Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok kirekesztőbbek...

A liberálisok kirekesztőbbek és gyűlölködőbbek mint a nácik?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam pár napja az index fórumra, hát az ottani liberálisok valami elképesztőek: az erdélyi magyarokat és a nemzeti szimbólumokat gyalázták nyomdafestéket nem tűrő stílusban, persze a bevándorlók egytől egyig ártatlanok (érdekes hogy az ottani moderátorokat ez nem zavarta, én belinkeltem egy szélsőjobboldali honlapot egyből tiltást kaptam :D)

Ott vannak még a nemzeti felvonulásokon, szélsőjobboldali felvonulásokon, Fidesz gyűléseken az olyan liberális aki fröcsögve ordít hogy "nácik" "nácik" stb, néha még verekedést is provokál.

Aztán a másik liberális aki diktatórikus módon a szólásszabadságot tiporva betiltaná a szélsőjobboldali felvonulásokat (Becsület Napja stb), és a meleg felvonuláson az ellentüntetéseket se engedélyezné.

Szerintem ha mindezeket összevetjük, a liberálisok gyűlölnek mindenkit aki nem liberális, ezzel együtt szerintem a mai magyar politikai palettán a leguszítóbb, leggyűlölködőbb, legkirekesztőbb politikai irányzat. Ti mit szóltok?



2015. júl. 19. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
93%

Nem, a liberálisok nem kirekesztők.


Viszont a magyar baloldalnak köze nincs a liberalizmushoz.

2015. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
100%
A mai liberalistáknak köze sincs a liberalizmushoz, a baloldal sem tud sok a baloldali értékekről,poli- tizálásról,ahogy a mai konzervatívok sem igazán tudják,mi az a konzervatimizmus.Arról meg már ne is beszéljünk,hogy a mai keresztény-demokraták,mit tudnak a kereszténységről, keresztény értékekről.
2015. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
78%

"A liberalizmus ma már csak annyit jelent, hogy gyűlölni kell a nemzetet, vallást, hazafias embereket és mindenben pártfogolni kell a kisebbségeket, bűnözőket és a nem magyarokat."


Állj, állj, 45-ös. A liberalizmusnak az az alapja, hogy hogy a szabadságjogaim addig terjednek, ameddig nem sértik a másokéit. És igen, a kisebbségek védelme is benne van. És a vallásszabadság is, és annak a szabadsága is, ha valaki nem vallásos. És az is, hogy ha valaki konzervatív, elfogadjuk, de azt is, ha valaki nem az.

2015. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
37%

Elméletben így van.

De gyakorlatban aki ellenzi, hogy a képen látható gyerek helyébe a fia legyen azt lenácifasisztázzák

[link]


vagy aki szerint ha valakit kirabol egy "sötétebb" bőrű akkor a kirablót kell felelősségre vonni az is már szerintük intolerancia.

És így tovább...

2015. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
72%

"A liberalizmus ma már csak annyit jelent, hogy gyűlölni kell a nemzetet, vallást, hazafias embereket és mindenben pártfogolni kell a kisebbségeket, bűnözőket és a nem magyarokat."


Az ilyen lokottek fejeben mint te, mindenkeppen igy van.

2015. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen kérdéseknél és válaszoknál tisztán látszik, hogy milyen nagy az Isten állatketje.
2015. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
84%

Biztos én vagyok a hülye, de kikkel szemben kellett volna tetronak megvédenie a magyarokat ezen az oldalon? Ez egy magyar fórum, ahová magyarok írnak. Ezt sosem értettem itt, hogy "ezt meg azt megvédi, de a magyarokat nem", de ki ellen? Ha valakinek nem tetszik valami, attól rögtön magyarellenes lesz? Szerintem itt és a hasonló fórumokon pont nem az a cél, hogy a magunkat ajnározzuk, hanem ha valami gond van, valami hiba van azt ki kell mondani, és meg kell beszélni, szépen egymás között. Külföldi fórumon lehet, sőt kell is védeni a hazánkat és magunkat, de egy kis önkritika magunk között sosem árt. Az, hogy mondogatjuk, hogy "a cigányok/zsidók/pirézek ilyenek, olyanok" az nem oldja meg a problémát. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen általánosítások nem is feltétlenül igazak, mindig van egy kis hányad akit emiatt jogtalanul ér hátrány.


A rasszisták kirekesztéséről, hogy miért is más az, mint pl. a zsidók kirekesztése. Romának születik az ember, senkinek nincs ráhatása, hogy cigány lesz-e vagy sem. Az, hogy valaki rasszista-e az választás kérdése, ezen változtathatsz. Az, hogy cigánynak születtél nem árulja el feltétlenül, hogy milyen a jellemed. Ha rasszista vagy, akkor a jellemedre, értékrendszeredre vonatkozóan lehet következtetéseket levonni. Ez a nagy különbség. És ez nagyon nagy különbség.

2015. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
43%

például itt ebben a kérdésben Tercier kiállhatott volna a magyarokért ahelyett, hogy Mátyás királyunkat románozta volna:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__7..


és még sorolhatnánk...

2015. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
69%
De hát tény, hogy Mátyás román származású volt. Lehet azt mondani, hogy nem, de ez a tényeket nem változtatja meg. Ugyan így lehet mondani, hogy a Pitagorasz tétel nem igaz, csak hülyének fognak nézni. Még egyszer megkérdem, miért kell a magyarokat védeni egy magyar fórumon? Attól, hogy hazugságokkal meg önajnározással etetjük magunkat, a problémák még nem oldódnak meg. Szembe kell nézni a valósággal, és nem légvárakat kell építeni.
2015. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
35%

A magyarokat és a keresztényeket 1919 óta le akarják nyomni, ez is tény, mint a Pitagorasz tétel. Nem kell védeni őket? - de nem is kéne támadni


- akkor a gond letudva.

2015. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!