Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A mai papok miért nem tudnak...

A mai papok miért nem tudnak gyógyítani?

Figyelt kérdés
Ha már Jézus követői, akkor tudják már azt, amit Ő.
2011. szept. 17. 17:17
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

13:55

nem azt linkeltem be, hanem a szellemgyógyászatot.

2011. szept. 18. 14:03
 32/42 anonim ***** válasza:
47%

De ugyanazon az oldalon van ez is! Ezzel csak arra céloztam, hogy mennyire hiteles is az oldal, amire hivatkozol.

"Kecskés László bioenergetikus radiesztéta" Ehhez a taghoz köthető mindkét dolog. A szellemgyógyászat is, meg az arany vízben oldása is.

Érted? :-)

2011. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

[link]


Bizonyára maga a doktor Úr próbálta ki... ;-D

2011. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Érdekes, nem gondoltam volna, hogy mondjuk pl. a baktériumok és vírusok is lelki okok miatt fertőznek. Meséld már el, hogy milyen lelki okai vannak annak a hátterében, ha valaki összeszed egy trippert vagy egy HIV vírust, és vajon mely szellemek megidézésével lehet ezeket elűzni a testből?

- egy egészséges testet semmi sem támad meg. A test 3 dimenziós, rá mi van hatással? A magasabb dimenziók, mint pl a szellemi világ. Ha rosszul érzed magad egy párkapcsolatban, és nem kapsz szeretet, előbb utóbb depresszós leszel, aztán tegyük fel, ez odáig fajul, hogy gyomorrákot kapsz a stressztól, az idegességtől, de ennek mi az oka, hogy nincs meg a párkapcsolati harmónia. Mit kellene tenni? Helyrehozni a párkapcsolatot, nem pedig bemenni a kórházba, hogy vágjanak ki belőlem egy darabot. Minden rák, minden belszervi betegség visszavezethető nem fizikai okra. A testi fájdalmak okozatok. Ha jól élsz, nem szenvedsz.



Vagy mi áll annak a hátterében ha valakinek meggyengül a látása? Nekem elromlott a látásom gyerekkoromban, és néhány éve lézeres szemműtétet hajtottak rajta végre, és azóta nem hordok szemüveget. Kiváncsi lennék arra, aki hókuszpókuszolással tud dioptriákat gyógyítani.

- Kovács-Magyar András tart ilyen tanfolyamot, a youtubeon is van róla videó, meg a neten számtalan filmje fönn van, a látás ha jól tudom (nincs orvosi végzettségem) azért romlik (Glaukoma), mert nő benne valamiféle nyomás, ezt egyesek gerincproblémára vezetik vissza. Ha sokáig rossz a tartásod, előbb-utóbb belszervi panaszid is lesznek.


Egyébként pedig a szemben lévő nyomás kézrátétellel csökkenthető, 1 kezeléssel, akár 1 - 1,5 dioptriát is javulhat.


olyan dolgokat, amit ők se tudtak, ők sem tudnak?

- honnan tudod, hogy nem tudják?



Elolvastam, de sajnos az egész szélhámosságnak tűnik.

- Mit értesz szélhámosság alatt? És miért is az?


13:45

Hát ezzel nagyon nem értek egyet.

2011. szept. 18. 14:18
 35/42 A kérdező kommentje:

14:14

Ő már 2 éve elhunyt, halottról ne beszéljünk. Az oldalt a tanítványai üzemeltetik.

2011. szept. 18. 14:20
 36/42 anonim ***** válasza:
52%

"- egy egészséges testet semmi sem támad meg. A test 3 dimenziós, rá mi van hatással? A magasabb dimenziók, mint pl a szellemi világ. Ha rosszul érzed magad egy párkapcsolatban, és nem kapsz szeretet, előbb utóbb depresszós leszel, aztán tegyük fel, ez odáig fajul, hogy gyomorrákot kapsz a stressztól, az idegességtől, de ennek mi az oka, hogy nincs meg a párkapcsolati harmónia. Mit kellene tenni? Helyrehozni a párkapcsolatot, nem pedig bemenni a kórházba, hogy vágjanak ki belőlem egy darabot. Minden rák, minden belszervi betegség visszavezethető nem fizikai okra. A testi fájdalmak okozatok. Ha jól élsz, nem szenvedsz."


Kedves kérdező. Te egészségesnek tartod magad? Ha igen, be mernéd magad oltatni HIV vírussal vagy Ebolával? Hisz a szervezeted úgyis legyőzi!

