Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1821/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Ja várod mások ötleteit,aztán meg már árulnád is a semmit.Úgy mint Józsefünk)"

No de Béláim! Mi ez az "Úgy mint Józsefünk"? Mikor árultam én pénzért a know-how-ot? Ingyen olvashattad te is, nem? Például legutóbb a MEG két mágneses körével kapcsolatos elméletet mennyiért kaptad meg tőlem, nem ingyen? Én csak azt tettem szóvá hogy az úgy nem tisztességes hogy az én áramköröm hárman is leszabadalmaztassák, még csak meg sem kérdezve hogy akarok-e negyedik lenni, egy másik meg a gyártásba vitelét is emlegette. És ezzel nem azt akartam mondani hogy én akarom gyártani. Ne keverj össze Neo-val, róla szoktátok emlegetni hogy más ötletére kíváncsi meg hogy szabadalmi hivatalba rohanna merthogy már egyszer megtette. Azért különbséget kell tenni a szabadenergiával foglalkozók közt, mert a világ nem csak szürke színű. De a K-fórumon is az derült ki hogy az emberek nem tesznek különbséget. Vagyis nem gondolkodtak hanem számukra minden szabadenergia infó azonos volt. Azonos a negyedik dimenzió és a 2×2=4 is. Illetve volt és van aki különbséget tesz a szabadenergia infók közt, ilyen például Idegen. Ő a valótlan hozzászólásokra sosem reagált, például az androméda motor asztaltáncoltatós szertartásaira, esetleg azt hogy jó ötlet. De azonnal reagált azokra az infókra ami elég ha gyanús hogy igaz. És tudjuk hogyan reagált.

2017. febr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1822/1938 anonim ***** válasza:
100%

Béláim, én pont azt akartam elérni hogy senki se kényszerüljön borsos áron megvenni semmi olyan készüléket aminek anyagköltsége akár ezer Ft alatt van.

Szinergetikus vagy szinergikus energiaforrásnak nevezném az ilyen készülékeket gyűjtőnéven. Bár ez a fogalom nem honos a fizikában, de jogos az elnevezés. Mert például az elektromos energiát előállítók mindig két esetleg több áramot összegeznek, függetlenül attól hogy parametrikusak vagy "parametrikátlanok".

A szinergetikus hatás fogalma a Műszaki lexikonból:

Szinergetikus hatás, szinergizmus: Két vagy több hatóanyag egyidejű hatása, mely nagyobb, mint a komponensek hatásának összege. ~ ismeretes a különböző kémiai vegyületek esetében, így pl. gyógyszereknél, növényvédő szereknél, gumiipari adalékanyagoknál, stb. A gumiiparban pl. a gyorsítók, ill. az öregedésgátlók eredeti hatásuk többszörösét érhetik el a ~ folytán. Növényvédő szereknél ~ tapasztalható piretrin és piperonil-butoxid egyidejű alkalmazásával.

(Forrás: Műszaki lexikon)

---

Az energiaforrásaink esetében az

a² + b² < (a + b)² = a² + b² + 2ab

egyenlőtlenséggel volt leírva ugyanez.

2017. febr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1823/1938 kiitos ***** válasza:

Bocsi mindenkitől akit felbőszítettem , nem ez volt a szándékom. Nem komolyan gondoltam hogy "megelőztek", csak sajnos nem vittem bele elég iróniát, ezért a félreértés.

Béci egy kicsit túlkombinálod a témát.Szerinted ha pénzt akarnék csinálni ebből akkor ilyen módszert választanék? Nem akarom senki ötletét elvenni, felhasználni. Talán tilos olvasgatni?

2017. febr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1824/1938 anonim ***** válasza:
100%

# 1823: Szerintem egyáltalán nem kell senkinek azon felháborodnia amiért azt írtad hogy "megelőztek". Sőt, köszönöm az infót a horvát generátorról. Csak Idegen nevű barátunk nem tűri ha valami plusz információ tárul nyilvánosság elé, azért volt ez a felháborodása. Akkor is így reagált volna ha komment nélkül csak a linket írod be. Az emberek nagyon is sejtik hogy vannak ilyen elhallgatott energiaforrások, még azok is akiknek fogalmuk sincs arról miként működhetnek. Csak hát az a fránya egymás iránti rosszindulat... És mi magyarok ebben nem szerénykedhetünk, hisz mi 27 évvel a rendszerváltás után is egymás ellen vagyunk, úgy próbálunk a víz felszínén maradni hogy mások fejét lenyomjuk. Csak ennek két hátránya is van:

1. A végén mégis mindig a másokat lenyomó szokott megfulladni.

2. Azok az országok ahol egymással gyüttműködve élnek az emberek, azok fényévekkel előzik meg a korupt keleti blokkot.

2017. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1825/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

Egy részről nem tudom ki az a NEO.(bár a filmet láttam,köze van hozzá?Ő lenne a megváltó?)

Aztán,Józsefünk.Igen erős vehemenciával érvelsz az ingyenenergia mellett.Mintha lenne a világon bármi is ingyen,de legalább következmények nélkül.Az meg satöbbi....


