Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A zsidók miért titkolják a...

A zsidók miért titkolják a rák ellenszerét?

Figyelt kérdés

2012. jan. 27. 14:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:

a Gyuri EEÁ-s tervei ,meg Amerika aranyspekulációja teljesen irreleváns a rák gyógymódja szempontjából.


Igazából csak offolsz semmi mást nem csinálsz.


A fentebb említettekből az sem derül ki miért célja az "árnyékormánynak berákosítania Izraelt?



Kivételesen egyetértek Madárkával bár ő ugyanolyan mint te csak a ló másik oldaláról,hogy súlyos pszichiátriai eset vagy.És nem is az összeesküvéselméletek miatt ,amiatt szimplán csak véleménykülönbség lenne ,de a vitastílusod hogy egy újabb víziót köhhentesz fel aminek általában semmi köze az előzőhöz.Valamint a privát üzik tartalomnélkülisége ,sem értelmes emberre vall.Személyeskedés vagy a kiírt kommented bemásolása.

2012. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
"árnyékkormány"*
2012. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
0%

Népességcsökkentés miatt rákosítanak...


Nemcsak az aranyspekulációról volt szó. Hanem arról is, hogy mi miatt jutott el az USA az összeomlás szélére.


De hagyjuk abba az offot.


Az sértő, hogy engemet is összeesküvés hívőnek tartasz. Én nem hiszek a dolgokban mint egyesek, hanem elfogadom őket. Nem azért fogadom el őket, mert ez "divat" vagy "jó érzés tudni titkos dolgokról", hanem azért mert a bizonyítékok (tárgyi bizonyítékok, hírek, meg logikaiak) meggyőztek. Normális ember a gondolkodás útján jut el ezekhez az "összeesküvés elméletnek" csúfolt dolgokhoz.


Meg az is sértő, hogy ahhoz a fröcsögő idiótához hasonlítasz. Én kész tényeket mondok, fősodratú médiából is másolok dolgokat, mégis lehülyézel.

2012. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 A kérdező kommentje:
Haggard: hol tartózkodik ez a "háttérhatalom"? Mi is pontosan a végső céljuk? Illtve hogyan lettek a "világ urai"?
2012. jan. 28. 15:39
 45/76 anonim ***** válasza:
84%

"fősodratú médiából is másolok "

A kuruc NEM fősodratú média...

2012. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:

Haggard válasza:


"Népességcsökkentés miatt rákosítanak..."


Szóval már Izráel népe sem megfelelő az újvilágrenfbe?:D


Akkor ki a megfelelő [az általad nagyrabecsült 1-2 száz családot kivéve?


"Nemcsak az aranyspekulációról volt szó. Hanem arról is, hogy mi miatt jutott el az USA az összeomlás szélére."


És az USA-nak mi köze van most a rához?


De hagyjuk abba az offot."


"Az sértő, hogy engemet is összeesküvés hívőnek tartasz. Én nem hiszek a dolgokban mint egyesek, hanem elfogadom őket."


Ahhoz képest lelkesen terjeszted.


"Nem azért fogadom el őket, mert ez "divat" vagy "jó érzés tudni titkos dolgokról", hanem azért mert a bizonyítékok (tárgyi bizonyítékok, hírek, meg logikaiak) meggyőztek. "


Milliónyi logikai buktatója van ezeknek.Pl:Ennek az árnyékormányának a bürokráciájának hihetetlen ember és pénztömege amit ennyi ember tud z nem titok.A természetes rivalizálás teljes hiánya.mindent tudnak ,de megvárják míg a szolgáik fél évet panaszkodnak.Nem a nagy és erős országoknak rontanak akik veszélyesek hanem kis cafatokra vadásznak mint Magyarország.Ahhoz képest hogy rohadt titkosak mindenki tud róluk itten szinte mindent és következmények nélkül teheti meg.Meg hát a rákos kérdésnél felvetett logikai fekvőrendőröket sem vetted figyelembe.


"Normális ember a gondolkodás útján jut el ezekhez az "összeesküvés elméletnek" csúfolt dolgokhoz."


Aha...


"Meg az is sértő, hogy ahhoz a fröcsögő idiótához hasonlítasz. Én kész tényeket mondok, fősodratú médiából is másolok dolgokat, mégis lehülyézel"


Nem a mondanivalód miatt[bár azzal sem értek egyet] ,hanem ahogy mondod.


