Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok kirekesztőbbek...

A liberálisok kirekesztőbbek és gyűlölködőbbek mint a nácik?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam pár napja az index fórumra, hát az ottani liberálisok valami elképesztőek: az erdélyi magyarokat és a nemzeti szimbólumokat gyalázták nyomdafestéket nem tűrő stílusban, persze a bevándorlók egytől egyig ártatlanok (érdekes hogy az ottani moderátorokat ez nem zavarta, én belinkeltem egy szélsőjobboldali honlapot egyből tiltást kaptam :D)

Ott vannak még a nemzeti felvonulásokon, szélsőjobboldali felvonulásokon, Fidesz gyűléseken az olyan liberális aki fröcsögve ordít hogy "nácik" "nácik" stb, néha még verekedést is provokál.

Aztán a másik liberális aki diktatórikus módon a szólásszabadságot tiporva betiltaná a szélsőjobboldali felvonulásokat (Becsület Napja stb), és a meleg felvonuláson az ellentüntetéseket se engedélyezné.

Szerintem ha mindezeket összevetjük, a liberálisok gyűlölnek mindenkit aki nem liberális, ezzel együtt szerintem a mai magyar politikai palettán a leguszítóbb, leggyűlölködőbb, legkirekesztőbb politikai irányzat. Ti mit szóltok?



2015. júl. 19. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
91%

"Jobb"


Miért? Nem tök mindegy, hogy kun vagy román? Vannak a románok között is dolgos, jó emberek, meg léhűtők is. És a németek között is. És bizony a magyarok között is. Egy embert nem szabad a származása alapján megítélni. Az csak egy olyan tulajdonság, mint a szemszín.


Egyébként a tényeken az nem változtat, hogy egy korabeli szlovák minek vallotta magát, származását tekintve szlovák volt. Ma is egy sváb az sváb, egy cigány az meg cigány, de ettől függetlenül mindketten teljes jogú magyar állampolgárok. És mindkettejüknek jogukban áll magukat magyarnak tekinteni, pont az állampolgárság miatt. A tényeket megváltoztatni nem lehet!

2015. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
68%
Nem, egyáltalán nem.
2015. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
2015. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!