"Például legutóbb a MEG két mágneses körével kapcsolatos elméletet "


Elmélet.Na látod itt a gond.Azóta mióta kitalálták még senki nem tudta megcsinálni úgy ahogyan azt állítják.Pedig próbálták mindenféle elrendezésben.És ahogy te mondod is.

Akkor ez most ér valami hasznosságot a társadalom nemépp felvilágosultjainak? Hát nem,épp ellenkezőleg.Ez inkább butítás.Ez az örökös remény féle lovacska.Csak ez már réges-régen megdöglött.


"Csak hát az a fránya egymás iránti rosszindulat... úgy próbálunk a víz felszínén maradni hogy mások fejét lenyomjuk."


Pontosan erről van szó,nem dumálni kell öcsém.Megmutatni azt amit állítasz.Legalább egy kitakart fényképet tegyél fel,de te még erre is képtelen vagy.Csak szájhősködsz,hogy így meg úgy.Nem, haver.Nincs úgy.És jól mondod,Mi Magyarok

csak szájhősködni tudunk.Aki tudott valamit az akárhogyan is de megmutatta magát.


"az én áramköröm "

Miféle áramköröd?Miféle gépezeted?Vedd már észre magad ember.


Kiitos.A gond nem az olvasás.Sőt! Sajnos inkább abból egyre kevesebb van.A gond a nem gondolkodással van.A rosszindulatú hozzáállással van.Ezek a "feltalálók" pénzben mérnek mindent.

Megelőztek,miben?

Ingyenenergia gép kell?

Egyáltalán mi lehet az alapja?

Ezt az egyszerű kérdést miért nem teszed fel?

Miért nem fejted ki?

Miért nem kérdezősködsz?

Miért nem érvelsz mellette?

Miért nem vállalod fel a velejáró párbeszédet?

Miért?Miért?Miért?Még Ábel is megkérdezi,pedig ő kicsi.

2017. febr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1826/1938 anonim ***** válasza:
100%
Az ország jelenleg bárányokból és farkasokból áll. Béláim nevű és Idegen nevű válaszolók, ti melyik vagytok? Mert nekem úgy tűnik hogy a farkas. Farkasokat meg nem áll módomban etetni.
2017. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1827/1938 béláim2000 ***** válasza:

Az ország jelenleg....


Már egy jó ideje csalókból,hazugokból szemfényvesztőkből áll.Nem kell itt sehová állni.(inkább tova kellene)

2017. febr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1828/1938 anonim ***** válasza:
Miért azok csalók, hazugok és szemfényvesztők akik nem táplálnak farkasokat?
2017. febr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1829/1938 anonim ***** válasza:

Különös volt minden szabadenergia fórum. Mert aki hasznos fórumozó volt, arra a tömeg vagy a tömegből valaki mindig rátámadt. Például legutóbb "kiitos" nevű felhasználó belinkelte a horvát generátort, csupa jóindulatból hogy ha esetleg valaki úgy akar venni akkor az egy lehetőség. Erre idegen máris rátámadt szokása szerint. Béláim úgyszintén, a "Nahh,megint egy gyöngyszem" kijelentésével kezdve. Régebben Karvak szokott nagyon jó dolgokat írni. Természetesen az ő sorsa is ez lett:

[link]

Hát Béláim! (Nem a fórumozó Béláimra gondolok hanem az összesre). Akkor hogy haladjunk előre ha mindig lefejezzük azokat akik a szekerünket egy centit is előre merészelik tóni?

2017. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1830/1938 béláim2000 ***** válasza:

Még mindig nem érted Józsi!?


Ahhoz,hogy az általad áhított haladás(ne birkák vagy farkasok legyünk) megtörténjen ahhoz értelmes hozzászólások és arra értelmes reagálás kell.


Például.Tegyük fel te intézel a közönséghez valamilyen rajzot valamiről (igen tettél fel,ugyan nem a sajátodat de ez most legyen lényegtelen) .

Ráugranak néhányan és megcsinálják,elkészítik az áramkört.Vagy gépet.Aztán rájönnek,hogy nem is úgy működik mint ahogyan a rajzon van állítva.

Rájönnek,hogy nem produkálja azt az effektust mint amit állítanak vele.

Ezt szóvá teszik az effektust vagy gépet megépítők.

Eddig a válasz főleg (tőled ) az volt,hogy nem jól csinálták.

A gond az,hogy egyetlen egy áramkört vagy gépet nem mutattál be még.Csak hárítasz,hogy

-nehogymáá ingyé mutogassak valamit a többikekmeg rohannak a hivatalba-

Nem elméletről van szó (mint ahogyan mondod Karvak esetét,visszaolvasva valahol az elején.Ő sem értette meg hiába kérték tőle többen,hogy valami elrendezést mérést mutasson már) hanem a gyakorlati megvalósításról.Aztán ha az sikeresen reprodukálható akkor nem lehet senkit csalással vádolni.

Szerinted a QEG az mi volt ha nem csalás?

Szerinted ott mennyi pénzt kértek el a semmiért?

Amit idetett kiitos az sem különb tőle.


Tehát nem elég csak idebüfögni valamit a nagyvilágba.

Érted már végre, kiitossal együtt?


Miféle fórumok?Miért a többes szám?

2017. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!