez, majd utána derül ki, hogy nem működik annyira köztetek a szex akkor jaj...:S


Mind a két dolog érhető szerintem valamilyen szinten, de ha választani kéne, akkor én inkább a ,,Ne várjak" felé hajlok... Persze azért nem mindegy, hogy hány emberrel fekszel le...

2013. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszod!


És amikor azt mondják, hogy "nem biztos, hogy működni fog a szex", akkor mire gondolnak? Mert nem tudom, hogy hogy nem működhet, főleg a mai világban, amikor a szex, az egy természetes dolog, amikor a futókalandok rendkívül gyakorikak.

2013. jan. 2. 15:59
 3/29 anonim ***** válasza:
34%

Igen van, nem egy se nem kettő.


Megéri.

Az aki betartja Isten erre vonatkozó elvárásait, nem csak a házassága lesz "boldogabb", hanem elnyeri Isten helyeslését, ami életet jelent.Kell ennél több?...NEM

2013. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%

Attól még nem biztos, hogy két ember egymásra gerjed.

Vegyük akkor az egy éjszakás kalandokat...két ember találkozik valahol, egymásra gerjednek, aztán lefekszenek egymással... a hangsúly itt a gerjedésen van...

2013. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Pietrosol ***** válasza:
71%

Szia!


A szüzesség elvesztése nem cél,hanem esemény,tehát érdemes arra figyelni,hogy ebben ne érvényesüljön valamiféle versenyszellem!Ellenben ha a kapcsolat megérett,semmiféle dogma ne álljon a szexuális egyesülés útjába!


Házas pedig nem attól leszel,hogy emberek által létrehozott intézményekben,arra bárki áldását adja vagy bevezetik azt egy hivatalos okmányba!Te döntöd el!Ha érett a kapcsolat,ne várj semmire,ha nem érett,akkor pedig várj vele!

2013. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
16%

A kérdésedre egyszerű a válasz: MEGÉRI!

De feltehetnénk fordítva is a kérdésed: Megéri elveszteni a szüzességed a házasság előtt? A válasz erre egyértelműen NEM!


Hosszútávú érdekeidet mi szolgálja jobban? Egy férfi "szerelme", aki nem kész a házasságig várni ezzel? Ha netán neked fontos is lenne ezen isteni erkölcsi törvény betartása, akkor ragaszkodnál egy olyan sráchoz, akinek a te világnézeted nem fontos, aki átnéz rajtad és csak a saját pillanatnyi érdekeit nézi???


Kérlek olvasd el ezt a részt egy fontos könyvből:


[link]

2013. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%
Szép dolog a vadszüzek bájos világa,de még szebb a szűzérmék a a hófehér tálba
2013. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
En varok vele, az okokat mar az elottem szolok leirtak.
2013. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
Megéri, barátnőm és a férje is vártak vele, és nagyon boldogok együtt. Nekem sajnos nem így hozta az élet.
2013. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%
hallgass inkább a költőre! :-D
2013. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!