Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok kirekesztőbbek...

A liberálisok kirekesztőbbek és gyűlölködőbbek mint a nácik?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam pár napja az index fórumra, hát az ottani liberálisok valami elképesztőek: az erdélyi magyarokat és a nemzeti szimbólumokat gyalázták nyomdafestéket nem tűrő stílusban, persze a bevándorlók egytől egyig ártatlanok (érdekes hogy az ottani moderátorokat ez nem zavarta, én belinkeltem egy szélsőjobboldali honlapot egyből tiltást kaptam :D)

Ott vannak még a nemzeti felvonulásokon, szélsőjobboldali felvonulásokon, Fidesz gyűléseken az olyan liberális aki fröcsögve ordít hogy "nácik" "nácik" stb, néha még verekedést is provokál.

Aztán a másik liberális aki diktatórikus módon a szólásszabadságot tiporva betiltaná a szélsőjobboldali felvonulásokat (Becsület Napja stb), és a meleg felvonuláson az ellentüntetéseket se engedélyezné.

Szerintem ha mindezeket összevetjük, a liberálisok gyűlölnek mindenkit aki nem liberális, ezzel együtt szerintem a mai magyar politikai palettán a leguszítóbb, leggyűlölködőbb, legkirekesztőbb politikai irányzat. Ti mit szóltok?



2015. júl. 19. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 tetro ***** válasza:
38%

12.58

"Egyszer nem láttam volna még, hogy cigány vagy zsidó rasszista embereket fikázott volna."

mutass már erről az oldalról cigány és zsiód rasszista embereket, akiket fikáznom kellett volna.

2015. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
20%

Ez most tényleg mindent visz:)

Na jó, inkább megyek és nézek valami filmet, mert ez most letett;)

2015. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
56%

Hát mondjuk ott van Kertész Ákos:)

Vagy mondjuk az említett roma tagozat.

Mi a véleményed róluk?

2015. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 tetro ***** válasza:
35%

13.03

nem tudom észrevetted-e, de jellemzően se a roma tagozat se Kertész Ákos nem tesz fel rasszista kérdéseket az oldalon, se nem ír kommenteket. így elég nehéz lenne rájuk reagálni itt.

Kertész Ákos szerintem ugyanúgy a véglet, mint mondjuk ti itt páran. Ugyanúgy egysíkúan gondolkozik, és csak mélyíti a szakadékot.

A roma tagozattal konkrétan soha egyetlen egy hírben nem találkoztam még. mondjuk nem is járkálok a facebook oldalukra, ez tény...

2015. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
38%

Na ezt is megéltük:)

tetro nyíltan bevallotta, hogy náci:)

Elvégre mi más lehetne az, aki elítéli kertész papát?:)

2015. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
59%

Már félórás a kérdés-feletet! Rekord!


Jó lenne, ha nem törölnék, az elfojtás nagyon nem hasznos dolog

- mégis hol és mikor beszéljük meg ezeket? ? ? ?

2015. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 tetro ***** válasza:
39%

13.08

szóval aki szerint egy egyén aki szélsőséges nyilatkozik többször az szélsőséges, az szerinted náci? és ezzel bevallottam? ez mégis hogy?

2015. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 tetro ***** válasza:
31%

13.09

szerintem olyan stílusban, ahol az egyik fél semmire sem reagál csak b@lf@s077a a másikat, sehol sem kell beszélni se erről sem másról. azt gondolom az ilyen értékes tagokat nyugodtan lehet nélkülözni, amíg nem tanulnak meg értelmes lény módjára kommunikálni.

2015. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 tetro ***** válasza:
28%

13.14

pont erről beszéltem...

2015. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
41%

Rákosi: "Aki nincs velünk ellenünk van"

Kádár: "Aki nincs ellenünk, velünk van"

Mai libsik: "Aki nincs velünk, ellenünk van... ráadásul egy rohadt kirekesztő, rasszista, intoleráns náci"

2015. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!