Ha te nem vagy egészséges, vagy nem vagy biztos magadban, akkor ajánld fel ezt Kecskés László tudjaaf@szommilyenológusnak, hogy oltassa be magát, aztán irtsa ki magából szellemgyógyítással (HIV ellenes gyógyszereket nem alkalmazhat), aztán meglátjuk meddig él! Ezzel tehetné a legtöbbet, mertha ezt megcsinálná, (laboratóriumi felügyelet mellett) nem lenne többé senki aki ebben kételkedne és a szellemgyógyászhoz menne onnatól mindenki a hagyományos orvoslás meg elsorvadna, a gyógyszergyárak tönkremennének. Írj neki! Ha ennyire biztosak vagytok abban, hogy a vírusok/baktériumok csak sérült embereket támadhatnak meg. Vagycsak menjen dugjon meg néhány útszéli prostit, és amit összeszedett, abból gyógyuljon ki szellemek hívásával! Megnézném én, mikor gyógyul meg egy tripperből gyógyszeres segítség nélkül! Szerintem itt fejezzük be, nagyon fárasztasz már! :)

2011. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

14:30

Már írtam, ezek szerint rosszul sikerült a tudományos szemműtéted, hogy László 2 éve meghalt, ne beszélj így róla! Halottról vagy jót, vagy semmit!


Hisz a szervezeted úgyis legyőzi!

- Jézus mikor vágott a lábába kést, mondván, hogy úgyis helyrejön? Aki feleslegesen mérgezi magát, legyen az ebola, cigi, drog vagy más az nem épelméjű. Jézus nem ölte az embereket, mondván hogy nyugi feltudom támasztani. Erről a Bibliában is van valami, hogy ne kísértsd az Istent.


vírusok/baktériumok csak sérült embereket támadhatnak meg

- amikor vírus terjed egy adott területen, miért nem kapja el mindenki?


Nagyon elszomorít, hogy a stílusoddal, figyelmetlenségeddel egy halott embert rágalmazol, pocskondiázol. Ügyes vagy, gratula.

2011. szept. 18. 14:42
 38/42 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon elszomorít, hogy a stílusoddal, figyelmetlenségeddel egy halott embert rágalmazol, pocskondiázol. Ügyes vagy, gratula.


te meg élő embereket pocskondiázol. Az mitől jobb?

2011. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
47%

"vírusok/baktériumok csak sérült embereket támadhatnak meg

- amikor vírus terjed egy adott területen, miért nem kapja el mindenki?"


Gondolom te azt gondolod, hogy egyesek azért nem kapják el, mert ők olyan egészségesek, hogy rajtuk semmilyen vírus nem fog. Hát ki kell, hogy ábrándítsalak, nem ezért!

Tény és való, hogy egy egészséges embernek általában jobbak az esélyei mindenfajta fertőzéssel szemben, de ez korántsem jelenti azt, hogy akkor ők már mindenre immunisak és rezisztensek!

Van például egy gén, ami bizonyos embereket a HIV esetén véd (a világnépesség igen kis százalékánál). Vírushordozók lesznek, de ők náluk a HIV nem tudja előidézni az Aids-t, rájuk nem halálos. Ezek az emberek semmivel sem egészségesebbek társaiknál, egyszerűen arról van szó, hogy az adott vírusra ellenállóak. Ennyi az oka szinte minden vírus és minden betegség esetében, hogy miért "nem kapja el mindenki" "miért nem pusztul bele mindenki". Attól függetlenül, hogy ezek az emberek védettek a HIV-vel szemben, ugyanúgy megfertőzhetők ebolával és a java részük nem is élné túl.

Nem létezik olyan, hogy valaki minden nyavajával szemben védett. Az emberek különbözőek, és a különbözőségük hatására különböző káros hatásokra különbözőképpen védettek, vagy éppen különbözőképpen épp még veszélyeztettebbek.

Megígértem, hogy nem írok hozzá, mert én már befejeztem veled, de nem szeretném, ha bárki is magáévá tenné az ostobaságaidat, ezért mégegyszer utoljára kivételt tettem.


Laci bácsiról meg annyit (Isten nyugosztalja), ha szellemidézőként olyan hűde egészséges lett volna, akkor a saját logikád szerint még ma is élne, hisz rajta nem fogna semmilyen betegség, és a szellemei is megvédték volna, meg a 24 karátos vízben oldható arany fogai is. Nem tudom hány éves lehetett szegény feje, talán 40-50 így a kép alapján, de ebben a korban még nem annyira jellemző halál a végelgyengülés, úgyhogy szerintem érted te miről beszélek, csak nem nagyon akarod ezt beismerni.

Nyugodtan ugorj nekem, ez még nem volt halottgyalázás! Jó éjszakát!

2011. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

21:57

Ki az akire egy rossz szót is mondtam?


hisz rajta nem fogna semmilyen betegség

- az is lehet, hogy autóbalesetben halt meg... ok, én terjesztem a szellemgyógyászatot, hiszek benne, amint lesz lehetőségem, kipróbálom. Te ne tedd.

2011. szept. 19. 16:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!