Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tudtátok hogy Orbán Viktor...

Tudtátok hogy Orbán Viktor roma származású? És hogy az eredeti neve Orsós?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 16:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
65%
én ki nem állhatom O.V-t-de ennek az égvilágon semmi köze a származásáshoz,ami egyébként egyértelmű már ránézésre is.nem tudom miért kell ezt tagadni...
2009. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
78%
És a vér nem válik vízzé.
2009. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim válasza:
54%
Nem roma származású. Az MSZP tett közzé róla egy képet, ahol kicsit 'besötétítették' a bőrét, és ők terjesztették ezt a hírt. Semmi nem igaz.
2009. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim válasza:
74%

Nem ,nem tudtam hogy milyen származású,s nagyon nem is érdekel.És olyan amilyen.Minden ember mást mond róla.


Amúgy ha valaki barna bőrű,akkor miért kell már ráfogni hogy cigány/roma.Én és anyum is barna bőrűek vagyunk és mégsem vagyunk romák/cigányok.

2009. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
50%

Barack Obamának pedig Barack HUSSEIN Obama a teljes neve, még sincs rokonságban A Saddam családdal.


Van egy zsidó ismerősöm, "Weinrauch" a vezetékneve, ami a németeknél elterjedt. Nyilván az ősei Németországban éltek zsidóként, németekkel házasodtak, így lett Weinrauch.


Egyébként a romák hány száz éve élnek Magyarországon?... A magyar lakosság min. 70%-ban biztos, hogy van roma vér.

2009. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
61%

besötétítették:?????haha...persze...és folyamatosan ott vannak körülötte és árnyékolják,hogy úgy tűnjön mintha...jajj ne már..



amúgy engem nem zavar,csak nem értem,ez miért ügy?

2009. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
96%

17:01-esnek azt mondom, de igen a roma és a cigány egy és ugyanaz :D

Nincs semmi külömbség a két kifejezés között, csak a fajvédők szoktak romázgatni, mert a cigány szerintük rossz kifejezés :DD

Nagy tévedés az, hogy aki roma az jó, aki cigány meg rossz.. ezt valami hülye találta ki, mert mindkettő ugyanazt jelenti.

2009. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 ceri ***** válasza:
67%

Nem az a baj, hogy föltetted a kérdést, hanem a hátsó szándék. Meg ahogy a cuclisok rácsaptak, mint gyöngytyúk a takonyra.

Én alapjában véve nem szeretem a cigányokat, bizalmatlan vagyok velük, féltem tőlük a gyerekemet. Nem én vagyok az egyetlen, vagyunk még vagy 9 millióan így ebben az országban. Voltak cigány ismerőseim, majdnem barát is, de még bennük is volt előítélet a saját fajtájuk iránt.

A magyar társadalomnak minden alapja megvan erre az előítéletre.


Egy biztos, Orbánra rá mernem bízni a gyerekemet, de Gyurcsányra egy percre sem.

2009. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
73%

@16:35

"1. nem az

2. sose tagadta, hogy Orsós volt a családneve"


Ja! Az Orsós az egy tipikus magyar családnév mi?

:D

2009. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
79%
Deutsch Tamás nem zsidó, mivel neki az apja zsidó, de az anyja nem, és a hagyományok szerint a zsidó vérvonal az anyai vérrel öröklődik!
2009. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!