Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tudtátok hogy Orbán Viktor...

Tudtátok hogy Orbán Viktor roma származású? És hogy az eredeti neve Orsós?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 16:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
72%
ORBÁN VIKTOR EGYÉRTELMŰEN CIGÁNY ! DE NEM EZ A PROBLÉMA VELE ! Ő "KIRÁLY" SZERETNE LENNI,MINDENKI FELETT URALKODNI!Ő HŰ ELVTÁRSAKAT AKAR SAJÁT GŐZÖS ELKÉPZELÉSEIHEZ. EZ NEM DEMOKRÁCIA! A 2/3 MINDENRE FELJOGOSÍT ? OLCSÓ INDOK! EZ FIDESZ DIKTATÚRA!
2011. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
62%
MI A KÜLÖNBSÉG ROMA ÉS CIGÁNY KÖZÖTT ? SEMMI !
2011. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
63%
ORBÁN VIKTOR CIGÁNY ! MIÉRT KÉRDÉS EZ ? A ROMA ÉS A CIGÁNY UGYANAZ !
2011. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim válasza:
71%
Hy,én,nem,bánom,hogy,orsós,vagy,kanalas,de,ennyire,elfelejteni,hogy,honnan,indult,el.a kádár,rendszer,tanitataki,hibba,volt,adj,a cigánynak,szállást,kiver,a ,házadból
2011. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim válasza:
65%
Úgy látszik az emberek többsége jobban bízik a Romákban.Ezért lett Magyarország Miniszterelnöke
2011. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim válasza:
15%

Roma vagy nem roma, cigány vagy nem cigány.. Meg kell kérdezni tőle! (Már ha érdekel valakit) És ha király akar lenni? Lionel Messi is király akar lenni mégis százmillió vagy milliárd ember szereti, sőt imádja őt, akár egy istent. Kérdem én!! Nem hinném, hogy 2 év alatt, amíg most a FIDESZ "hatalmon" volt, azt a 81,3-as államadósságot ki lehetett volna fizetni. De ha valaki még mindig azt hiszi, hogy az országot Orbán tette tönkre, akkor elmondanám, hogy az elmúlt 20 évben végig, sőt egyre jobban az államcsőd szélén álltunk, és most "Orbán, meg a bandája" próbál minket kivinni belőle.

Ami a lényeg, hogyha mi mindig a kormány ellen akarunk lenni, akkor soha a büdös életben nem fogunk kijutni abból a káoszból, amit eddig felkavartunk!

2012. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
67%

Akkor most már értem, hogy miért nem dolgozott soha, meg nem is fog, mert a......ány nem szokta a szántást!

De komolyra fordítva a szót, ezért nem becsüli meg a tisztességesen dolgozó embereket, akikből a hegedűsök gazdagodnak, vagyis az élősködök!

2012. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim válasza:
29%

"Egy másik álarc is lehullott a választásoknál, hát az MSZP egyáltalán nem szokott kétségbe esni, vagy bizonytalankodni, ha rasszista eszközöket kell bevetni. Az egész országban az aktivistáik azt terjesztik - valótlanul egyébként -, hogy én cigány származású vagyok, és azt remélik, hogy ezzel el lehet ijeszteni tőlem a szavazókat" - fogalmazott Orbán Viktor.


Ezt abban a STOP-ban nyilatkozta, amely ugye köztudottan baloldali lap. Egyébként pont a baloldal ne cigányozzon, pont ne ők.

2012. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 nagyontamas ***** válasza:
100%
Nem az a baj, ha cigány, az a baj, ha szégyelli a fajtáját az, akinek sikerült kiemelkedni!
2012. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
22%
Az orbán viktor a cigányság minden jelét magán viseli, ö egy tipikus CIGÁNY a legrosszabb fajtából !
2012. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!