Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tudtátok hogy Orbán Viktor...

Tudtátok hogy Orbán Viktor roma származású? És hogy az eredeti neve Orsós?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 16:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
68%
Mostanában mást sem hallani,így hát tudtam persze.Viszont kit érdekel?Nem lop,csal,gyilkol ,mit bánom én milyen a származása!
2009. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
65%
Már a 90-es években tudta mindenki, hogy cigány!
2009. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
67%
Hülye mszps- majom...
2009. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
52%
Fáj?
2009. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
90%
Lehet Orbán bácsi roma, de a baj ott kezdődik, hogy ami rosszat az ember elkövet, azt mind ott alkalmazzák ahol ez a roma bácsi dolgozik. DOLGOZIK???
2009. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
84%
egyébként tökmindegy hogy vigány e vagy nem....mondjuk az orsós vezetéknév még önmagában nem jelent semmit. Orsós Ferenc az 1930-as és 40-es években világhírű magyar fajbiológus (ő írta alá pl. a katyni szovjet kivégzéseket tanusító német jegyzőkönyveket is), nyilvánvalóan nem lehetett és nem is volt cigány (nem tűrték volna meg a vezetésben)! szóval ien névvel 50-50% h cigány e vagy nem. de amúgy az orbán viktorba ennek ellenére sztem is lehet néhány vonó:S...elég furcsa feje van...kicsit sötét..
2009. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
28%
Nem tök mindegy? Ezerszer különb, mint az álszent MSZP-esek, meg a nagy rendszerváltó SZDSZ-esek, akik már nem tudnak mit kitalálni, hogy az ellopott, és felhalmozott hatalmas vagyonukat hogyan védjék meg. Én ki nem állhatom a kötözködös cigányokat (és magyarokat), de vannak nagyon is jóravaló, becsületes cigányok, akik szerintem pont a link, munkakerülő cigányok miatt nem tudnak érvényesülni, mert az embereknek már elegük lett belőlük, és már nem bíznak azokban sem, akikben pedig ott lenne a szándék, hogy kulturáltan, becsületesen éljenek velünk együtt. Ezt csak azért írom, mert a kérdés szerintem is provokatív és a cigány-magyar ellentétet próbálja szítani. Nem szabad ennek felülni. Orbán cigány? Na és aztán? Eddig nem adott okot arra, hogy ne bízzak meg benne.
2009. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
42%
06-09 17:36 vagyok.Csak annyit akartam,hogy pont a baloldal,az MSzP,és az SzDSz az,amelyik állandóan náciveszéllyel riogat és próbálja beállítani a jobboldalt ,hogy rasszista,mégis az ő szavazóik vagy legalábbis a FiDeSzt és Orbánt utálók között hangoztatják ezt az Orbán-Orsós dolgot.Akár igaz,akár nem,nyilván okkal teszik;rassziták ők is (nem mindegyik balos persze,hanem akik más vélt vagy valós származását használják szitokszónak),mert ha nem számít a származás ,akkor miért gond ez,ha igen ,akkor meg miért állítják be,hogy a jobboldal a rasszista,antiszemita,mikor ezek szerint köztük is szép számmal akad.Mindig megmosolyogni való számomra a sok elszánt antifasiszta,akik tüntetnek Mortimer ügynél vagy Tarkamagyaroznak,de előítéleteik és félelmeik miatt ők is tartanak egy nagyobb cigány társaságtól és haverok közt rasszista viccet eregetnek(pl Zuschlag).A legszebb példa erre azok a rasszizmus farkasát kiáltó képviselők,akik felháborodnak a szegregált osztályokon vagy a munkahelyi felvételnél a diszkrimináción,miközben ők budai magániskolába járatják gyermekeiket és miközben ma az őt megválasztó munkáltató is "Sajnos betelt az állás"-t mond a sötétebb bőrű jelentkezőnek.Sajnos van rasszizmus,de ez nem csak jobb- vagy baloldali és míg pejoratívumként használják fel valaki származásást(?) addig az az ezt állítóról állít ki szegénységi bizonyítványt.
2009. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
87%
Kit érdekel, nem a származása , hanem a tettei alapján kell megítélni.
2009. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim válasza:
62%
en rasszista vagyok de le se szarom XD
2009. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!