Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tudtátok hogy Orbán Viktor...

Tudtátok hogy Orbán Viktor roma származású? És hogy az eredeti neve Orsós?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 16:20
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
De nem akartam provokálni, ez csak egy kérdés és csak az veszi zokon aki nem szereti a romákat, vagy aki a provokációt akarja látni! Nem tudom miért baj az ha valaki roma? Engem nem érdekel, de már úgy érzem túlmagyarázom feleslegessn, úgyis mindenki azt látja a kérdésemben amit akar. Látszik hogy mindenki magából indul ki .. :P
2009. jún. 9. 17:01
 12/65 anonim ***** válasza:
76%
Én mezőtúri vagyok, nagyapja elvileg idevalósi.
2009. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
63%
Orbán Viktor cigány, ezt ő maga sem tagadja, erről tanúskodik a vezeték neve is "Orsós" amit személyesen láttam egy iskolai képén.
2009. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
68%
Igen félcigány származású a Viktor.Dédfaterom ismerte Orbán Viktor édesapját(aki ehte cigány).De ahogy ő mesélte,nem az a "tipikus" cigány(mármint az apja),rendkívül intelligens és szigorú férfinek írta le.Az Orsós név csak kitaláció,Orbán volt mindig a családnév.Nehogy félre értse itt vki,nem vagyok Orbán-fan.Orbánt ugyanúgy a nemzetközi zsidó pénztőke bábjának tartom mint Gyurcsányt meg Bajnait.
2009. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
65%
Persze mindenkinek van egy ismerős ismerőse,aki tuti dolgokat tud valamiről(mint a haver haverja ,aki látta a karórás törököt az Egri csillagokban),csak azt felejti el,hogy a faterja is Orbán,nem Orsós,de ha az is lenne,mit számít?A baloldal a kib..ttul egyenlősítő,antidiszkriminatív,erre valakit a származásával akar besározni;ezek után ki is a rasszista?
2009. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
63%
Csak rá kellnézni, megnézni a viselkedését, és egyből látod, hogy milyen származású! Amúgy a "Dajcs" is az! Le sem tagadhatná!
2009. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
63%
utolsó, ezt rosszul tudod, Deutsch zsidó.
2009. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 A kérdező kommentje:
pff... kár volt feltenni a kérdést, úgy látom ömlik a gyűlölet a válaszok 99%-ból, csak azt nem értem miért!? Ekkora vihart kavar valakinek a származása?Bár én még "gyerek" vagyok, de nem hülye, és amint írtam leszarom a politikát, és erre be vagyok állítva rasszista baloldalinak...háááát lehidalok!
2009. jún. 9. 17:56
 19/65 A kérdező kommentje:

17:36-os

Hogy lehetne bemocskolni valakit a származása miatt?? Főleg ha nem számít a származása?

2009. jún. 9. 17:58
 20/65 anonim ***** válasza:
68%
igen tudtam. de nem teljesen cigány, csak van benne cigány vér.
2009. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!