Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok kirekesztőbbek...

A liberálisok kirekesztőbbek és gyűlölködőbbek mint a nácik?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam pár napja az index fórumra, hát az ottani liberálisok valami elképesztőek: az erdélyi magyarokat és a nemzeti szimbólumokat gyalázták nyomdafestéket nem tűrő stílusban, persze a bevándorlók egytől egyig ártatlanok (érdekes hogy az ottani moderátorokat ez nem zavarta, én belinkeltem egy szélsőjobboldali honlapot egyből tiltást kaptam :D)

Ott vannak még a nemzeti felvonulásokon, szélsőjobboldali felvonulásokon, Fidesz gyűléseken az olyan liberális aki fröcsögve ordít hogy "nácik" "nácik" stb, néha még verekedést is provokál.

Aztán a másik liberális aki diktatórikus módon a szólásszabadságot tiporva betiltaná a szélsőjobboldali felvonulásokat (Becsület Napja stb), és a meleg felvonuláson az ellentüntetéseket se engedélyezné.

Szerintem ha mindezeket összevetjük, a liberálisok gyűlölnek mindenkit aki nem liberális, ezzel együtt szerintem a mai magyar politikai palettán a leguszítóbb, leggyűlölködőbb, legkirekesztőbb politikai irányzat. Ti mit szóltok?



2015. júl. 19. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 tetro ***** válasza:
24%

12.16

kire gondolsz az első hét közül?

2015. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 tetro ***** válasza:
31%

12.18

nem látom ennél a kérdésnél a romatagozat egyik képviselőjét sem. te igen?

2015. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
55%

Erről beszéltem, már hátrál:)

Látod, ez vagy te.

Nyomod itt az antirasszista szlogent, közben meg te magad vagy a legnagyobb rasszista.

Nem veszed észre magad?

2015. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
25%

11: Hát, nem tudom, hogy más hogy van vele, de én konkrétan fel szoktam őket ismerni, mivel több is van a rokonságban/ismerősi körömben.


Valóban korrekt zsidóval esküszöm, még nem találkoztam; pedig még a nagynéném is az.

2015. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim válasza:
39%

A tribalizmus eleve kirekesztő. Persze hogy a saját felségterületükön kirekesztenek a jobboldali eltolódásoddal. Mintha a kurucon nem tépnék széjjel a cigány- és zsidómosdató naiv meleg hippit. Igen Mo.-n nem mehetsz melegbárba, ha tulajnak nem tetszik, hogy kopasz vagy; ő mosat ott pénzt, tehát az ö döntése, nem az anyaföld joga. Viszont nem bölcs döntése lemenni Elton John-nak se a nemzeti ivóba.

Bármelyik oldal is érné el a kritikus tömeget, az ellenzéket biztos a busz hátsó fertálylába küldené.

2015. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 tetro ***** válasza:
69%

12.23

semmilyen logikai koherencia nincs abban amit írsz.

mivel hátrálok? miből? ezt mihez írod? milyen rasszista kijelentést tettem, ellenben veled?

2015. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj h a szélsőjobboldali emberek vhogy téveszmében élnek és nem látják át h miért is alakult ki a liberalizmus vagy h mik az okok ami miatt kialakult. Nem a rasszista ideológia a válasz a liberalizmusra hanem fordítva a liberalizmus a válasz a rasszista nacionalista radikális ideológiára.


A liberalizmus az egyenlőségről és szabadságról szól ami pont h a rasszista szélsőségesek miatt jött létre és nem fogja elnézni azt h olyan emberek fröcsögjék a hülyeséget akik nyíltan szembe mennek a liberalizmussal és miért is kéne elfogadni őket? Mi felakarunk építeni egy liberális társadalmat és így nem fogjuk elfogadni azt aki megakarja szüntetni az egyenlőséget és a szabadságot. Miért is kéne? Liberalizmus elfogad minden embert kivéve azt aki pont h az egyenlőséget és a szabadságot akarja megszüntetni mint ezek a jobber radikális barmok.

2015. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
18%

tetro

Te most amikor játszod itt az oldalon a hülyét, komolyan elhiszed, hogy ezt bárki is beveszi?

2015. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 tetro ***** válasza:
34%

12.54

mit? nem próbálnál meg csak egyszer értelmes ember módjára kommunikálni?

2015. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
37%

Mondom, hát ilyen nincs:D:D:D:D:D:D

Sírok:D:D:D:D

2015. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!