Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Majdnem 40 évesen várnátok...

Majdnem 40 évesen várnátok még az ingatlan vásárlással, hogy az önerő összejöjjön vagy megvennétek egyet lakást olyan helyen, ahova nem annyira vágytok?

Figyelt kérdés

Városban élek és ez a környék kifejezetten tetszik. Nem a legdrágább város, de egyedül azért itt venni ingatlant mem egyszerű.

Néztem olcsóbb lakásokat faluban, amire van önerőm. Az sem családi, hanem lakás.

Lemondanátok a kényelmes városi életről egy ilyen lehetőség miatt? Közel a 40-hez várjak még 1-2 évet és hátha tudok itt is venni?


2023. jún. 23. 23:24
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Amúgy meg én tehetségtelen vagyok és kétbalkezes, úgyhogy esélyem sem lett volna olcsóbb, rosszabb állapotú vagy oreges lakás felújítására. Itt meg semmihez sem kellett nyúlni, teljesen modern az egész és hagytak itt óriási újszerű szekrényeket és a konyhát is. Nekem pár saját nappaliba valót kellett hozni és komódot, ami volt már. A városban ez dupla ennyiért lenne. Ott meg erkély nélkülit és kicsit nem vettem volna meg ,mert hosszú távra terveztem lakni és ehhez legalább kert is van , amit bővíthettem.
ápr. 16. 19:08
 22/22 anonim ***** válasza:
Akkor jól jártál, most az ikeában a legolcsóbb konyha is 1.5 millió. Használd egészséggel.
ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!