Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Akik azt szeretnék, hogy...

Akik azt szeretnék, hogy visszahozzák a sorkatonaságot, mit szólnak ehhez?

Figyelt kérdés
Azokat a visszahúzódó, csendes embereket, akiket gyakran az iskolában is kiközösítenek, és alig várják, hogy kikerüljenek onnan, a katonaságon olyan szinten megaláznák, kiközösítenék, megnyomorítanák, hogy az az egész életüket tönkretehetné. Nem kics*szés egy ilyen emberrel, hogy azt mondod neki, muszáj bevonulj katonának?

2016. szept. 18. 18:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút sorkatonaság ellenes vagyok,de a sorozáson ez ilyen emberek valószínűleg nem lennének alkalmasak,és nem hívnák be őket.Nem tartok attól,hogy újra bevezetnék,mert remélem olyan emberek döntenek erről,akik tudják,hogy nem lenne értelme.K*cs*g emberek véleménye meg nem számít,akik azt szeretnék,hogy szívjanak a mai fiatalok is,és az állam 100 milliárdokat dobjon ki erre dologra.
2016. okt. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer megkell tanulni tökös férfivává vállni...

Ez ugy sose fog sikerülni, ha nem tud kiállni magáért, vagy megvédeni magát...nemhogy mást.

A társadalom már igy is romokban, a sorkatonaság megszűntetése pontosan egy szög volt a koporsóba.

Bunkók ezelőtt is voltak, ma is vannak és ezután is lesznek. Ennek nem sok köze van a katonai kiképzéshez...

2016. nov. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
88%

"Egyszer megkell tanulni tökös férfivává vállni... "


Mondd már el nekem légyszíves, hogy miért válna egy férfi tökössé attól, hogy egész nap ordibálnak vele cigányhangerőn mint valami mocskos állattal, csicskáztatják, szívatják, és neki kuss a neve? A sorkatonaságban pont az volt a lényeg, hogy teljesen mindegy, hogy igazságtalanul ordítottak veled, neked tűrnöd kellett, és nem álhattál ki magadért.

A csicskáztató, bunkó parasztok meg ezáltal kiélhették a kisebbségi komplexusaikat legálisan olyan embereken, akik abszolút nem szolgáltak rá erre.

De nézz csak körül: a mai feleségverő, gyerekeiket lesz@ró, bűzlő sörhasú alkeszek többsége mind volt régen sorkatona! Apám dettó ilyen semmirekellő idióta volt, és ő is volt sorkatona! Ez neked férfi? Mert az én szememben a legkevésbé sem.


Ha ennyire ajánlgatod, fáradj be a toborzóirodába és jelentkezz.

2016. nov. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

23-as


Mint mondtam semmirekellők, voltak akkor is, vannak ma is és lesznek ezután is.

Mindenkiből nem lehet embert faragni, de megtanulhatod a tiszteletet, a fegyelmet, és a kitartás. Amik olyan tulajdonságok amik egy élhetőbb társadalomhoz szükségesek.

Jöhetsz itt olyan hasonlatokkal, hogy felesleges a rendőrség is, hiszen bűnözés is mindig volt meg lesz, azonban megfelelő intézkedésekkel, vagy épp rosszakkal, ezek aránya könyen megfordítható.

Érdekes módon nőben is láttam olyat, nem is egyet akit körbeírtál....ő biztos nem volt sorkatona, így a sztereotípizálásodhoz, sincs sok köze.

Általában, az éretlen, munkakerülő,lusta kis puhap*csű megmondólegények lázonganak a leginkább. Mint ahogy itt is teszik. Azért mert ők lennének a leginkább csicskáztatva...jól érzed.

A katonaság a bajtársiasságra nevel. Nincs szükség olyan egyénekre akik hasraütés szerűen kivonják magukat a közös felelősségvállalás alól, valamint többre tartják magukat. Ez rátermettség kérdése, és el kell fogadni a hiearhiát. Ha jobb vagy bizonyíts, és ne feleselj, he siránkozzál mint egy óvodás. Tűrd el. Egyébként nem kértem életmód és karrier tanácsokat, mit és hogyan csináljak. Tarsd meg magadnak a közeljövőbe, rád fér. További szép napot!

2016. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
60%

#24

A katonaság a bajtársiasságra nevel.

Nem tudom voltal-e sorkatona, de azt nagyon benezted. Osszetartasra osztonoznek, de nem nevelnek, es ha megis tennek, hat nagyon nem mukodott soha.

2016. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
38%
akkor a hiba benned volt.
2016. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
85%

Igen bennem... Meg ugy meg 249 emberben. A katonasagon belul is pont ugy mukodnek az emberek mint rajta kuvul. Akik hasonloan gondolkoznak egy csapatba verodnek, igy lesz sok kisebb csoport egy nagyon belul. Es az en csoportomert hamarabb nyulok tuzbe mint a tobbiekert.

Ne probald nekem beadni hogy ha voltal katona akkor mindenkire ugyanugy bajtarskent nezel, vagy egyszerubb pelda, a suli, mert vannak hasonlosagok, ott is minden diak ugyanazt valtotta ki beloled.

2016. nov. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
52%
Nem elég ,hogy éhbérért dolgozzunk és még van amikor ingyen is, még a vérünket is akarják a népnyúzók, a gyárosok, a rabszolgatartók, és főleg az imperialisták.
2016. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Ja még egy nem leszünk az imperialisták ágyútöltelékei.
2016. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!