Amikor szorul a hurok átugrod korábbi álláspontod és teljesen új témába vágsz bele.Az értelmetlen privát üzeneteid,és most már csak copy paste-nád a korábbi hozzászólásaidat.Nem vagy vitapartner ,nem mint egy elmebetegé olyan a beszédstílusod.És a nevetséges flame war-od Madárkával sem dob sokat a megítéléseden.


Végezetül megkérlek vagy válaszolsz végre az ellenérvekre vagy elhagyod a témakört.

2012. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:

"A kuruc NEM fősodratú média..."


Hol linkeltem a kurucról? Én a foxnews-ról, lifesite-ról meg a bencsikrata (magyar demokrata) oldaláról linkeltem...


"És az USA-nak mi köze van most a rákhoz? "


- Nem a rákhoz van köze, hanem a háttérhatalomhoz. Az USA belement a megnyerhetetlen iraki háborúba, s az iraki háború miatt az összeomlás közelében van, ami zene a háttérhatalmiak füleinek.


"Milliónyi logikai buktatója van ezeknek.Pl:Ennek az árnyékormányának a bürokráciájának hihetetlen ember és pénztömege amit ennyi ember tud z nem titok.A természetes rivalizálás teljes hiánya.mindent tudnak ,de megvárják míg a szolgáik fél évet panaszkodnak.Nem a nagy és erős országoknak rontanak akik veszélyesek hanem kis cafatokra vadásznak mint Magyarország.Ahhoz képest hogy rohadt titkosak mindenki tud róluk itten szinte mindent és következmények nélkül teheti meg.Meg hát a rákos kérdésnél felvetett logikai fekvőrendőröket sem vetted figyelembe. "


- Ezeknek nem kell mindenkit felvásárolnia, elég a 150 leggazdagabb és legbefolyásosabb családot megvenni, akik a munka miatt rángatják láncon az embereket.


"Ahhoz képest lelkesen terjeszted. "


-Azért terjesztem, hogy hadd tudják meg az igazat az emberek. Amúgy nem csak én terjesztem, hanem maguk a háttérhatalmiak is. Azért beszélnek nyíltan világkormányról meg népességcsökkentésről, hogy szoktassák az embereket az elkövetkező dolgokhoz.


"Amikor szorul a hurok átugrod korábbi álláspontod és teljesen új témába vágsz bele.Az értelmetlen privát üzeneteid,és most már csak copy paste-nád a korábbi hozzászólásaidat.Nem vagy vitapartner ,nem mint egy elmebetegé olyan a beszédstílusod.És a nevetséges flame war-od Madárkával sem dob sokat a megítéléseden. "


-Az a bolond teljesen felhúzott.

2012. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:

"Szóval már Izráel népe sem megfelelő az újvilágrendbe?:D "


- Azok is ugyanolyan áldozatai mint mi.


Új világrend nem süketség, az idősebb Bush is Új Világrendet akar.


http://www.youtube.com/watch?v=Rc7i0wCFf8g

2012. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:

"Haggard: hol tartózkodik ez a "háttérhatalom"?

-itt közöttünk. Egyesek szerint gyíkemberek (!) a valódi háttérhatalmiak, míg mások szerint meg sima emberek.


Szerintem sima emberek ezek a háttérhatalmiak. Amúgy mindegy, hogy a háttérhatalom mögött vagy gyíkemberek, vagy idegenek, vagy normál emberek netán Zámbó Jimmy szelleme állnak.


" Mi is pontosan a végső céljuk? "


Új Világrend kiépítése, mániájuk a világkormányzat kiépítése. A világkormány finom kifejezés, John Holdren egy, az egész bolygóra kiterjedő diktatúráról beszélt.


A szép új világ olyan lesz mint az 1984 világa. Nálunk Echelon-t használnak kémkedésre, nem falban levő kamerákat.


"Illetve hogyan lettek a "világ urai"?"


- Pénzük és a befolyásuk miatt lettek a világ urai. Ezeknek annyi pénzük van, hogy megvehették a jelentősebb pártokat, csináltak hozzájuk hű médiát, illetve beleszólhatnak abba, hogy ki legyen az elnök.

2012. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:

"Egyesek szerint gyíkemberek (!) a"


Ezek a reptoidok?

2012. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!