Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1811/1938 anonim ***** válasza:
70%

"A bibliai mese tanulsága az,hogy aki igazat mond keresztre feszítik,megalázzák megölik a barmok...

...van erre sok példa."

Például Idegen idiótának, sült ökörnek, baromnak, stb-nek nevezi Józsefet amiért leírja a tömegnek a színtiszta valóságot a szabadenergiáról. De hát az igazság fáj.

2017. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1812/1938 anonim ***** válasza:
70%

"A bibliai mese tanulsága az,hogy aki igazat mond keresztre feszítik,megalázzák megölik a barmok...

...van erre sok példa."

És azok a barmok pont azért barmok mert mindig a jótevőjüket égetik meg máglyán vagy feszítik meg. Ha már bibliáról van szó, akkor is választhatott a nép hogy a jótevő Jézust feszítsék meg vagy a gyilkos Barabbást. A nép akkor is döntött, ahogy mindig. Ezek után minek nézze az ember az idézetedben említett barmokat? Van pár ötletem, de vagy a moderátor törölné vagy megbotránkozást keltene.

2017. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1813/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Megválaszoltam frappánsan,átment a trágársági szűrőn meg is jelent a válaszom és milyen érdekes...másnapra eltűnt!

...Száz szónak is egy a vége:Nyomjad a hülyeséged Józsi!

Ez a pálya a tiéd!A valóságnak(az igazságnak) itt nincs helye.

Nem tűrik és elviselni sem képesek.

2017. febr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1814/1938 anonim ***** válasza:
100%
Nyomja a fene, nincs értelme. Például mert egyesek szerint az az építő csapatmunka ha az igazságot letagadja a nyilvánosság előtt, hogy ne higgyék el az emberek és ne foglalkozzanak vele. Már több ismerősömtől hallottam hogy a feltaláló kizárólag önmagának készítsen ilyen készüléket. És kösz nagyon elégedett vagyok azzal ahol jelenleg tartok. Kellemesen csalódtam, rosszabbat vártam. És nem kiábrándultan kezelem e témát ahogy te, hanem épp ellenkezőleg. Csak abból ábrándultam ki hogy például Egely féle művekből reméljek hasznos infót. Vagy fórumokon. Bár mindkettőre jellemző hogy Egely is és a fórumozók is néha elszólják magukat és mégis nagyon jó infó csúszik ki belőlük. Ezért is fórumoztam sokáig.
2017. febr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1815/1938 kiitos ***** válasza:
megelőztek bennünket: [link]
2017. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1816/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%
Ne hitegesd magad Józsi!Nincs ilyen készülék.Hazudozás és legendák vannak...jja és a hívők.
2017. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1817/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Megelőztek????Kik és mivel???

A csalók mindig egy lépéssel előlrébb járnak,nem vetted észre?...a hívők fizetnek!

Vedd meg a dobozt ha ezt tényleg elhiszed!

"""A készülékhez egy zárt doboz, védett és szigetelt a zaj és a forgó alkatrészek, riasztóval, biztonsági okokból a szellemi tulajdon."""

...hmmm

2017. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1818/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

"""A beltéri modell: 3800 € + ÁFA A kültéri modell: 4100 € + ÁFA"""

"""Nem lehet nem hozzánk, vedd meg és vigye. Csak tudjuk szállítani, akkor megrendelheti honlapunkon. www.innovatehno.eu/order"""

"""Láthatjuk, hogy csak a rendelés és a tesztelés a saját otthonában max 30 nap. Talán később fogunk nyitni egy kis bemutatóterem irodáinkban."""...hmmm,talán később:)))

Ez egy átverés.

2017. febr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1819/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

Nahh,megint egy gyöngyszem.A Föld sorsát a szívén viselő másokat is féltő "feltalálók" akik jó pénzért árulnak mindenféle(törölve).

[link]


A hozzászólásokban kell keresni, Energi Vetel.

Titkosítás,biztonság,minden ló ...

Gratulálok feltalálók,a védekezés az megy.

(.....) haszonlesők.

2017. febr. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1820/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

Kiitos,megelőztek haver!? Hát ja,ha elég ügyes vagy akkor még másokat bepalizhatsz,átverhetsz megkárosíthatsz.Vannak elegen.Pont úgy mint fentebb.Vagy játszd el újra Sam [link]


Az igazi feltaláló nem sunyiban dolgozik (úgy mint te,egyébként mit is csinálsz? Ja várod mások ötleteit,aztán meg már árulnád is a semmit.Úgy mint Józsefünk)

Gratulálok.Szégyen,hogy ilyenek között kell élni.

2017. febr. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!