Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztények most lebuktatok....

Keresztények most lebuktatok. A muszlimok 1400 éve mondják, hogy átírtátok a Bibliát, de persze ti a végsőkig tagadtátok ezt, itt az oldalon is. Itt a bizonyíték, ráadásul a Vatikán könyvtárában találtak rá. Hogyan magyarázzátok ezt ?

Figyelt kérdés
[link]

2023. ápr. 13. 15:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/112 anonim ***** válasza:
99%

"Légyszi ezt mond már el a keresztényeknek is, mert eddig a végsőkig tagadták."

Kik? Van keresztény ismerősöm, nem is egy, de soha egyiktől sem hallottam ilyesmit tagadni.

2023. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/112 anonim ***** válasza:
0%

"Semmilyen könyvet nem követek, mit hazudozol?

Egy hamisítást pedig természetesen nem kell még meg is változtatni, hogy hamisítás legyen."


Ha nem vagy keresztény sem muszlim akkor mit is keresel itt? Szerintem nem érint a kérdés.

2023. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/112 anonim ***** válasza:
91%

"Ha nem vagy keresztény sem muszlim akkor mit is keresel itt? "

Láttam egy kérdést egy általam ismert témában, és adtam egy releváns választ. Mellesleg nem hinném hogy bármi közöd van bárki jelenlétéhez is a valláskritika rovatban.

2023. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/112 A kérdező kommentje:

"Van keresztény ismerősöm, nem is egy, de soha egyiktől sem hallottam ilyesmit tagadni."


Értem, tehát ők pontosan tudják, hogy a vallásukat leíró könyvet (Bibliát) össze-vissza hamisították és átírták az idők folyamán, és mindez nem zavarja őket.

Zseniális.

2023. ápr. 13. 17:02
 15/112 anonim ***** válasza:
0%

"Láttam egy kérdést egy általam ismert témában, és adtam egy releváns választ. Mellesleg nem hinném hogy bármi közöd van bárki jelenlétéhez is a valláskritika rovatban."


Nem tudom elolvastad-e pontosan a kiirt kérdést és sikerült-e értelmezned. Segítek. Téged nem érint a kérdés.

2023. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/112 anonim ***** válasza:
93%

A kérdés publikus, nem privát. Releváns pedig bárki válasza lehet, ha témába vág.

Ne okoskodj ha ilyen alapfogalmakkal sem vagy tisztában, mert csak magadat égeted.

2023. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/112 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
29%
Van valami másik cikk arról hogy mit tartalmazott ez az új szöveg?
2023. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/112 anonim ***** válasza:
28%
24. hu Az aztán hiteles forrás. xD
2023. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/112 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
86%

18-as.

[link]

[link]

[link]


Amugy meg ez egy 2-3 századi szír másolat. Nem éppen a komplett eredeti újszövetség, igy ez Dr Bart írásával ellentétben nem igazán hasznos bizonyiték.


[link]


Eleve csak ennyiről van szó:"A Máté evangéliumának 12. fejezetében szereplő szövegrész szerint Jézus a tanítványaival együtt egy gabonamezőn ment keresztül egy szombati napon, és a tanítványok éhesek voltak, ezért enni kezdték a gabonamagokat.


Az újonnan felfedezett, kitörölt szövegrész kicsit részletesebben írta le ezt a részt szír nyelven: “elkezdték a gabonafejeket szedni, szétmorzsolták a kezükben, és megették”."


[link]

2023. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/112 anonim ***** válasza:
63%

Ezért szeretem én a muszlimokat keresztényként, mert van köztük olyan becsületes is mint Drakula.


Respect Drakula_VAGY_Ahmed.

2023. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!