Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tudtátok hogy Orbán Viktor...

Tudtátok hogy Orbán Viktor roma származású? És hogy az eredeti neve Orsós?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 16:20
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim válasza:
65%

ha cigany ha nem akkor sem birom


/a rasszista/

2009. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
71%
milyen érdekes, hogy amikor ki lett írva Orbán eredeti neve wikipedián, pár nap múlva törölték...
2010. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
74%

1.) Ő tagadja.

2.) Az arcvonásokat nem lehet letagadni. Csak a vak nem látja, hogy az.

2010. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
0%
2010. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim válasza:
0%

Gratulálok!


Sikeresen megtanultad, hogy többek közt milyen kérdést ne tegyél fel egy ilyen "közösségi" portálon.

2010. júl. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim válasza:
73%

Nem az a baj Orsóssal, hogy cigány vagy nem cigány.

Nekem pl. először szimpatikus volt, mint ember hogy focizik stb. Szerintem az a baj vele, hogy provokálja az embereket.

A sok idióta meg hisz neki.

Nem értem, itt Magyarországon annyi diplomás ember van és ezt ők sem veszik észre?

A politika ott kezdődik, ahol a becsület véget ér.Ezt nálam egy sokkal okosabb ember mondta... A lovettáról szól nálunk a politika. A Fidesz meg a többi azért ugatott eddig mert nem ők voltak a húsos fazék közelében.

Magyarországon az egy főre jutó hülyék száma kettő.

Ezt Hofi mondta.

2010. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
76%
Igen, nem értem miért látják egyesek provokatívnak a kérdést, valszeg rasszisták.
2011. jan. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
0%

Inkább legyen cigány , mint zsidó!!!! Egyébként tényleg leeht benne egy kis cigány származás , de én még ettől el tudok tekinteni, mert nincs vele komolyabb bajom.Az hogy az eredeti neve Orsós abban már nem lennék 100%-osan biztos, hogy nem a mindenhájjal megkent mszps,szocliber csürhe találta ki. És ha az lenne ,akkor is mi lenne? Mi lenne ha egyszer Orbán azt mondaná nekik,hogy takarodjatok innen,mert ti nem is magyarok vagytok hanem büdös zsidók és semmi keresenivalótok ebben az országban,örüljetek,hogy úgyteszünk mintha nem tudnánk..

Nah ennyi a véleményem :\

2011. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
70%
De miért tagadta meg az orsós nevet? Ezáltal megtagadta őseit is, ez nem miniszterelnökhöz méltó!
2011. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
79%
LÁTSZIK RAJTA HOGY AZ /MEG KELL NÉZNI FIATALKORI FOTÓIT /
2011. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!