Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan fiú/férfi, aki...

Van itt olyan fiú/férfi, aki a házasságig szeretne várni a szexszel?

Figyelt kérdés

Csupa kíváncsiságból kérdezem, mert a férfiaknál általában nehezebb kibírni ezt a vágyat :D, de saját véleményem szerint ez nincs nemhez kötve.


Személy szerint én lány vagyok, hasonló felfogással, mint amire a kérdésem vonatkozik, és kíváncsi vagyok, hogy a mai világban vannak-e ilyen fiúk?

A barátnőtök (ha van) akkor ő is szintén így gondolkodik, vagy a lányok általában hogy fogadják ezt?


Kort is írjatok, kérlek :)

Köszönöm!



2012. okt. 20. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim válasza:
81%
én 20/f éves vagyok és szeretnék házasságig várni a szexel.
2012. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
De jó :)
2012. okt. 20. 22:04
 3/75 Zsizsik666 ***** válasza:
13%
Én szeretnék, csak kár hogy lány vagyok, meg már lekéstem róla, hogy várjak vele, és házasodni sem fogok soha. Ettúl függetleneül tényleg szeretnék vele várni, csak így nemtudom megvalósítani.
2012. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
40%

Miert hazassag utan jobb a szex vagy mi ez a marhasag?

De akkor is csak gyereknemzes celjabol csinalhatjak a katolikusok szerint.


18L

2012. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 lsandor ***** válasza:
83%
Én is szeretnék várni vele egészen házasságig. 18 éves F vagyok. Ja és a Biblia szerint a nemi élet, nem csak a gyereknemzést szolgálja
2012. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim válasza:
73%
Én nem tudok érvet felhozni amellett, hogy a házasságig várni keljen a szexel. Sajnos én is elkövettem ezt a hibát. 6 évig vártam :-( és mikor megházasodtunk ...kiderült teljesen nem illünk össze ezen a téren. Mind kettőnknek az első volt de annyira nem passzoltunk, hogy el is váltunk szinte rögtön...Na jó egy éven belül. Szóval 7 évet buktam az életemből...ilyet senki másnak nem kívánnék. És adalék ként, nem voltunk hívők vagy bármely szekta tagja, szó szoros értelemben pogányok voltunk, vagyunk. Nem azt javaslom, hogy bárhol bármikor le kell feküdni mindenkivel ...lehetőleg avval kell akit úgy érzünk, hogy az igazi. Vagy csak ha tisztában vagyunk avval, hogy nem akarunk mást, akkor lehet avval is aki csak szimplán szimpatikus. És még egy dolog.. ha neked eljön az igazi srác az életedbe ...jobb egy kicsit tapasztaltnak lenni ha szexről van szó...mostanság kevesen díjazzák a szüzességet, egy kis tapasztalat nem árt..Értsd jól... :-)
2012. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim válasza:
42%

Én az 5-ös válaszoló vagyok elfelejtettem kort írni...45 éves és férfi. Ja és elfeledtem...az őszinte szerelem a szívben van és nem leírt könyvekben, kimondott szavakban..az igazságot sem ott találod. A tisztaságot az lelkedben találod. Magadban kell, hogy higgy és hogy helyesen cselekszel...Boldogsághoz nem kell hit.

45 éves és férfi.

2012. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:

Jujj, de le lettetek pontozva, pedig én még nem is nyomkodtam kezeket, csak az elsőnek egy zöldet!


Örülök neki, hogy vannak páran, akik szeretnének várni a házasságig a szexszel, akár lányok, akár fiúk :)


Kedves 6.!

Te 6 évig vártál a szexszel és a házassággal? Úgy látszik, hogy az egy nagyon nem jól működő kapcsolat volt, hiszen... lehetett volna beszélni a szexről, és az igényekről, hogy kinek mi esne jól, le lehetett volna szűrni az érintésekből és az intim közelségből, hogy ki milyen igényű nagyjából. De még ha ez nem is sikerül, akkor házasság után megbeszélni, kompromisszumot kötni, dűlőre jutni, hogy mi legyen, hogy legyen... sajnálom nagyon, hogy tönkre ment a házasságod :( De ki tudja, hogy Isten miért akarta így...?!


Én hiszek abban, hogyha az Isten iránti szeretetemből megtartom ezt a parancsot, és várok a szexszel, akkor elküld majd mellém egy olyan fiút, aki illeni fog hozzám, ezen a téren is, vakon :) Vagy ha annyira nem is fogunk passzolni, akkor majd megsegít minket az Isten, hogy egymáshoz tudjunk csiszolódni! :) De én ennek ellenére is azt mondom, hogy azért a párkapcsolatban, a házasság előtt lehet beszélni az igényekről és a vágyakról, mert ha ez nagyjából megegyezik és egyforma, akkor nagy baj nem lehet. Meg persze a házasságban is türelmesnek és megértőnek kell lenni, ha éppen nem úgy sikerülnek elsőre a dolgok, ahogy sikerülniük kell.


Kedves utolsó!

Az én boldogságomhoz kell a hit. :) Kívánom, hogy Te is megtaláld ezt a boldogságot! :)

2012. okt. 21. 17:31
 9/75 anonim ***** válasza:
60%

Vidiripi


"Boldogsághoz nem kell hit." Ó dehogy nem kell hit. Hinned kell abban hogy megtalálod a boldogságot mert ha nem hiszel benne akkor nem is fogod megtalálni.

Te magad is írod hogy kell a hit.

"Magadban kell, hogy higgy és hogy helyesen cselekszel..."

2012. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
75%

Vidiripi


Kérdező!


Isten biztosan nem akarta hogy a házasság tönkre mennyen. Mert Isten számára a házasság az szent dolog.

2012. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!