Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1831/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

Józsi,egyszer már felajánlottam mondom megint (másnak is)!!


Mutass be egy áramkört (vagy valami gépet) amit

TE SAJÁT MAGAD építettél ami mérhetőleg többet ad ki mint amennyit beleteszek.(a legegyszerűbb D.C. ben mérni)


-Állításaid szerint van több is.-


Nem kell megmutatnod minden egyes részét.Aztán ha sikeresen reprodukálhatom akkor bocsánatot kérek tőled (is) minden egyes eddigi írásom miatt.

Ne csak állítsad (mint pl a MEG nevű valamit,vagy energia négyzetességet mert abból még nem jön ki több) hanem mutasd is meg.Érted?


Leeshetne már végre (neked is),hogy nem az áhított dolgaid ellen van itt senki.Hanem avval,hogy már jó ideje nincs rá még egy egyszerű példa sem.Beszélni és állítani mindenki tud.De bemutatni...........

2017. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1832/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Ráugranak néhányan és megcsinálják,elkészítik az áramkört.Vagy gépet.Aztán rájönnek,hogy nem is úgy működik mint ahogyan a rajzon van állítva.

Rájönnek,hogy nem produkálja azt az effektust mint amit állítanak vele."

Szerintem meg csak egyszerűen arról volt szó hogy aki ráugrott és rájött hogy tényleg azt produkálja amit állítanak róla, az a tisztelt nagyérdemű fele azt hazudta hogy nem működik. Ezt szokták tenni már a jó elmélettel is: Az hülyeség, csalás, stb. Ahogy a "kiitos" által belinkelt generátorról is kijelentik hogy az csalás. Ráadásul úgy hogy meg sem nézték a valóságban, nem is vettek belőle, de azért szerintük csalás. Hátha valaki jól járna ha vesz belőle. Vagy mi van ha a napelemek helyett azt kezdenék venni az emberek? Ezt nem engedhetik egyesek. Már rég megszokhattuk hogy ami a szekeret egy centit is előre tolná arról az emberek csak negatívot írnak.

2017. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1833/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%
Megint félrebeszélsz JÓÓÓÓÓZSIIIII! Nem értesz?
2017. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1834/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

"rájött hogy tényleg azt produkálja amit állítanak róla, az a tisztelt nagyérdemű fele azt hazudta hogy nem működik."


Jó pár illetővel tartottam(tarom) a kapcsolatot(és ők is) és milyen érdekes?mindenki egyértelműen ugyan azt állítja.Vagy csak olvass az overunitybe,érdekes ott sem működik senkinek az áhított

MEG-ed.Vagy bármi.Vajon miért?De megint csak milyen érdekes?véletlenül csak JÓZSINAK működik MINDEN.Csak van egy kis bibike.Nem tudja megmutatni a drága.Miért?Jujj tudom,mert ellopják tőle a gaz csúnya bácsik az ötletet.

Azt amit nem is Őkelme talált ki.


Józsi,te tényleg ennyire sügér vagy?Tényleg nem vagy képes észrevenni magad?


Igen kiitos mutatott egy oldalt.Megint bedobtak egy gumicsontot a kutyáknak.Hadd rágódjanak.Vagy fizessenek.


"Ezt szokták tenni már a jó elmélettel is"


Sokadjára kérdezem (bár még kiitos sem válaszolt):

-mi a forrása a többlet energiának

-mennyit kell betenni és mennyi energia jön ki belőle

Ezért adott a következő kérdés is:

-mi a jó elmélet miszerint ha beteszek adott teljesítményt akkor az adottól több fog kijönni a szekunder oldalon


Nem nyekeregni kell öcsém,a konkrét kérdésre konkrét választ adni.A konkrét kérdésre konkrét bizonyítékot adni.

2017. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1835/1938 anonim ***** válasza:
100%

A MEG-et nem tudom megmutatni mert egyik villamosmérnök ismerősömé. De együtt üzemeltük be, pontosabban mondva felhasználta a know-how-ot amit mondtam róla. Épp úgy működik ahogy például a TransVerter is.

"Mi a többlet forrása?" Jesszusom! Szóhoz sem jutok. Nincs értelme reagálni rá.

Na és vajon miért nem sikerült beüzemelni a MEG-et? Úgy nem fog ám működni ahogy legutóbb a K-fórumon történt, hogy már ott felvetettem a helyes elméletet róla, erre egy "Utazó" vagy "Dnsun" vagy mit tudom én milyen nevű felhasználó rávágta hogy az nem úgy van, hanem fordítva. Hát persze hogy fordítva, és azért van fordítva, amiért például "idegen" is rávágja a jó infókra hogy barom, idióta, sült ökör, csalás, stb.

Elárulom hogy Széles Gábor energiacellája sem csalás. De azért néhány nagyokos nyomja a dumáját, például hogy megvezették az alkimistái. Vagy olyan kérdést írnak ki róla hogy normális-e. Igen, nagyon is normális, és jelesre végzett a villamosmérnökin, és meg tudja állapítani hogy mit lát és helyes elmélete is van róla.

2017. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1836/1938 anonim ***** válasza:
100%

Valaki itt a gyakorikérdéseknek egy másik kérdésénél találóan fogalmazta meg a lényeget:

Ha a bárányok oldalára állsz az élükre vezetőnek, akkor a farkasok szét fognak tépni. De ha a farkasokhoz csatlakozol akkor még meg is védenek a bárányoktól és mindig segítenek fogni birkát is hogy jól lakott légy.

Hát ez van a szabadenergiával is. Például Széles Gábor ha tényleg elkezdte volna gyártani az energiacelláját a bárányok részére, akkor bizony az ország egyik leggazdagabbja pozíciójából könnyen akár egy szürke alkalmazotti pozícióban találhatta volna magát. De így hogy hagyja az egészet a fenébe, még azzal sem törödve hogy a bárányok hülyének nézik, így minden oké és gyarapodhat tovább a vagyona.

2017. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1837/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

"Mi a többlet forrása?" Jesszusom! Szóhoz sem jutok. Nincs értelme reagálni rá.


Azért ha lehet mégis alacsonyodjál már le az én bugyuta tudatlan szintemre és magyarázd el.Ha már nem tudod bemutatni.

2017. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1838/1938 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van szó hogy alacsony szintűnek tartanálak! Hanem tudtommal már elég régóta fórumozol itt hogy te is olvastad a többletenergia magyarázatát. Ráadásul sejtésem szerint több néven is írogatsz ide, és a másik éned nagyon is jól tudja mi a többlet oka, mivel rázott is meg téged a többletenergia ha az vagy akire gondolok.

[link]

2017. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1839/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%
Igen kilenc életem van meg még három.Azon felül is legalább tíz.Ja és most már erre a képre végképp megrázott a gondolat,hogy veled nem lehet értelmesen beszélni.
2017. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1840/1938 anonim ***** válasza:
100%

"...erre a képre végképp megrázott a gondolat,hogy veled nem lehet értelmesen beszélni."

Mivel jó információt tettem fel azzal a képpel, és a nagyérdemű felé illik azt hazudni hogy az tévedés, csalás. Ezt a szokást már ismerem. Ha azt mondtam volna hogy a többlet a hipertérből teleportálódik elő, azt tudom hogy helyesnek nyilvánítod a nagyérdemű felé, hadd szenvedjen a pór nép a használhatatlan infóval. Idegen barátunk is így szokott csinálni.

2017. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!