Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Családi ház vagy Panel lakás,...

Családi ház vagy Panel lakás, hol jobb lakni és miért?

Figyelt kérdés
Ilyen felmérés szerűt szeretnék ,csinálni ,hogy hol jobb lakni családi ház vagy panel? És ,hogy miért? Köszönöm előre is !!!!
2011. nov. 6. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
82%

Egy-két apróságot mindenki kifelejtett.

-A panelben, ha van egy őrült, az egyszerre több lakást gyújt fel, vagy robbant fel egyszerre...

-A panelben, ha valaki nem fizet, az egész házat lekapcsolják és oda a "jó meleg"...

-A panelben az összes államilag támogatott felújítást, a családi házasok adójából (is) fizetik!!

-A panelosok között sok a zakkant.

-A panelba, pont ugyan úgy betörnek!

-Normális ember nagytestű kutyát, NEM tart panelben!

2011. nov. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
91%

Egyértelműen családi házban!! :)


Én panelban nőttem fel, és nem azt mondom, abban is lehet nagyon szépen élni, de egy családi ház az merőben más..


Mi a férjemmel építettük fel a házunkat (idén kaptuk meg a lakhatásit) és annyira szuper! Sokkal szabadabb vagy, sokkal több lehetőséged van! Mink a ház egy az egyben, minden egyes fala, van egy hatalmas kertünk/udvarunk, ahol azt csinálhatunk, amit szeretnénk.


Az tény, hogy sokkal több munka van vele, de ez amolyan "édes munka".. én szeretem rendben tartani a portánkat, szeretek füvet nyírni, havat lapátolni.. :)

Egyébként, az is igaz, hogy bejön ez az (állatvilág) ha nem figyelünk oda, de ezek ugyan úgy a panelban is megjelennek.. (rágcsálók, csótány, hangya)

Imádom, hogy bármilyen zöldséget, gyümölcsöt megtermeszthetek.. Olyan fát ültetek, amilyet szeretnék... Ha kedvem tartja, akkor nyáron grillezhetek a kertben a barátokkal, vagy süthetünk pizzát a kemencében, vagy kiülhetünk a teraszra borozni.. felállíthatunk egy kismedencét, és pancsolhatunk benne bármikor. És még annyi mindent fel lehetne sorolni.. :)

Szerintem, aki valaha él/élt családi házban, az soha nem vágyik vissza a panelba.

2011. nov. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
100%

Ja azt még elfelejtettem írni, h akár tyúkokat is tarthatsz :)))


A fűtésről pedig csak annyit, hogy nálunk a panelban soha nem volt meleg, csak olyan 21 fok.. és ehhez képest mindig magas volt a fűtésszámlánk.

Mi jelen pillanatban kandallóval fűtünk (ami szintén nem megoldható panelban) nagyon jól szigetelt a ház, és így sokkal kevesebbet fizetünk a fűtésre.. ráadásul kellemes meleg van a házban.

2011. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
88%
Én vagyok,aki írta, hogy családiban lakik,és panelba fogok költözni. Hát már nagyon várom.Remélem kifogok normális szomszédokat...Most itthon vagyok,de ez a szomszéd állandóan gereblyézik,söpör,fúrnak és faragnak.De szinte minden nap van valami.de ilyen 4,6,8 órákat csinálja egyhuzamban.Hétvégén is,este is,szörnyű. Ha elmegyek pl egy panelben lakó ismerősömhöz,mindig úgy érzem,hogy az a nyugalom szigete.persze ott is lehetnek hülyék,de ez már nagyon durva ami itt megy.
2011. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó:

"...a szomszéd állandóan gereblyézik,söpör,..."

Egy NORMÁLIS PEDÁNS szomszédod van!!


Ha téged már a -családi házas- szomszédod gereblyézése is zavar,

ott nem a szomszédoddal van a baj, hanem veled !!!

2011. nov. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
77%
Nem,mert a másik szomszédja is panaszkodik rá. Ő mániákus. Nem tudom te hogy viselnéd,ha mondjuk egész hétvégén a férj elkezd fúrni reggel 7-kor úgy 11-ig egyhuzamban, majd a felesége elkezdi levélgereblyézni a betont is, úgy du.4!-ig ,kis szünet,aztán este 10-kor megint.És ez megy minden hétvégén.Meg ha itthon vannak,akkor hétköznap is.Mindig lehet tudni melyik van itthon.
2011. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
40%

Utolsó4

Irigylem a gondjaidat!

Már az is baj, ha valaki rendben tartja a környezetét??

Ha ez titeket irritál, akkor nálatok elég nagy kupi lehet a házatok körül!!


Na de sebaj.

Majd visszasírod ha panelbe költözöl és még azt is meghallod, ha bármelyik szomszédod elfi*ngja magát...

2011. nov. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
44%
4 = !
2011. nov. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nincs kupi.De! Én nem kezdem el az egész udvart összegereblyézni,mert leesett 2 db falevél.
2011. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
67%
.=!
2011. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!