Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » ADAX fűtőpanele (elektromos...

ADAX fűtőpanele (elektromos radiátor) van valakinek? Ha igen, milyen tapasztalatai vannak vele?

Figyelt kérdés
Főleg a teljesítménye és a fogyasztása érdekelne. Mi egy kb. 15 négyzetméteres szoba fűtését szeretnénk megoldani vele (1500 vagy 2000 W). Infrapanelre is gondoltunk, de az kb. 2-3 szoros költséget jelentene. Ezt nem engedhetjük meg magunknak sajnos.
2010. dec. 12. 14:35
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
Tragédia! Én még nem láttam villanyórát így pörögni! 20, max 23 c fokon használjuk. Hideg van, fele ennyi pénzért, és fenntartási költségért vehettem volna akár egy sziesztát is, max. gyakrabban szellőztetek. Annak még a melegét is érezném.:( A konvektor drágább lett volna, de az első számla alkalmával simán megtérül.
2017. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
k.merienn , Legalább írd már oda, hogy miről beszélsz ! (Típus, gyártó)
2017. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
Adax (1400). Mivel a kérdésben is ez szerepelt.
2017. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!